UA RU EN

Ремонт будинку - це завжди складний, але цікавий процес!

Спостерігати за перевтіленням бетонних стін в красивий інтер'єр завжди приємно і незабутньо. Simpeks Design багато років займається ремонтами квартир і втілює свої інтер'єри в реальність. Згуртований колектив і майстри, які знають всі процеси будівництва і нові технології в обробці приміщення, якісно і в строк виконають ремонт під ключ Вашого приміщення.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

При ремонті будинку необхідно розділити весь процес на етапи. З чого почати ремонт Вам підкажуть наші фахівці!

Перед початком ремонту необхідна зустріч на об’єкті з прорабом, а в ідеалі і з дизайнером, для оцінки стану приміщення, затвердження всіх побажань і складання кошторису. Досвідчений прораб відразу підкаже які матеріали найбільше підходять для Вашого ремонту і які моменти необхідно врахувати при обробці.

Важливим етапом складання кошторису є розуміння замовника того, що саме він хоче бачити в своєму приміщенні. Правильніше за все зробити дизайн проект - по ньому з точністю можна порахувати вартість всього ремонту. Кошторис складається кошторисником або виконробом і підписується замовником. Допускається відступ від кошторису 5 -10% в разі, якщо немає дизайн проекту і виконробу складно все з точністю вирахувати.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на ремонт будинку, з яким Ви зможете ознайомитися за запитом. Гарантії та прописані терміни виконання робіт значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть трохи більше, ніж вказано в договорі й зробити Вам приємний бонус. В результаті клієнт завжди залишиться задоволеним і буде радий звернутися до нас знову. У договорі прописуються терміни та додається кошторис.

Складаються етапи закупівлі матеріалу, що необхідно придбати в першу чергу на початок робіт. Компанія Сімпекс Дизайн готова надати Вам кращі ціни на будівельні матеріали від заводів постачальників ексклюзивних представників. Доставку ми теж беремо на себе, надаючи послуги з розвантаження та заносу матеріалу.

Правильне ведення ремонтно-будівельних робіт - це перш за все знання всіх процесів будівництва.

1. Кондиціонування та вентиляція

2. Встановлення вікон

3. Пристрій приладів опалення

4. Укладання теплої підлоги

5. Сантехнічні роботи

6. Стяжка

7. Електрика

8. Укладання плитки

9. Малярка

10. Укладання підлоги

11. Установка дверей

12. Поклейка шпалер

13. Установка плінтуса

14. Прибирання будинку

Після проведення певних видів робіт підписуються акти звірки, де підрядник здає, а замовник приймає роботу. Повний взаєморозрахунок проводиться також на цьому етапі. Після чого майстри приступають до наступних робіт. Якщо замовник сумнівається в правильності виконаної роботи, він завжди може замовити технічний нагляд за окрему вартість і упевнитися в старанності підрядника.

Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Simpeks Design, працюючи в складі будівельної компанії Simpeks Group і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом є головними перевагами компанії. Ми зробили багато ремонтів будинків, і наші клієнти досі з теплотою відгукуються про нас.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Ціни

Студія дизайну Simpeks Design, працюючи в складі будівельної компанії Simpeks Group і торгової компанії Simpeks Treyd, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни, плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом, є головними перевагами компанії. Ми зробили багато ремонтів будинків, і наші клієнти до цих пір з теплотою відгукуються про нас.


Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

При замовленні послуги ремонту будинку зазвичай цікавляться додатковими послугами компанії. Перед початком робіт рекомендується замовити дизайн проект для зручності роботи майстрів на об'єкті, точності виконання Ваших ідей та правильності складання кошторису. Також компанія пропонує шумоізолювати  стіни, щоб Ви з комфортом могли жити в новому приміщенні. Установка камінів, обробка мансарди, котельні та все, що потрібно для ремонту будинку, виконає одна компанія. Це дуже зручно.

Можливо Вам буде цікаво

Комплексний ремонт будинку

Ремонт будинків під ключ останнім часом набирає все більшої популярності. Адже зручніше і економічно вигідніше довірити всі етапи робіт одній компанії. Simpeks Design пропонує унікальні дизайнерські рішення для вашого приміщення і їх якісне втілення в життя. Наша організація застосовує тільки екологічні, сертифіковані будівельні матеріали.

Комплексний ремонт будинку  складається з ряду ремонтних та інженерних робіт. Перш за все фахівець заміряє площу і створює план будівлі. Далі проводиться перепланування і затверджуються проекти з електромережі, вентиляції, водопостачання, каналізації та кондиціонування. На всі будівельні роботи перш за все  складається кошторис. Він визначить вартість і приблизні терміни виконання. За процесом ремонту та комплектацією об'єкту стежить архітектор.

Компанія Simpeks Design проводить комплексний ремонт котеджів, підбираючи індивідуальний дизайнерський проект і матеріали в доступному ціновому сегменті. Організація робіт із будівництва та оздоблення регулюється кошторисом, що допоможе уникнути несподіваних додаткових витрат.

Ремонт будинків під ключ відрізняється великим об'ємом в порівнянні з квартирою. Крім ряду оздоблювальних робіт, необхідно провести перепланування інженерних комунікацій відповідно до плану ремонтних робіт і забезпечити їх стабільне просування. Втручання в електро та водопостачання, каналізацію і газопровід варто довіряти виключно кваліфікованим фахівцям. Проводячи ремонт заміського будинку під ключ, можливе і перепланування стін, які не є несучими, щоб створити додатковий простір, зберігши стійкість конструкції. У несучих стінах можна створювати лише отвори, які варто додатково зміцнювати спеціальними конструкціями, щоб не пошкодити цілісність споруди.

Якісний ремонт заміського будинку –  одна з багатьох спеціалізацій нашої компанії.

Ми пропонуємо ремонт котеджів під ключ, а ціни завжди залежать від комплексу робіт і розраховуються індивідуально. Вартість формують електромонтажні, сантехнічні, оздоблювальні, монтажні та демонтажні роботи. При цьому ми виконуємо завдання будь-якої складності, є можливість застосування всієї необхідної будівельної техніки.

Simpeks Design, працюючи в складі будівельної компанії Simpeks Group і торгової компанії Сімпекс Трейд, швидко проведе ремонт котеджу під ключ, приватного будинку, забезпечивши затишок і комфорт замовнику. Гарантуємо виконати роботу швидко і якісно. Для отримання додаткових відомостей про наші послуги, телефонуйте за номером у розділі «Контакти» або звертайтеся за адресою вул. Іоанна Павла ІІ 4/6, корпус В, офіс 618.