UA RU EN

Дизайн дерев’яних будинків

Дерев'яні будинки – новомодний тренд в будівництві заміських будинків. Основні  матеріали, які використовуються при оформленні дизайну інтер'єру дерев'яного будинку, виключно натуральні (дерево, кругляки, метал, натуральний камінь).

Для дизайну такого будинку недоречно використовувати такі стилі,  як ампір або класику. Такі будинки частіше оформляють у стилі прованс, кантрі або  модерн.

Стіни залишають дерев'яними: їх можна пофарбувати, або покрити лаком.

Інтер'єр дерев'яного будинку всередині може і зовсім не розкривати те, з якого матеріалу він зроблений.

Студія архітектури та дизайну Сімпекс Дизайн розробить дизайн проект дерев'яного будинку, а будівельна компанія Сімекс Груп зможе звести його за всіма новими технологіями. З нами працювати надійно. Маючи у своїй команді досвідчених майстрів, ми готові взятися за повний комплекс робіт з проектування, внутрішнього дизайну та будівництва дерев'яного будинку.

Додаткові послуги
Ландшафтний дизайн Системи поливу, Висадка рослин, Дизайн ділянки, Догляд за садом, Ландшафтне проектування Дізнатися більше
Ландшафтний дизайн
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн проект дерев'яного будинку

Будівлі з кругляка або бруса володіють особливою затишною атмосферою, а ще мають свій неповторний характер.У таких будівлях легко дихати, вони буквально наповнені силами природи, в такому будинку власник може  насолоджуватися спокійним і гармонійним життям. Але щоб дизайн заміського дерев'яного будинку відповідав найсміливішим мріям, довірте його розробку співробітникам нашої студії. Володіючи необхідними знаннями і великим досвідом, вони зуміють створити оригінальну обстановку, яка буде гармонійно поєднуватися з простим і екологічним екстер'єром будівлі.

Інтер'єри, на які надихає природа

Природні матеріали, зокрема деревина, потребують мінімального декорування. Тому внутрішній дизайн дерев'яного будинку , зазвичай намагаються розробити  без зайвого декору, щоб отримати цілісний і гармонійний образ. Створити ідилію такого приміщення  допомагають  меблі зроблені з натурального дерева, оформлення у спокійній кольоровій гаммі, а також неодмінний атрибут таких будівель – стельові балки.

Саме цих принципів дотримуються співробітники нашої студії, виконуючи дизайн проект дерев'яного будинку з кругляка або бруса. Текстура цих матеріалів дозволяє створювати безліч варіантів інтер'єру. І кожен з них розробляється з урахуванням способу життя, звичок і темпераменту членів сім'ї, що проживають чи проживатимуть у цьому домі. Але, створюючи певний образ, необхідно, щоб всі елементи обстановки природно поєднувалися між собою. Тільки так можна отримати дизайн дерев'яного будинку з бруса з теплою і затишною атмосферою, яка надихає на приємний відпочинок.

За бажанням замовника співробітники студії «Сімпекс Дизайн» створять, як класичний інтер'єр, так і поєднають кілька стилів у один єдиний, в якому будуть унікально підібрані:

  • фактура і гамма кольорів поверхонь;
  • види оздоблення;
  • форми дверних і віконних прорізів.

Щоб клієнти могли вибрати варіант, відповідний їх власній уяві та змоделювати те, яким повинен бути дизайн в дерев'яному будинку, ми опублікували фото приміщень  наших попередніх проектів. У кожному з них вибране рішення є відображенням звичок і смаків власника будівлі.

Дизайн інтер'єру дерев'яного будинку: який стиль обрати?

Думка про те, що будівлі з природних матеріалів одноманітні у своєму оформленні прийшла з минулого. Сучасні розробники зуміли довести, що існує безліч варіантів інтер'єрних рішень. Гарний  дизайни дерев'яних будинків може бути у стилі:

  • модерн для тих, хто цінує простір і достатню кількість природного світла;
  • скандинавському, в якому поєднуються  звичайні речі, багато яскравих фарб і елементів декору;
  • класичному з однотонними меблями і виключно натуральними матеріалами обробки, що підкреслюють витонченість смаку власників.

Сучасний дизайн дерев'яного будинку може виконуватися в стилях шале або лофт. Якому б  з варіантів ви не віддали перевагу наші фахівці зможуть скомпонувати всі деталі так, щоб вам було приємно знаходитися  у цьому будинку.

Найскладніше створювати дизайн маленьких дерев'яних будинків. Адже він повинен бути зручним і максимально функціональним, маючи маленьку площу. Але з цим завданням фахівці нашої студії, справляються на відмінно , в цьому ви зможете переконатися, заглянувши у розділ Портфоліо, який знаходиться на нашому сайті.

Хочете дізнатися про наші можливості більше? Зв'яжіться з менеджерами компанії по телефону. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть розрахувати вартість  дизайн проекту дерев'яного будинку.