UA RU EN

Про студію Simpeks Design у Києві

 

 

 

Дизайн проект інтер'єру вже давно перестав бути розкішю. Облаштовуючи будь-яке приміщення ми хочемо відчувати в ньому себе в першу чергу –  затишно та комфортно. Правильно підібраний інтер'єр сприяє як відпочинку, так і стимулює робочий процес.

Замовити дизайн iнтер'єру в Києвi стало зручнiше i простiше. Професiйнi фахiвцi вiзьмуть на себе вирiшення всiх питань. Вам потрiбно лише звернутися за допомогою  до  Студiї дизайну Simpeks Design.

 

 

 

Чому дизайн інтер'єру краще замовляти в дизайн студії Simpeks Design?

  • Протягом 7 років роботи, ми успішно реалізували понад 100 проектів як житлових, так і офісних, торгових і громадських приміщень. Наші дизайн проекти гармонійно поєднують в собі креативність і практичність, а головне – вигідно підкреслюють індивідуалізм кожного нашого клієнта.
  • Наші фахівці: архітектори, дизайнери, інженери - професіонали своєї справи. Вони із задоволенням готові взятися за найскладніший проект і виконати його на всі 100%
  • Студiя дизайну Simpeks Design входить до складу будівельної компанії, а  це дає нам безумовні переваги під час реалізації проектів. У Вас не буде проблеми при не відповідності дизайнерських рішень та їх практичної реалізації. Всі етапи втілення у життя дизайн проекту проходять злагоджено і організовано, від обмірів, розрахунку необхідних матеріалів до оформлення всієї технічної документації. Ми не просто беремо контроль за виконання ремонтних робіт, ми приймаємо в ньому безпосередню участь, реалізуючи дизайн проект від А до Я.
  • Наша Студія займається розробкою дизайну інтер'єру всіх типів приміщень. Нам цікаво реалізовувати, як дизайн інтер'єру квартир у Києві, багатоповерхового котеджу в передмісті, так і дизайн, тільки дитячої кімнати або дизайн кухні. У нашому портфоліо є реалізовані проекти дизайну інтер'єрів офісів, бутиків, медичних установ. Наша спеціалізація –  це реалізація будь-яких Ваших ідей!
  • Замовити дизайн iнтер'єру в Києвi вiд студiї дизайну Simpeks Design означає довіритися нашим професіоналам, не тільки в створенні якісного дизайну інтер'єру, але і отримати професійну допомогу вибираючи:   матеріали, меблі, предмети декору, елементи освітлення та багато інших важливих деталей інтер'єру.

 

Якісний дизайн проект в стислі терміни – це МОЖЛИВО!

Окрім надання послуг із творчим підходом, співробітники нашої компанії чудово розуміють, наскільки важливо дотримуватися обумовлених термінів. Для нас важлива наша репутація. Замовивши у нас дизайн інтер'єру, ви можете не сумніватися у своєчасному виконанні проекту  і дотриманні планів.

Ми реагуємо на Ваші  запити оперативно. Наші консультанти виїжджають за Вашою адресою, буквально,  на наступний день. І що важливо – абсолютно безкоштовно.