UA RU EN

Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Виконані проекти
м. Київ, Кафе - Острів в ТРЦ Дивитися проект
м. Київ, Кафе - Острів в ТРЦ
м. Київ, Кафе - Острів в ТРЦ Дизайн проект 2020 р.
м. Ірпінь, Кондитерська лавка Дивитися проект
м. Ірпінь, Кондитерська лавка
м. Ірпінь, Кондитерська лавка Дизайн проект 2018 р.
м. Дніпро, Кафе (160 кв.м.) Дивитися проект
м. Дніпро, Кафе (160 кв.м.)
м. Дніпро, Кафе (160 кв.м.) Дизайн проект 2017 р.
Можливо Вам буде цікаво

Конкурентний дизайн кафе – дизайн який варто запам’ятати

Від зовнішнього і внутрішнього оформлення закладу багато в чому залежить його успішність. Ця проста істина відома власникам ресторанного бізнесу. Уважні гості помічають всі дрібниці в оформленні, оскільки кожна деталь впливає на їх комфорт. А репутація вашого закладу завжди залежить від відгуків і схвалення відвідувачів. З дизайн проектом від Simpeks Design ваші гості будуть повертатися до вас знову і знову.

Співробітники студії Simpeks Design, розробляючи дизайн проект ресторану, орієнтуються на потреби потенційних відвідувачів і перед створенням проекту вивчають портрети ваших потенційних гостей. Це допомагає уникнути помилок і орієнтувати дизайн на потрібну аудиторію.

Гармонійний дизайн ресторану. Які секрети?

Розробити досконалий проект бару або кафе - завдання зовсім не просте, але дуже цікаве для дизайнера. Щоб заклад став затишним, виділявся ексклюзивним і неповторним оформленням, нашим співробітникам доводиться залучити всі свої накопичені знання і досвід, а також спеціальні підходи. Креативний погляд на речі допомагає створити неповторний дизайн інтер'єру ресторану. При цьому враховується:

  • специфіка закладу (від маленьких кав'ярень до престижних ресторанів);
  • образ майбутнього відвідувача;
  • меню запропонованих страв і напоїв.

Наприклад, інтер'єр в східному стилі має свої характерні особливості та секрети поєднання геометрії і світла, які задають атмосферу. Закладу з європейською кухнею притаманні стриманість і лаконічність з родзинкою. Розробляючи дизайн бару, ми намагаємося підкреслити всі особливості та унікальну ідею, які будуть вигідно виділяти вас на тлі конкурентів.

Ми знаємо, що смачна кухня та вражаючий інтер'єр – це головні складові успіху як для елітного закладу, так і для невеликого кафе. Тому, створюючи свої проекти, ми ретельно підбираємо кожну деталь. У цьому легко переконатися, переглянувши дизайн кафе на фото наших каталогів. Там зібрані кращі роботи співробітників студії Simpeks Design.

Оформлення сезонних i дитячих закладiв

Ми завжди застосовуємо особливий підхід, розробляючи дизайн інтер'єру будь-якого кафе:

  • міні кафе, оформлення якого зазвичай передбачає компактну барну стійку і зону зі столиками;
  • дитячого кафе, з просторим плануванням, ігровими майданчиками та підвищеними вимогами до безпеки;
  • літнього кафе, де важливо правильно організувати вільний простір для комфорту гостей і безперешкодного переміщення обслуговуючого персоналу.

Наші проекти гарантують максимальний комфорт і налаштовують клієнта на відпочинок у затишній   атмосфері.

Замовити дизайн ресторану в нас можливо зателефонувавши на  один із   контактних телефонів. Телефонуйте, щоб домовитися про зустріч. Студія Simpeks Design – це частина будівельної компанії, тому пропонуємо також кваліфіковане втілення своїх проектів. Ми готові створити для вас креативний дизайн ресторану в Києві та допомогти з розробкою ключових ідей оформлення, які приведуть ваш бізнес до успіху і процвітання.