UA RU EN

Дизайн екстер'єру

Хороша подача архітектурного проекту підвищує його вартість у кілька разів. Побачити свій майбутній будинок і прилеглу до нього територію Ви зможете, замовивши у студії Simpeks Design послугу дизайну екстер'єру або дизайну фасаду. Грунтуючись на побажаннях замовника і обраному стилі, ми запропонуємо Вам декілька найкращих варіантів, враховуючи вартість бажаної обробки і, виходячи з бюджету, який обумовлюється заздалегідь.

 


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

Обсяг робіт виконання екстер'єру можна розділити на етапи. Правильно спланована робота приведе до швидкого і якісного результату.


Технічне завдання - це важлива частина в розробці екстер'єру. Після технічного завдання визначається складність робіт, терміни і цінова політика. На цьому етапі замовник обумовлює з дизайнером стиль екстер'єру, прилеглу територію, освітлення.

1. Креслення фасадів або справжні обміри.

2. Фотографії фасадів.

3. Схема розводки електрики (якщо виконана).

4. Зразки матеріалів для обробки (якщо є).

5. План ділянки з розмірами та нанесеними будівлями.

Дуже важлива частина – складання договору на розробку екстер'єру. У ньому прописується все, що Ви отримаєте за Ваші гроші, а також терміни й гарантії.

Для оцінки території необхідний виїзд архітектора на об'єкт. Можна обійтися без виїзду, якщо замовник надає проект.

Американський, Англійська, Готичний, Європейський, Італійський, Класичний, Мінімалізм, Модерн, Німецький, Норвезький, Прованс, Рококо, Північний модерн, Скандинавський, Сучасний, Середземноморський, Середньовічний, Фахверк, Хай-тек, Шале, Шведський, Голландський, Романський, Чеський і т.ін. Вам тільки потрібно визначиться зі стилем.

Основними технічними показниками, що характеризують об'ємно-планувальне рішення житлового будинку, є площа забудови, будівельний об'єм, а також житлова і загальна площа.

Архітектурна візуалізація дозволяє отримати фотореалістичне зображення майбутнього проекту, оцінити витрати, вибрати той варіант, який підходитиме вам найбільше.

Після візуалізації архітектор розробить Вам повний пакет креслень для здійснення запланованої побудови. Більше про стадії проекту дивіться в нашому розділі про послуги «Проектування».

Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Сімпекс Дизайн, працюючи в складі будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом є головними перевагами компанії.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Ірпінь, Бутік жіночого одягу Дивитися проект
м. Ірпінь, Бутік жіночого одягу
м. Ірпінь, Бутік жіночого одягу Дизайн проект 2020 р.
м. Київ, Офісна будівля на Печерську Дивитися проект
м. Київ, Офісна будівля на Печерську
м. Київ, Офісна будівля на Печерську Дизайн проект 2018 р.
Канадське село Дивитися проект
Канадське село
Канадське село Дизайн проект 2018 р.
Ціни

    


Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

   

Шумоізоляція Професійна шумоізоляція. Іспанія, Германія, США, Монтаж. Дізнатися більше

Ідеальний дизайн екстер'єру будинку. Це просто і економно, якщо довіритися професіоналам

Правильний і бездоганний дизайн екстер'єру – це невід'ємна частина проекту перед будівництвом будинку і оздоблювальними роботами. Але як зробити все так, щоб очі раділи, побачивши ваш будинок? Команда фахівців студії «Simpeks Design» точно знає, як зробити все ідеально. Ми легко створимо проект екстер'єру:

 • приватного будинку, призначеного для постійного проживання;
 • літнього будиночка, в якому можна комфортно відпочивати влітку;
 • дачі, призначення якої –  літній відпочинок і  садівництво;
 • резиденції, яка передбачає велику площу;
 • котеджу, який, як правило, оснащують прибудовами: лазнею або сауною, басейном і гаражем.

Кожен, хто займається будівництвом будинку або котеджу, хоче заздалегідь побачити, як буде виглядати його майбутній будинок в реальності. При цьому візуалізувати хотілося б не тільки будинок, але і прилеглу до нього територію з вуличним освітленням. Дизайнери студії «Simpeks Design» готові запропонувати вам якісну кольорову і фотореалістичну візуалізацію об'єкту.  Дизайн екстер'єру (фото в 3д) дозволить побачити ваш будинок в завершеному вигляді. Такий перегляд дозволить щось підкоригувати, додати або прибрати, при необхідності.

Дизайн екстер'єру має на увазі створення всього зовнішнього оформлення будівлі, включаючи фасад, елементи декору, освітлення. Проект, створений фахівцями, забезпечить відповідність вашим естетичним смакам і точний прорахунок необхідних матеріалів.

Хороший дизайн фасадів будинків –  той, який в повній мірі відповідає стилю життя, звичкам і характерам його власників. Для успішної людини, зазвичай, комфорт відіграє важливу роль. Завдання інтер'єру і екстер'єру житла –  створити затишок.

Як створюється дизайн фасаду?

Зрозуміло, все починається з того, що ви дзвоните в нашу студію і говорите про свої уподобання. Далі має бути знайомство, узгодження пакетних послуг, укладення договору і реалізація ваших ідей та побажань в проекті екстер'єру. Дизайн фасадів будівель і прилеглої території передбачає такі етапи:

 • збір відомостей і важливої для створення дизайну інформації;
 • ознайомлення з кресленнями;
 • визначення стилю екстер'єру заміського будинку;
 • розробка кількох варіантів фасаду;
 • обговорення та узгодження із замовником ескізу;
 • створення плану освітлення;
 • створення ескізу з елементами декору;
 • підбір та узгодження оздоблювальних матеріалів;
 • денна та нічна візуалізація проекту;
 • виготовлення креслення проекту.

Будь-який дизайн проект фасаду створюється у співпраці з клієнтом. Ми врахуємо абсолютно всі ваші бажання і втілимо ідеї в життя, продумавши деталі з професійної точки зору.

Ви можете прямо зараз зателефонувати нам і замовити дизайн фасаду, ціна проекту при цьому залежить від обраного вами пакету послуг, площі будівлі. Звертайтеся до нас, щоб процес створення фасаду став максимально простим, економічно вигідним і по-справжньому вдалим.