UA RU EN

Дизайн квартири студії Simpeks Design

Дизайн квартири – це, перш за все, допомога при виконанні складного процесу ремонту. Кожну ідею або фантазію, впроваджену в проект, потрібно розробити і спроектувати таким чином, щоб приміщення виглядало стильно і ергономічно. Команда дизайнерів, архітекторів та інженерів студії дизайну та архітектури “Simpeks Design” з радістю допоможе Вам у цьому.

1-кімнатнi квартири Дизайн однокімнатної квартири Дізнатися більше
Дизайн 1-кімнатної квартири
2-кімнатнi квартири Дизайн двокімнатної квартири Дізнатися більше
Дизайн двокімнатної квартири
3-кімнатнi квартири Дизайн трикімнатної квартири Дізнатися більше
Дизайн трикімнатної квартири
Студії Дизайн студії Дізнатися більше
Дизайн студії
Апартаменти Дизайн апартаментів Дізнатися більше
Дизайн апартаментів

Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

Весь обсяг робіт дизайн проекту квартири можна розділити на етапи. Вартість проекту так само залежить від того, які саме етапи Вам потрібні. Ви берете частину турбот на себе або ж покладаєте все на професійну компанію, яка надасть Вам повний спектр послуг: від розробки до реалізації.


Виїзд дизайнера на об'єкт необхідний для того, щоб отримати загальне уявлення про квартиру і оцінити обсяг запланованих робіт. Складання технічного завдання доцільно проводити безпосередньо на території, де будуть виконуватися роботи згідно із замовленим дизайн-проектом. Дизайнер спочатку розповідає про всі нюанси, а потім оцінює побажання замовника. Вибравши на початковому етапі кольорову гамму і стиль дизайну інтер'єру, Ви значно прискорюєте процес розробки проекту.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на розробку дизайн-проекту, з яким Ви зможете ознайомитися зробивши запит. Гарантії та прописані терміни виконання робіт значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть трохи більший обсяг робіт, ніж зазначено в договорі. В результаті клієнт залишиться задоволеним і звернеться до нас знову. Договір укладається виходячи з технічного завдання, на основі якого формується ціна. Додаток до договору складається індивідуально для кожного об'єкта.

Після укладення договору наш працівник виїжджає на об'єкт для точного обміру приміщення, відповідно до якого буде робитися проект. На практиці часто зустрічається поєднання приміщень або перепланування, в результаті чого змінюється метраж приміщення (площа в квадратних метрах). План обмірів переноситься в програму і на підставі цих даних і виконуються всі подальші роботи. Надалі дані вимірювань зазначаються в альбомі з дизайн проектом.

Дизайн проект розробляється на основі технічного завдання і побажань замовника. Після уточнення нюансів і добірки стилю та матеріалів дизайнер виконує розстановку меблів і при необхідності – перепланування приміщення. Після затвердження планувального рішення створюється фотореалістична 3D-візуалізація, на основі якої будуть зроблені всі необхідні креслення. До складу дизайн-проекту також входить специфікація всіх матеріалів і освітлювальних приладів, які використовуються в дизайн-проекті, а також відомість обробки приміщення. Точний кошторис на ремонтні роботи складається після того, як замовник має на руках дизайн-проект. На основі креслень, зроблених під конкретний об'єкт, робочі проводять ремонт приміщення. Наявність дизайн-проекту допоможе Вам уникнути помилок і складнощів в ході реалізації проекту.

Авторський нагляд – це нагляд за точним дотриманням дизайн-проекту. Включає наступні етапи:

Виїзд дизайнера для пояснення креслень, правок в ході ремонту (кількість виїздів узгоджується під час укладання договору) перевірка точності розташування сантехніки, електрики і т. ін.

Вибір оздоблювальних матеріалів, меблів, декору, виїзд на об’єкт разом з дизайнером. Технічний нагляд і постачання не входять до послуги авторського нагляду і обговорюються окремо. Складається договір на ведення авторського нагляду на певний термін. Додатковий час і послуги прописуються в додатковій угоді.

Реалізація дизайн проекту – це завершальна стадія, на якій замовник приймає рішення: чи надалі залучати дизайнера або виконувати всі роботи своїми силами. На перший погляд, звичайний ремонт може здатися нескладним. Однак, зіткнувшись з нюансами будівельно-монтажних робіт, замовник в результаті розуміє, що йому не обійтися без фахівця зі знанням не тільки всіх процесів будівництва, але і якості використовуваних матеріалів. Такий фахівець зможе вчасно підказати, які саме матеріали необхідно придбати. Дизайнер інтер'єру разом з досвідченим помічником візьмуть всі турботи по реалізації проекту на себе.

*Більш детальну інформацію про додаткові види послуг Ви можете отримати на сайті simpeksgroup.com.ua

Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Simpeks Design, працюючи в складі будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг: від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом – головні перевагами компанії.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Київ, Дворівнева квартира (150 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ, Дворівнева квартира (150 кв.м.)
м. Київ, Дворівнева квартира (150 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м. Київ ЖК "Нивки Парк", пр. Перемоги,67 (70 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ ЖК "Нивки Парк", пр. Перемоги,67 (70 кв.м.)
м. Київ ЖК "Нивки Парк", пр. Перемоги,67 (70 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. Київ, ЖК "River Stone", вул. Дніпровськая Набережна,14 (53 кв.м.) Дивитися проект
Дизайн проект
м. Київ, ЖК "River Stone", вул. Дніпровськая Набережна,14 (53 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
Ціни

Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

Зазвичай з дизайн інтер'єром квартир клієнти цікавляться такими додатковими послугами, як шумоізоляція, ремонт, комплектація, які в комплексі надає наша студія.

Шумоізоляція Професійна шумоізоляція. Іспанія, Германія, США, Монтаж. Дізнатися більше