UA RU EN

Дизайн 1-кімнатної квартири

При створенні дизайну інтер'єру однокімнатних квартир важко обійтися без професійної допомоги дизайнера. Адже через невелику площу квартири потрібно раціонально використовувати кожен сантиметр.

Щоб отримати комфортний і затишний простір для життя, потрібно дотримуватися певних правил візуального розширення простору: більше світла (використовуйте світлі відтінки при оформленні стін і стелі), мінімум меблів (краще використовувати вбудовані, корпусні меблі замість шаф і комодів), мінімум декору (не можна закладати простір ), використовуйте дзеркала, перегородки – краще не використовувати.

Для оформлення маленьких квартир найкраще використовувати такі стилі, як мінімалізм, хай-тек або японський.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК "River Stone", вул. Дніпровськая Набережна,14 (53 кв.м.) Дивитися проект
Дизайн проект
м. Київ, ЖК "River Stone", вул. Дніпровськая Набережна,14 (53 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м. Київ ,б-р. Лесі Украінки (50 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ ,б-р. Лесі Украінки (50 кв.м.)
м. Київ ,б-р. Лесі Украінки (50 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. Київ, ЖК "Львівський" (50 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Львівський" (50 кв.м.)
м. Київ, ЖК "Львівський" (50 кв.м.) Дизайн проект 2018 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн однокімнатної квартири. Врахувати особливості кожного!

Вам набридло тіснитися у маленькій квартирі та постійно наштовхуватися на меблі та речі? Звертайтеся до нас, до студії Simpeks Design. Ми допоможемо  вам вирішити таке завдання ефективно, швидко і недорого. Архітектори та інженери, об'єднані в один колектив, зуміють розробити для вашого помешкання унікальний проект. Ми бездоганно виконаємо сучасний дизайн однокімнатної квартири, який  дозволить не тільки візуально розширити приміщення, а й створить більш комфортні умови для проживання.

Глобальне перепланування або реорганізація простору

Як зробити так, щоб маленьке помешкання викликало захоплюючі емоції у гостей і було затишним для його мешканців? Можна вдатися до найпростішого радикального способу - розпочати його перепланування. У нашому  портфоліо ви можете знайти чимало варіантів аналогічних проектів. Перегляньте світлини на нашому сайті та переконайтесь, як ефектно і незабутньо може виглядати такий дизайн 1 кімнатної квартири.

Але є більш простий і дешевий спосіб – реорганізувати внутрішній простір таким чином, щоб використовувався кожен сантиметр його площі.

Фахівці нашої студії допоможуть вам уникнути стереотипів. У нас є безліч цікавих ідей, з якими ваша однокімнатна квартира отримає дизайн, який створить відчуття неймовірної свободи і легкості. Для цього можуть використовуватися

  • вбудовані шафи;
  • дивани та столи-трансформери;
  • подіуми, які закривають місця для зберігання речей.

Ми готові не тільки розробити для вас дизайн проект однокімнатної квартири, а й економічно вигідно втілити його в реальності, оскільки перебуваємо у складі будівельної та торгової компаній. Підсумком такої роботи стане просторе, яскраве і незрівнянно затишне житло, де вам не доведеться постійно наштовхуватися на меблі або інші предмети інтер'єру.

Чому замовити дизайн однокімнатної квартири потрібно у нас?

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є розробка проектів, здатних перевтілити навіть крихітне житло. Тому, замовляючи дизайн однокімнатних квартир у нас, ви можете розраховувати на:

  • індивідуальний підхід до вирішення кожного завдання;
  • економію на матеріалах і ремонтних роботах;
  • високий професіоналізм співробітників студії;
  • оперативну розробку проекту, в якому будуть враховані всі ваші побажання.

Наші фахівці застосовують найпрогресивніші концепції і готові запропонувати вам як великий спектр стандартних варіантів, так і створити унікальний інтер'єр для вашого помешкання. Замовляючи дизайн однокімнатної квартири у нас, ви можете переглянути світлини вже реалізованих проектів або надати власні ескізи.

Вирішивши змінити внутрішнє оформлення власного будинку, ви маєте право вибрати будь-який стиль: від строго класичного до мінімалістичного. У нашому проекті він буде адаптований під ваше приміщення.

Хочете забути про незручності у побуті маленьких помешкань, тільки злегка змінивши оздоблення, а можливо Вам хочеться  вдатися до кардинального перепланування приміщення? Зателефонуйте в нашу студію і отримайте повний спектр послуг –  від розробки проекту, до його повної реалізації.