UA RU EN

Дизайн дитячої кімнати

До дизайну інтер'єру дитячої потрібно підходити з якомога максимально можливою ретельністю, адже тут буде особливий, особистий світ дитини.

Дизайн дитячої кімнати краще не адаптувати під вік дитини - необхідно зробити так, щоб інтер'єр "ріс" і змінювався разом з дитиною.

Інтер'єр дитячої кімнати обов'язково повинен поділятися на кілька функціональних зон: зона сну і відпочинку, зона для навчання і творчих занять, ігровий та спортивний майданчик, місце для зберігання речей (частіше модульні корпусні меблі).

Тематика дизайну інтер'єру дитячої кімнати залежить від статі дитини. Якщо дітей двоє, хлопчик і дівчинка, то потрібно вибирати нейтральну палітру кольорів.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м)
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дизайн проект 2018 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн дитячої кімнати – яскравий і функціональний

Створення інтер'єру в приміщенні, де буде жити дитина – завдання неординарне. Адже невелику площу необхідно розділити на три зони різного призначення. Справитися з такою роботою самостійно зможуть не всі батьки.

Хочете, щоб дитині було комфортно відпочивати, грати і вчитися? Довірте розробку дизайн-проекту дитячої  кімнати, професіоналам студії Сімпекс Дизайн. Завдяки тому, що наша компанія входить до складу  будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, ми не тільки можемо створювати ескізи майбутніх інтер'єрів, але і втілювати їх в конкретних приміщеннях. У нас ви можете замовити дизайн маленької дитячої або просторої кімнати для дівчинки або хлопчика під ключ.

Головні орієнтири при створенні проекту

Розробляючи дизайн дитячих кімнат, наші фахівці враховують те, що їх інтер'єр повинен змінюватися разом з віком власника. Якщо батьки не готові робити ремонти кожні 2-3 роки, то ми рекомендуємо зупинитися на універсальному варіанті обробки. Він підійде для дитини будь-якої статі та буде доречним як для малюка, так і для підлітка.

Важлива роль в оформленні таких приміщень надається кольоровій гаммі. Вона підбирається з урахуванням статі дитини. Традиційно дизайн дитячої кімнати для хлопчика оформляється в синіх або зелених тонах, а в рожевих, персикових, лілових - для дівчинки. Але якщо в сім'ї виховуються  малюки різної статі, то для обробки приміщення частіше використовують нейтральні кольори.

Однак, найважливішим критерієм, що враховується при розробці проекту, є функціональність. Зважаючи на те, що вдома дитина буде проводити більшу частину свого життя, то меблі повинні розміщуватися так, щоб було зручно займатися і ніщо не заважало грати.

Дизайн дитячої для хлопчика – нюанси його розробки

З перших днів життя дитина потребує власного простору. Тому ще в очікуванні народження малюка батьки замислюються над тим, яким буде дизайн дитячої спальні. Вона може бути оформлена в класичному або сучасному стилі, але обов'язково повинна бути:

  • світлою;
  • функціональною;
  • безпечною;
  • відповідати смакам господаря.

Освітлення в кімнаті для хлопчика краще виконати у вигляді точкових світильників зі світлодіодними лампами. Вони дають досить яскраве, але не  надто різке світло. Відмінним варіантом обробки для стелі може стати зображення зоряного неба, а в якості оформлення для вікон підійдуть рулонні штори. Стіни можна пофарбувати або обклеїти шпалерами.

Створюючи дизайн інтер'єру дитячої, матеріали потрібно вибирати екологічні та, водночас, здатні витримувати всі витівки маленького непосиди.

Дизайн дитячої для дівчинки

Основною відмінністю в оформленні житлових приміщень для дітей різних статей є вибір кольорової гамми. Зазвичай дитячі кімнати для дівчаток мають більш яскравий дизайн, а в оформленні стін можуть використовуватися квіткові орнаменти або малюнки веселих звіряток.

Також наші фахівці враховують, що важливе значення для інтер'єру спальні маленької господині має декор. Тому в свої проекти вони вносять досить оригінальні рішення, такі як:

  • розпис стін;
  • красиві нічники;
  • легкі фіранки з органзи.

Кімната для двох дітей

Найскладніше розробляти дизайн дитячої кімнати для двох дітей. У цьому випадку доводиться враховувати переваги кожної дитини і планувати простір таким чином, щоб у кожного було своє робоче і спальне місце, загальна ігрова зона .

Але навіть з цим завданням фахівці нашої студії справляються дуже успішно. У їхньому портфоліо є чимало цікавих робіт цього плану, що дозволяє кожному клієнту знайти варіант, відповідний індивідуальним вимогам.

Замовляючи у нас дизайн дитячої для двох дітей можете не сумніватися, що приміщення буде виглядати актуально ще не один рік. При цьому дизайн кімнати може бути легко трансформований разом з  дорослішанням дитини.

Дитячі спальні, дизайн яких розроблений співробітниками студії Сімпекс Дизайн, забезпечать найкращі умови для відпочинку, але при цьому в них обов'язково буде продумане місце для навчання та ігор.