UA RU EN

Дизайн будинку

Дизайн будинку – це створення затишку і тепла для господарів. Дизайнер намагається зробити проект цікавим і унікальним. Кожна деталь в будинку продумується і розробляється враховуючи побажання замовника. Архітектори та дизайнери студії дизайну Simpeks Design зроблять дизайн проект будинку, в який завжди буде приємно повернутися і куди приємно буде запросити гостей.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

Обсяг робіт  виконання дизайну проекту будинку можна розділити на етапи. Вартість проекту залежить від того, які саме етапи Вам потрібні. Ви берете частину робіт  на себе або ж покладаєте все на професійну компанію, яка надасть Вам повний спектр послуг від розробки до реалізації.


Виїзд дизайнера на об'єкт необхідний для того, щоб отримати загальне уявлення про квартиру і оцінити обсяг запланованих робіт. Складання технічного завдання доцільно проводити безпосередньо на території, де будуть виконуватися роботи згідно із замовленим дизайн-проектом. Дизайнер спочатку розповідає про всі нюанси, оцінює побажання замовника. Вибравши на початковому етапі гамму кольорів і стиль дизайну інтер'єру, Ви значно прискорюєте процес розробки проекту.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на розробку дизайн-проекту, з яким Ви зможете ознайомитися зробивши запит. Гарантії та прописані терміни виконання робіт значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть трохи більший обсяг робіт, ніж зазначено в договорі. В результаті клієнт залишиться задоволеним і звернеться до нас знову. Договір укладається виходячи з технічного завдання, на основі якого формується ціна. Додаток до договору складається індивідуально для кожного об'єкта.

Після укладення договору наш працівник виїжджає на об'єкт для точного обміру приміщення, відповідно до якого буде робитися проект. На практиці часто зустрічається поєднання приміщень або перепланування, в результаті чого змінюється метраж приміщення (площа в квадратних метрах). План обмірів переноситься в програму і на підставі цих даних і виконуються всі подальші роботи. Надалі дані вимірювань зазначаються в альбомі з дизайн проектом.

Дизайн проект розробляється на основі технічного завдання і побажань замовника. Після уточнення нюансів і добірки стилю та матеріалів дизайнер виконує розстановку меблів і при необхідності – перепланування приміщення. Після затвердження планувального рішення створюється фотореалістична 3Д-візуалізація, на основі якої будуть зроблені всі необхідні креслення. До складу дизайн-проекту також входить специфікація всіх матеріалів і освітлювальних приладів, які використовуються в дизайн-проекті, а також відомість обробки приміщення. Точний кошторис на ремонтні роботи складається після того, як замовник має на руках дизайн-проект. На основі креслень, зроблених під конкретний об'єкт, робочі проводять ремонт приміщення. Наявність дизайн-проекту допоможе Вам уникнути помилок і складнощів в ході реалізації проекту.

Авторський нагляд – це нагляд за точним дотриманням дизайн-проекту. Включає наступні етапи:

Виїзд дизайнера для пояснення креслень, правок в ході ремонту (кількість виїздів узгоджується під час укладання договору) перевірка точності розташування сантехніки, електрики і т. ін.

Вибір оздоблювальних матеріалів, меблів, декору, виїзд на об’єкт разом з дизайнером. Технічний нагляд і постачання не входять до послуги авторського нагляду і обговорюються окремо. Складається договір на ведення авторського нагляду на певний термін. Додатковий час і послуги прописуються в додатковій угоді.

Реалізація дизайн проекту – це завершальна стадія, на якій замовник приймає рішення: чи надалі залучати дизайнера або виконувати всі роботи своїми силами. На перший погляд, звичайний ремонт може здатися нескладним. Однак, зіткнувшись з нюансами будівельно-монтажних робіт, замовник в результаті розуміє, що йому не обійтися без фахівця зі знанням не тільки всіх процесів будівництва, але і якості використовуваних матеріалів. Такий фахівець зможе вчасно підказати, які саме матеріали необхідно придбати. Дизайнер інтер'єру разом з досвідченим помічником візьмуть всі турботи по реалізації проекту на себе.

Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Сімпекс Дизайн, працюючи в складі будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом є головними перевагами компанії.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
с. Гатне, Приватний будинок (500 кв.м.) Дивитися проект
с. Гатне, Приватний будинок (500 кв.м.)
с. Гатне, Приватний будинок (500 кв.м.) Дизайн проект 2021 р.
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.) Дивитися проект
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.)
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м. Київ, Таунхаус (258 кв.м.) Дивитися проект
г. Київ, Таунхаус (258 кв.м.)
м. Київ, Таунхаус (258 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
Ціни

Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

З послугою дизайн будинку часто запитують додатковi послуги нашої компанiї для реалiзацiї проекту.

Шумоізоляція Професійна шумоізоляція. Іспанія, Германія, США, Монтаж. Дізнатися більше

Дизайн будинку: комфорт і естетика в кожній деталі

Приємно відчувати себе господарем прекрасного заміського котеджу, екстер'єр та інтер'єр якого - одне неповторне ціле. Однак, для досягнення такого результату стає необхідністю замовити дизайн проект будинку. Студія Simpeks Design пропонує створення інтер'єру і екстер'єру заміського будинку, дачі або котеджу в різних стильових рішеннях. Ми вдало виконаємо проект, як маленького за площею приміщення, так і цілого особняку.

Чому етап проектування такий важливий

Проект дуже важливий, оскільки перед початком ремонтних робіт, необхідно правильно спланувати розміщення інженерії  та прорахувати кількість оздоблювальних матеріалів, продумати освітлення і застосування економії на різноманітних реконструкціях.

Розробляючи внутрішній і зовнішній дизайн заміського будинку, ми враховуємо ваші побажання у виборі гамми кольорів, стилю, а також особливості прилеглих територій. Важливу роль відіграють не тільки найближчі споруди, а й ландшафт. Тому не варто розглядати свій котедж в якості окремого об'єкту, його потрібно сприймати як частину архітектурного ансамблю. Щоб він виглядав єдиним цілим з навколишньою місцевістю не достатньо просто замовити дизайн приватного будинку, потрібно ще його грамотно реалізувати за допомогою будівельної та ремонтної бригади фахівців.

Звернувшись в студію Simpeks Design, ви вибираєте одного підрядника, але отримуєте цілий комплекс послуг. Ми є частиною будівельної компанії, тому з легкістю зуміємо  розробити дизайн будинку всередині, його фасад, а також якісно реалізувати у життя  ці ідеї. Наш комплекс послуг дозволить вашому котеджу стати справжньою окрасою на тлі навколишніх будівель.

Екстер'єр будівлі: ефективність і багатофункціональність

Дизайн фасаду не менш важливий, ніж інтер'єр. Щоб ваш котедж виглядав добре всередині та зовні довірте його розробку нам. Багаторічна практика в комплексі з творчим підходом дозволяють нашим фахівцям домогтися вражаючих результатів.

Вирішивши замовити екстер'єр будинку в нас, ви можете розраховувати на:

  • економію при реалізації проекту;
  • допомогу при виборі та закупівлі матеріалів і елементів декору;
  • стилістичну єдність будівлі та навколишньої території;
  • якісне виконання будівельних і ремонтних робіт;

Будинок, в який завжди хочеться повернутися

Важливо, щоб атмосфера в житлових приміщеннях гармоніювала з внутрішнім світом господарів. Вам повинно бути приємно повертатися додому і проводити там вільний час. Тому ми дуже педантично підходимо до оформлення кожної кімнати. Розробляючи продуманий проект інтер'єру заміського будинку, особливу увагу приділяємо:

  • обробці;
  • підбору кольорової гамми;
  • освітленню;
  • елементам декору;
  • меблевому рішенню.

Що стосується стилістики, то вона може бути різною: від суворої класичної до романтичної Шеббі Шик або сучасного мінімалізму. При цьому ви можете переглянути приклади дизайну будинку на  світлинах нашого каталогу. Ми закохані у свою справу і готові втілити у життя будь-які нестандартні завдання. Телефонуйте, щоб обговорити деталі замовлення дизайн проекту будинку, вартість та інші питання, які вас цікавитимуть.