UA RU EN

Дизайн інтер’єру в стилі Арт-деко

Стиль Арт-деко –  це можливість виділитися своїм багатством, адже цей стиль дуже дорогий. Арт-деко поєднує в собі використання екзотичних матеріалів (слонова кістка, крокодиляча шкіра), антикварних меблів і декору, а також останніх досягнень науково-технічного прогресу.

Основні риси стилю – багаторівневі стелі, геометричні лінії і орнаменти, глянцеві меблі, дзеркала, контрастні кольори.

Палітра стилю арт-деко – гамми сірого, білого, коричневого, відтінки металу, дерева та шкіри. В якості  покриття підлоги часто використовується чорно-біла плитка, мармур, паркет.

Характерним декором в стилі арт-деко є дзеркало-сонце, що додає інтер'єру світла і блиску.

Можливо Вам буде цікаво

Дизайн інтер'єру в стилі Арт-деко

Подобаються яскраві предмети декору, що належать різним напрямам в мистецтві та  культурі різних країн? Тоді ви зможете  гідно оцінити відносно молоду течію в дизайні, що зародилася на початку 1930-х років.  Стиль Арт Деко, в інтер'єрі квартири, представлений на фото вище , він виглядає витончено, легко і багатонаціонально. У ньому допускається використання різних матеріалів, але головна умова – їх хороша сполучуваність. Тому цей стиль допоможе вам знайти неординарні рішення в обробці будь-якої кімнати: від ванни до вітальні.

Характерні ознаки напрямку Арт Деко

Інтер'єри будинків в стилі арт-деко легко впізнавані. Їм притаманні:

  • відсутність зайвих деталей –  кожен предмет тут на своєму місці;
  • наявність всіляких елементів декору;
  • солідні дерев'яні, металеві та  ексклюзивні меблі;
  • дзеркала у формі сонця;
  • різноманітність виробів з дорогоцінних металів, кераміки, текстилю.

Оздоблення стін виконується в ненав'язливій  пастельній гаммі  кольорів, що дозволяє їм служити фоном для предметів оздоблення. Єдиною прикрасою може стати тільки яскравий бордюр, з зображеними на ньому геометричними фігурами.

Інтер'єр кімнати в стилі арт-деко зазвичай представлений контрастною гаммою: світлими тонами для стін і темними для меблів. Яскраві кольори в таких приміщеннях використовуються в численних орнаментах. Особливою популярністю користуються так звані сонячні промені. З ними пов'язують використання смугастих предметів оздоблення і декоративних елементів.

Стиль Арт Деко  не обходиться і без властивих йому трапецієподібних деталей в інтер'єрі. Таку форму можуть мати меблі та навіть декор дверей. Серед матеріалів найбільшу перевагу надають:

  • дереву, яке може прикрашати інкрустація (наприклад, перламутр, яєчна шкаралупа і т. ін.);
  • алюмінію і нержавійці;
  • глянсовій кераміці;
  • склу.

Інтер'єр квартири в стилі арт-деко

Різнобічність цього напрямку робить його популярним для людей з будь-якими смаками. Тим більше, що стиль Арт Деко може використовуватися в інтер'єрі будь-якої кімнати, а як це виглядає можна побачити на фото.

Для оформлення спальні такий дизайн вибирають творчі особистості. Вони не бояться експериментувати і зуміють надати приміщенню риси витонченої елегантності та монументальної розкоші. Інтер'єр спальні в стилі арт-деко у власників, які розуміються на розкоші – це м'якість форм, дорогі антикварні або модернові меблі. Кольорова гамма оздоблення підбирається з урахуванням оформлення стін, складаючи з ними строкату картину. Крім меблів в кімнаті обов'язково присутні дзеркала, що створюють ілюзію простору навіть в маленьких приміщеннях. Вони можуть прикрашати дверцята шаф, які  розташовуються в зоні перед ліжком і які можуть мати надзвичайну форму у вигляді сонця з променями.

Інтер'єр вітальні в стилі Ар Деко зазвичай асоціюється із закругленими фасадами елітних меблів з деревини цінних порід, які прикрашають металеві ручки і вставки зі скла. При оформленні стін можливе використання різних орнаментів та візерунків в поєднанні з поверхнями, декорованої шкіри, слонової кістки і напівкоштовними каменями. Кольорові рішення для вітальні обмежуються переважанням темних відтінків, які надають оздобленню особливого благородства і шику.

Інтер'єр кухні в стилі арт-деко – це можливість підкреслити її важливість для мешканців. Залучити до цього приміщення увагу дозволяє бездоганне поєднання чорного і білого в оформленні поверхонь, наявність антикварних деталей і предметів мистецтва.

Інтер'єр ванної в стилі арт-деко вражає своєю монументальністю і розкішшю. Геометричні малюнки на обробці в поєднанні з етнічним начинням і хромованими змішувачами надають приміщенню витонченого вигляду.