UA RU EN

Будівництво будинку

Не знаєте з чого почати будівництво будинку?

Весь план робіт зі зведення котеджу, професійна допомога дизайнерів від Simpeks Design і бригади будівельників до Ваших послуг!

Все починається з Вашої мрії, думки і уяви. Наш дизайнер відтворить в 3D форматі ідеальний заміський будинок з чудовим сучасним інтер'єром. Кожна дрібниця буде ретельно промальована, і Ви вже зможете побачити свій майбутній будинок, походити по кімнатах, відчути атмосферу і при необхідності внести зміни.

Коли дизайн проект узгоджений, складається кошторис. Ми надаємо кваліфіковану допомогу на кожному етапі будівництва, допомагаємо підібрати і вигідно придбати потрібні будівельні та оздоблювальні матеріали, меблі, декор.

Грамотно складений  детальний проект від наших фахівців - це запорука якісного виконання робіт бригадою будівельників.

Телефонуйте нам за консультацією!


Дізнайтеся більше про послуги компанії

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальні консультації.


Етапи виконання робіт

Весь обсяг робіт з будівництва можна розділити на невеликі етапи. Це дозволяє більш чітко контролювати трудовитрати і час виконання робіт.


Етап складання кошторису є найпершим і найважливішим. Саме на цьому етапі виконуються всі обміри і замовник визначається з видами робіт.


Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальні консультації.


Переваги співпраці з нами

Весь обсяг робіт з будівництва можна розділити на невеликі етапи. Це дозволяє більш чітко контролювати трудовитрати і час виконання робіт.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти

Весь обсяг робiт з будiвництва можна роздiлити на невеликi етапи. Це дозволяє бiльш чiтко контролювати трудовитрати i час виконання робiт.

м. Глухів, Котедж Дивитися проект
м. Глухів, Котедж
м. Глухів, Котедж Дизайн проект
с. Лісники, Котедж Дивитися проект
с. Лісники, Котедж
с. Лісники, Котедж Дизайн проект
м. Буча, Приватний будинок Дивитися проект
м. Буча, Приватний будинок
м. Буча, Приватний будинок Дизайн проект
Ціни

Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальні консультації.


Додаткові послуги

Зазвичай разом із будівництвом  клієнти  замовляють інші, схожі послуги, можливо, Вас так само вони зацікавлять.

Шумоізоляція Професійна шумоізоляція. Іспанія, Германія, США, Монтаж. Дізнатися більше

Побудувати будинок під ключ – безліч можливостей при мінімальній кількості турбот

Котеджне будівництво є справою непростою і досить клопіткою. Без допомоги професіоналів самостійно здійснити свою мрію про заміський будинок практично неможливо. Фахівці студії Сімпекс Дизайн готові допомогти вам звести споруду з нуля, якого б масштабу роботи ви не затіяли. З нами серйозне  будівництво котеджів і заміських будинків пройде легко та швидко. Можна замовити як індивідуальний проект, так і реалізувати власний. Кваліфіковані будівельні бригади компанії Сімпекс Груп виконають всі роботи якісно і в обумовлені терміни.

Будівництво будинків під ключ в Києві: нові технології та надійність

Зведення приватного житла набирає обертів. Його популярність пов'язана з тим, що багатьом хочеться мати власний затишний куточок, де багато особистого простору для всіх членів сім'ї. Незалежно від того, чи плануєте ви будівництво заміського будинку, великого за площею з шикарними апартаментами, або невеликої дачі  економ-класу, оптимальним варіантом для виконання цих завдань  буде замовлення послуги під ключ. Цим ви позбавите себе від зайвої суєти, втраченого часу і непередбачуваних витрат.

Зведення будинку належним чином буде виконане з максимальною економією коштів, недорого і з гарантією якості, адже проектування і кошторис будуть виконані компетентними фахівцями.

У перелік послуг студії Сімпекс Дизайн входять:

  • розробка архітектурного проекту;
  • будівництво будинків під ключ;
  • розробка і виконання інтер'єру будівлі;
  • оздоблювальні роботи.

Також клієнтам пропонується ландшафтний благоустрій території заміських будинків. Крім цього, компанія надає послуги з капітального ремонту як елітних котеджів, так і житла середнього класу. Невисокі ціни на будівництво дачного будинку,  роблять співпрацю з нами доступною  для усіх верств населення.

Наша організація володіє значним досвідом успішної діяльності в будівельній сфері, має всі дозвільні ліцензії, кваліфіковані кадри і сучасну техніку, щоб якісно виконувати будівництво малоповерхових будинків. Разом з вами ми перетворимо всі мрії про власний будинок в реальність.

Як недорого побудувати приватний будинок

Уявлення про власне житло залежать від фінансових можливостей. Тому вартість будівництва будинку є одним з найбільш актуальних питань. Як отримати недороге, але якісне житло? Ціни на будівництво будинків залежать від наступних факторів:

  • складності проекту;
  • використовуваних матеріалів;
  • застосовування технологій для зведення одноповерхових будинків.

У будь-якому випадку фахівці студії Сімпекс Дизайн виконають індивідуальний розрахунок вартості. Але потрібно враховувати, що невисока на будівництво будинку ціна, до якої багато хто прагне, не завжди виправдана і може привести до проблем в подальшій експлуатації житла. Ми рекомендуємо своїм замовникам оптимальне поєднання вартості, виправданих термінів і високої якості.

Будуємо будинок своєї мрії зі студією Сімпекс Дизайн

Якщо ви бажаєте мати свій казковий куточок і шукаєте, хто б допоміг його створити за доступною ціною, то звернення в нашу компанію буде правильним рішенням. Ми вже багато років займаємося проектуванням і будівництвом дачних будинків, заміських котеджів. Ще при створенні на папері майбутнього житла враховуються всі побажання клієнта. Надалі всі етапи будівництва будинку узгоджуються з власником і для вас цей процес стає навіть цікавим.

Ви визначаєтесь з побажаннями, а все інше ми беремо на себе. Вам не доведеться самостійно шукати компанії  будівництва будинків, займатися доставкою матеріалів та іншими клопотами. Телефонуйте, щоб задати нам питання, що залишилися, ми надаємо консультації абсолютно безкоштовно.