UA RU EN

Дизайн ресторану – це перш за все емоцiї i враження вiдвiдувачiв. Інтер'єр грає одну з головних ролей вiд якої залежить те, чи повернеться до вас вiдвiдувач ще раз, чи запам'ятається ресторан йому затишком i комфортом. Дизайн iнтер'єру ресторану повинен бути максимально цiкавим, комфортним i унiкальним. Для професiйного дизайну ресторану потрiбнi не тiльки дизайнери iнтер'єру i архiтектори, але також iнженери, технологи та маркетологи. Команда професiоналiв студiї дизайну "Simpeks Design" спроектує дизайн проект ресторану, який стане для його вiдвiдувачiв мiсцем приємного вiдпочинку i нових вражень.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

Дизайн проект ресторану можна роздiлити на кiлька етапiв. Дуже важливими є правильне освiтлення i ергономiчність простору. Також важливi такi деталi, як хороший вигляд з вiкна i смачно приготовлена їжа. Все це потрiбно продумати спочатку, щоб вiдвiдувач надовго затримався в закладi.

Виїзд дизайнера на об'єкт, необхідний для загального уявлення про об'єкт. Складання технічного завдання також краще проводити, перебуваючи безпосередньо на території, де будуть проводитися роботи замовленого дизайн-проекту. Дизайнер спочатку підказує всі нюанси, виявляє і визначає потреби замовника. Визначаючись на початковому етапі з гаммою кольорів і стилем дизайну інтер'єру, ви значно прискорюєте процес розробки проекту.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на розробку дизайн-проекту, з яким Ви зможете ознайомитися зробивши запит. Гарантії та прописані терміни виконання робіт значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть трохи більший обсяг робіт, ніж зазначено в договорі. В результаті клієнт залишиться задоволеним і звернеться до нас знову. Договір укладається виходячи з технічного завдання, на основі якого формується ціна. Додаток до договору складається індивідуально для кожного об'єкта.

Після укладення договору наш працівник виїжджає на об'єкт для точного обміру приміщення, відповідно до якого буде робитися проект. На практиці часто зустрічається поєднання приміщень або перепланування, в результаті чого змінюється метраж приміщення (площа в квадратних метрах). План обмірів переноситься в програму і на підставі цих даних і виконуються всі подальші роботи. Надалі дані вимірювань зазначаються в альбомі з дизайн проектом.

Дизайн проект розробляється на основі технічного завдання і побажань замовника. Після уточнення нюансів і добірки стилю та матеріалів дизайнер виконує розстановку меблів і при необхідності – перепланування приміщення. Після затвердження планувального рішення створюється фотореалістична 3Д-візуалізація, на основі якої будуть зроблені всі необхідні креслення. До складу дизайн-проекту також входить специфікація всіх матеріалів і освітлювальних приладів, які використовуються в дизайн-проекті, а також відомість обробки приміщення. Точний кошторис на ремонтні роботи складається після того, як замовник має на руках дизайн-проект. На основі креслень, зроблених під конкретний об'єкт, робочі проводять ремонт приміщення. Наявність дизайн-проекту допоможе Вам уникнути помилок і складнощів в ході реалізації проекту.

Авторський нагляд – це нагляд за точним дотриманням дизайн-проекту. Включає наступні етапи:

Виїзд дизайнера для пояснення креслень, правок в ході ремонту (кількість виїздів узгоджується під час укладання договору) перевірка точності розташування сантехніки, електрики і т. ін.

Вибір оздоблювальних матеріалів, меблів, декору, виїзд на об’єкт разом з дизайнером.Технічний нагляд і постачання не входять до послуги авторського нагляду і обговорюються окремо. Складається договір на ведення авторського нагляду на певний термін. Додатковий час і послуги прописуються в додат. угоді.

Реалізація дизайн проекту – це завершальна стадія, на якій замовник приймає рішення: чи надалі залучати дизайнера або виконувати всі роботи своїми силами. На перший погляд, звичайний ремонт може здатися нескладним. Однак, зіткнувшись з нюансами будівельно-монтажних робіт, замовник в результаті розуміє, що йому не обійтися без фахівця зі знанням не тільки всіх процесів будівництва, але і якості використовуваних матеріалів. Такий фахівець зможе вчасно підказати, які саме матеріали необхідно придбати. Дизайнер інтер'єру разом з досвідченим помічником візьмуть всі турботи по реалізації проекту на себе.


Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Виконані проекти
м. Глухів, Ресторан Дивитися проект
м. Глухів, Ресторан
м. Глухів, Ресторан Дизайн проект 2015 р.
Додаткові послуги
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн ресторану, в який хочеться повернутися

Студія дизайну Simpeks Design з радістю і величезним ентузіазмом береться за проекти дизайну ресторанів. Ми розуміємо всю відповідальність, яка лягає на нас, оскільки внутрішнє оформлення закладу – це частина успіху бізнесу.

Дуже важливо створити неповторну атмосферу в приміщенні. Дизайн інтер'єру ресторану повинен викликати у відвідувача тільки приємні асоціації і спогади. Це повинно бути місце, де можна не тільки смачно поїсти, а й добре відпочити, отримати естетичне задоволення. Для ресторанів варто вибирати благородні, високоякісні матеріали, які будуть відрізнятися підвищеною пожежною безпекою та хорошою якість.

Що входить у дизайн проект ресторану

Перед початком робіт по створенню дизайну ресторану в Києві, до вас виїде наш співробітник для огляду приміщення і вимірів. Дизайнер повинен оцінити розташування об'єкта, висоту стін, площу залу, а також рівень природного освітлення. Ми звертаємо увагу на кожну дрібницю, адже завдання фахівця, який розробляє дизайн проект ресторанів, - підкреслити всі достоїнства приміщення і приховати його конструктивні недоліки.

У проекті необхідно врахувати план розводки інженерних комунікацій: електрику, воду, газ, вентиляцію. Після цього продумуються матеріали для внутрішньої обробки підлоги, стін і стелі. Далі створюється планування простору: де буде загальний зал, зал для курців, VIP зона, бар і т. ін.

Тільки після цього можна підбирати меблі та декор. При цьому, замовляючи дизайн проект інтер'єру ресторану в нашій студії, ви зможете заощадити на закупівлі предметів декору і облаштуванні, матеріалах для внутрішньої обробки. Ми допоможемо зробити цей процес максимально вигідним для вас.

Коли проект повністю буде  готовим, ми розраховуємо кошторис, в якому детально прописуються  всі затрати. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що кошторис складається максимально точно і вам не доведеться переплачувати.

Дизайн ресторанів у Києві від Simpeks Design

Вартість дизайн проекту ресторану залежить від вимог замовника. Вартість за квадратний метр ми зможемо обговорити при зустрічі або після виїзду нашого фахівця на об'єкт.

Наша компанія працює у складі будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, тому ми готові взятися за проект під ключ. У нас можна  замовити, як дизайн проект ресторанів так і його повну реалізацію. Це повністю виключає розбіжності та неточності під час виконання усіх робіт. Дизайн приміщення буде реалізований саме так, як ви його бачили у 3D форматі в студії.

Якщо вам цікаві приклади нашої роботи в цьому напрямку, ви можете переглянути дизайн ресторанів у нашому портфоліо, ми представили повний фото звіт.

Розкажіть нам про концепцію свого закладу. Ми з радістю обговоримо проект з вами і запропонуємо оригінальні рішення, які посприяють процвітанню вашого бізнесу і популярності ресторану.