UA RU EN

Дизайн трикімнатної квартири

Трикімнатна квартира - це дійсно дилема для будь-якого дизайнера. Великий простір дає можливість втілити найсміливіші бажання і неординарні рішення. Для хорошого дизайн проекту трикімнатної квартири необхідно досить багато часу, адже такі приміщення є  великогабаритними і для їх оформлення існує безліч вимог.

Одне із найважливіших завдань при розробці дизайну інтер'єру трикімнатної квартири – дотримання обраного стилю у кожній кімнаті. Слід враховувати, що  без професійного дизайнера - це зробити досить складно.

Перед початком розробки дизайну інтер'єру потрібно визначити: кількість і вік мешканців, свої потреби та інтереси, щоб раціонально використовувати всю площу квартири.

Виконані проекти
м. Буча, ЖК "Милленіум" (98 кв.м.) Дивитися проект
Трикімнатна квартира, кухня-вітальня, дизайн інтер'єру.
м. Буча, ЖК "Милленіум" (98 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м. Ірпінь, ЖК "Центральний" (112 кв.м.) Дивитися проект
м.Ірпінь, ЖК "Центральний" (112 кв.м.)
м. Ірпінь, ЖК "Центральний" (112 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. Київ, ЖК "Династія" (140 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Династія" (140 кв.м.)
м. Київ, ЖК "Династія" (140 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн трикімнатної квартири

Компанія Simpeks Design пропонує вашій увазі оригінальний дизайн квартири. Вибір стилю, гамми кольорів, меблів і побутової техніки буде залежати від параметрів кімнат і побажань замовника. Ми здатні впоратися з великою площею і створити затишок. Ретельно розробляючи дизайн-проект трикімнатної квартири, ми підкреслюємо переваги приміщення і створюємо приємний інтер'єр.

Пропонуємо найбільш популярні стилі:

  • модерн;
  • хай-тек;
  • конструктивізм;
  • мінімалізм.

Дизайн трикімнатної квартири: стилі

Модерн передбачає використання природних матеріалів (дерево, тканини, кераміка), візерунки і вигнуті форми, вітражі та злегка приглушене світло, яке підкреслює особливості інтер'єру. Дерев'яні меблі, велика кількість барвистих квіткових візерунків, елементів декору, світильників і ламп. Модерн об'єднав багато стилів і напрямків, тому доступний широкий вибір оздоблювальних і декоративних матеріалів, меблів. Важливий момент – відповідність окремих елементів цілісній гаммі кольорів. Ми розробимо якісний і оригінальний дизайн трикімнатної квартири, дивіться фото на нашому сайті у розділі Портфоліо.

Хай-тек дуже свіжий і неодноманітний стиль. Використання сучасного матеріалу, меблів, інноваційної техніки, яскравого освітлення - відмінні риси стилю хай-тек. Притаманні цьому стилю і простота геометричних форм, і велика кількість металу, пластику, скла, вбудовані в стелю світильники. Стіни і стеля здебільшого монотонні, переважно виконуються у  ненав'язливо світлих тонах з мінімальним декором. Дизайн трикімнатної квартири в стилі хай-тек буде прекрасним рішенням  для любителів комфорту, простору і сучасності.

Конструктивізм передбачає вільний простір, кілька контрастних кольорів інтер'єру: білий і чорний з невеликою кількістю металевого або сірого відтінків, червоний і жовтий, і т. ін. Основний елемент декору – картини. Стіни монотонні, адже саме це, візуально розширює простір. В якості оздоблювальних матеріалів використовуються фактично ті ж, що і в стилі хай-тек. Меблі повинні бути компактними  і функціональними, відповідати загальній гаммі кольорів.

Мінімалізм передбачає геометричну простоту форм, світлі тони і вільний простір завдяки обмеженій кількості меблів і елементів декору. Дизайн трикімнатної квартири в стилі мінімалізм обійдеться порівняно недорого, при цьому приміщення буде світлим і просторим.

У вас є трикімнатна квартира, і вам необхідний дизайн інтер'єру, який забезпечить комфорт і естетичну насолоду? Телефонуйте нам за номером на сайті, ми надамо безкоштовну консультацію і здійснимо професійне перетворення  вашого приміщення !