UA RU EN

Дизайн двокімнатної квартири

Двокімнатна квартира - найпоширеніший і найпопулярніший тип квартир, в якому спостерігається ідеальний баланс –  між вартістю житла та площі.

При розробці дизайну інтер'єру двокімнатної квартири необхідно опрацьовувати його таким чином, щоб всі основні зони приміщення не втрачали свою головну функціональність.

Простір має бути організовано максимально ергономічно, комфортно, а головне - зручно.

У більшості випадків планування квартир у старих будинках має свою специфіку, а тому і не відповідає вимогам  замовника, для вирішення цієї незручності, необхідно правильно розташувати меблі та виділити функціональні зони. Якщо ж планування не вдається поліпшити, ми можемо вдатися до методу перепланування помешкання. Варто зауважити, що  при переплануванні квартири є кілька важливих нюансів: потрібно враховувати рік будівництва помешкання, а також матеріал несучих і не несучих конструкцій, інженерні мережі.

Виконані проекти
м. Київ ЖК "Нивки Парк", пр. Перемоги,67 (70 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ ЖК "Нивки Парк", пр. Перемоги,67 (70 кв.м.)
м. Київ ЖК "Нивки Парк", пр. Перемоги,67 (70 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. КиЇв, вул. Драгомірова 69, ЖК "Новопечерскі Липки" (55 кв.м.) Дивитися проект
м. КиЇв, вул. Драгомірова 69, ЖК "Новопечерскі Липки" (55 кв.м.)
м. КиЇв, вул. Драгомірова 69, ЖК "Новопечерскі Липки" (55 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. Київ, ЖК "Малахіт" ул. Богданівска, 7-А (74 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Малахіт" ул. Богданівска, 7-А (74 кв.м.)
м. Київ, ЖК "Малахіт" ул. Богданівска, 7-А (74 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн двокімнатної квартири: від проекту до реалізації!

Найпоширенішим типом житла для невеликих сімей є двокімнатна квартира. Розробити для неї дизайн – не легке завдання, оскільки є безліч цікавих варіантів планування. Звертайтеся в студію Simpeks Design, і ми допоможемо вам зробити квартиру сучасною, функціональною і красивою.

Дизайн двокімнатної квартири: які варіанти ми пропонуємо?

Кожне приміщення має свої відмінні сегменти:

  • Вiк будинку;
  • розташування несучих стін;
  • кількість прорізів для дверей та вікон;
  • особливості викладення інженерних комунікацій.

Всі вони обов'язково враховуються при розробці проекту і накладають певні обмеження на вибір та варіанти перепланування. Однак, крім характеристик приміщення, фахівцям, які розробляють дизайн 2 кімнатної квартири, важливо звертати увагу і на кількість мешканців. Адже у кожного члена сім'ї повинен бути особистий простір.

Що стосується стилю інтер'єру, то його вибір залежить від особистих переваг власника житла. Також на рішення цієї задачі певні обмеження накладають технічні особливості приміщення.

Якщо у вас немає своїх ідей з приводу оформлення житлових приміщень, то їх вам запропонують наші фахівці. У портфоліо студії є різні варіанти дизайну двокімнатної квартири. Ознайомившись з ними, вам буде нескладно визначитися зі стилем для свого житла.

Ми допоможемо вам зробити будинок затишним і красивим!

Розробляючи авторський дизайн проект двокімнатної квартири, ми враховуємо як характеристики приміщень, так і вимоги власників. На вибір кожного замовника надається кілька варіантів планування і стилю, що дозволяє зупинитися на найкращому рішенні. Це можуть бути не тільки класичні, але і сучасні етнічні або мінімалістичні напрямки.

Якщо дизайн двокімнатної квартири  в стилі арт-деко або техно залишатиметься актуальним протягом 5-10 найближчих років, то класика зручна тим, що існує поза часом. Вона буде популярною і через сотні років. Тому більшість замовників вибирають проект саме в цьому стилі.

Як замовити проект у нас?

Розробити дизайн двокімнатних квартир - відповідальне завдання, яке довірити варто лише професіоналам. Звернувшись в нашу студію, ви можете розраховувати не тільки на створення проекту, а й на великий сегмент додаткових послуг. Перебуваючи в складі будівельної та торгової компаній, ми забезпечуємо виконання всіх етапів: від розробки ескізів до закупівлі матеріалів і виконання ремонтних робіт.

Як стати нашим клієнтом ,ви дізнаєтеся, зв’язавшись з нами за контактами, вказаними на сайті або написавши на електронну пошту. Менеджери студії дадуть відповідь на всі ваші запитання,  а також дадуть необхідну консультацію щодо вибору стилю для вашого житла.