UA RU EN

Для чого потрібен дизайнер інтер'єру?

Я думаю хоча б раз в житті ви задавали собі таке питання, чуючи фразу "дизайнер інтер'єру". А й справді, навіщо він, адже можна самостійно зробити ремонт у власній квартирі, без допомоги якоїсь людини, з такою не зовсім зрозумілою професією.

Так ось, в цій статті я відповім на багато питань, які виникають у вас, і зможу переконати свого читача в тому, що користуватися послугами дизайнера - це така ж необхідність, як і ходити в перукарню, або просто відвідувати лікаря.

Послуга дизайнера інтер'єру не так давно увійшла на наш ринок, але з кожним роком її популярність набирає обертів. Очевидно, що послуги архітектора, будівельника, будівельної бригади нам зрозумілі та не викликають ніяких сумнівів. А ось що стосується дизайнера: "Чим він може бути корисний?"

Дизайнер - це і психолог, і художник, і будівельник, і декоратор, і текстильник і проектувальник ... І я ще довго можу перераховувати всі достоїнства, цієї людину, яка знає всі нюанси ремонту та в будь-який момент може правильно спрямувати роботу  бригади, а також володіє навичками всіх тонкощів процесу створення вашого сімейного гнізда. Якщо надумали ремонт у квартирі або в будинку, а в голові багато ідей і відповідно питань, на кшталт: "А яка ціна на матеріали?", "А з чого можна починати?", "А скільки часу потрібно?". Саме з цього моменту краще вдатися до пошуків вибору хорошого дизайнера. Коли все обдумали та з усім зважилися, далі можете призначати зустріч з фахівцем.

Спочатку ви зустрічаєтеся з дизайнером і показуєте свій об'єкт, розповідаєте все щоб ви хотіли побачити в ньому, потім дизайнер виїжджає на місце і робить обміри приміщення.

Далі розробляє проект погоджуючи кожен нюанс з вами, підказує багато таємниць і деталей, тобто знає вже наперед, що можна очікувати від того чи іншого рішення, матеріалу, фактури і т. ін..

Затвердивши все, ви отримуєте на руки креслення і цілий альбом з 3д візуалізацією в якому вказані всі ціни на матеріали, і місце де можна їх знайти. Завдяки таким прорахункам, можна передбачити всі витрати на ремонт і вже на цьому етапі розуміти на що, по бюджету, можна розраховувати далі. За вашим бажанням надалі дизайнер може вести ваш об'єкт полегшуючи вам все навантаження. Ви можете спокійно ходити на роботу або поїхати відпочивати й не хвилюватися, що майстри криво зроблять стіну, не там просвердлять діру або неправильно виведуть інженерні мережі. Все буде зроблено професійно і в терміни. Квартира яка ще недавно була красивою мрією стає прекрасною реальністю. І за розумними цінами, адже дизайнер завжди має налагоджені контакти з виробниками та вам як клієнту, завжди допоможе отримати знижку. Хіба плюс?

  • економія часу
  • економія грошей
  • кожен сантиметр приміщення залучений
  • ергономічність, затишок і краса
  • актуальний дизайн (адже дизайнери нога в ногу йдуть з усіма світовими трендами).

І це ще не всі переваги послуг дизайнера. У більшості випадків по завершенню проекту дизайнери стають вашими друзями, людьми до яких можна звернутися за корисною порадою  по ремонту та отримати кваліфіковану відповідь.

Хіба це не унікально? Коли ми, так здавалося б далеко до вишуканого закордонного життя, стаємо так близько до нього в своєму власному будинку. Заходячи додому можемо відчувати себе, як в Парижі або Лондоні, Нью-Йорку або Барселоні та все завдяки правильній ідеї та багаторічному досвіду. Можливо все, якщо ви працюєте з професіоналом, з тим, хто знає, як проект  з картинки правильно реалізувати в життя, який живе і дихає своєю справою. Адже дизайн інтер'єру - це не просто послуга, а цілий комплекс послуг, які створюють   затишок на звичайнісіньких квадратних метрах вашого сімейного гнізда.