UA RU EN

Дизайн інтер’єру в Американському стилі

Сучасний американський стиль в інтер'єрі ввібрав в себе особливості минулих часів. На нього вплинули: арт-деко, кантрі, колоніальний і класичний стилі.

Інтер'єр в американському стилі підійде для великих і просторих квартир, заміських будинків, котеджів або пентхаусів.

Відмінні риси американського стилю – вільне планування (відсутні перегородки між кухнею і вітальнею, вітальнею і передпокоєм, створюючи єдиний великий простір), на кухні облаштовується острів, меблі розташовують по центру кімнати.

Гамма кольорів американського стилю – бежевий, пісочний, молочний, кремовий, шоколадний, відтінки білого і коричневого.

Стіни в інтер'єрах найчастіше фарбують, рідше використовують шпалери з рослинним малюнком.

Одним з характерних елементів інтер'єру в американському стилі є камін, його встановлюють в центрі вітальні, саме камін для багатьох американців став асоціюватися з домашнім теплом і затишком.

Можливо Вам буде цікаво

Американський стиль інтер'єру

Американський стиль, відомий нам зараз, він створювався протягом багатьох століть, вбираючи кращі риси минулих часів. Сучасний американський інтер'єр запозичив фундаментальні основи від колоніального і класичного стилю, взяв ідеї кантрі й ар-деко. Тепер його можна схарактеризувати наступними критеріями: свобода в просторі, затишок, елегантність, функціональність і мінімалізм в декоративних елементах.

Американський стиль інтер'єру багато взяв з класики в питанні організації простору. На початку 20 століття він змінився під впливом вишуканого ар-деко, ставши більш витонченим, манірним, мальовничим. Друга половина 20 століття, що славиться піком популярності кантрі, додала нотку природної натуральної краси та гармонії. Сучасність також залишила свій відбиток на американському стилі, зробивши його більш функціональним і надавши йому  манеру вільного планування приміщення.

Американський стиль в інтер'єрі характеризується наступним:

  • вільне планування;
  • всі функціональні зони (кухня, їдальня, вітальня, кабінет) об'єднуються в єдиний простір. Стінками відокремлюються, як правило, спальні та санвузли;
  • найчастіше, використовується класична  гамма відтінків білого і коричневого: бежевий, молочний, кремовий, пісочний, шоколадний. При цьому також нерідко вітається контрастне поєднання кольорів;
  • стіни повинні бути гладкими. Найчастіше їх фарбують матовою однотонною фарбою;
  • високі стелі декорують балками, гладка поверхня стелі забарвлюється в світлий колір;
  • немає строгих правил щодо покриття підлоги. Це може бути паркет, плитка, наливна підлога, штучний камінь і т.ін. Небажано використовувати килими. Вітається система підігріву підлоги;
  • американський стиль інтер'єру допускає різні сценарії освітлення: точкове або центральне, установка світильників для підлоги та стелі, використання однієї люстри для однієї функціональної зони і т.ін .;
  • меблі повинні бути зручними і функціональними, виконаними в одному стилі в межах однієї зони. Як правило, її не ставлять вздовж стін – краще встановити диван з кріслами посеред приміщення і навколо розставити інші меблі.

Кому підійде Американський стиль інтер'єру?

Американському стилю характерна простота, ненав'язливість, функціональність і порівняно доступна вартість. Він відмінно підійде для власників просторих квартир, пентхаусів, котеджів або заміських будинків. Стиль американська класика в інтер'єрі добре виглядає також і в невеликих житлових приміщеннях. Його використовують, як для облаштування недорогих квартир, так і для розкішних апартаментів. У квартирі з таким інтер'єром жити дуже комфортно – все зроблено і підібрано враховуючи потреби мешканців.

Якщо Вас цікавить американський стиль в інтер'єрі, зверніться в студію «Simpeks Design». Справжні професіонали допоможуть втілити в життя найкращі ідеї і мрії, облаштувавши квартиру гармонійно і затишно. Телефонуйте!