UA RU EN

Економ ремонт квартири

Економ ремонт від нашої студії –  це професійний вибір матеріалів і висока якість виконуваних робіт. Покладаючись на великий досвід в будівельній сфері, ми готові запропонувати Вам кращих фахівців своєї справи, майстрів з будь-яких видів ремонтних  робіт  приміщень. У нас давно налагоджені партнерські відносини із заводами-виробниками і ексклюзивними постачальниками, тому наші ціни на будівельні матеріали плюс значні знижки для Вас будуть приємним бонусом. Ми надаємо індивідуальний кошторис для кожного приміщення і при необхідності коригуємо відповідно до Ваших побажань.

Замовляючи економ ремонт від нашої компанії, Ви зможете переконатися, що зробити ремонт недорого цілком реально. Можете бути впевнені, що Ви заощадите  свій бюджет. Всі роботи будуть виконані згідно з укладеним договором.

Компанія Сімпекс Груп гарантує високу якість виконаних робіт і забезпечує підтримку на будь-якому з етапів оформлення інтер'єру Вашого приміщення!

Етапи виконання робіт

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальні консультації.


Переваги співпраці з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК Грюнвальд Дивитися проект
м. Київ, ЖК Грюнвальд
м. Київ, ЖК Грюнвальд Об'єкт 2015 р.
Ціни

Авторський нагляд

Ціна: 400 грн/м2

Комплектація

Ціна: 300 грн/м2

Консультація

Ціна: 2500 грн

Можливо Вам буде цікаво

Ремонт «Економ»

Ремонт квартир зазвичай вимагає великих витрат. Ми пропонуємо оптимальне рішення для невеликого бюджету з приємним дизайном. Компанія Simpeks Design працює в Києві, наші практичні рішення ви можете переглянути в розділі «Портфоліо».

Ремонт квартир економ підходить для тих, хто не потребує капітальних змін. Якщо розташування і стан інженерних комунікацій у задовільному стані та немає потреби в переплануванні будівлі, то можна обійтися без масштабних демонтажних і монтажних робіт. Досить провести косметичний ремонт, надавши квартирі свіжості та сучасності. Ремонт під ключ економ-класу передбачає незначний монтаж інженерних комунікацій і сантехніки, використання простого матеріалу з мінімальною кількістю декоративних елементів.

Економний ремонт квартири складається з декількох етапів. Для початку визначаються з розміром кімнати, складаючи план приміщення і формуючи майбутній дизайн. Потім фахівці готують робочі поверхні, зачищаючи їх від старого оздоблення. Після шпаклівки зачищених поверхонь наносять нове оздоблення. В кінці приступають до монтажу підлоги. Економний варіант ремонту передбачає, в разі потреби, демонтаж і заміну дверей та вікон.

Важливо не тільки правильно провести ремонтні роботи, але і підібрати гаму кольорів. Меблі та техніка повинні вписуватися в інтер'єр, створюючи контраст із загальним дизайном або зливатися з палітрою кольорів. Дуже важливо продумати кожен елемент інтер'єру, щоб сформувати приємний дизайн.

Ремонт квартир економ

Ремонт квартир під ключ економ-класу полягає в простоті та комфорті для господарів з мінімальними витратами. Ми проводимо ряд сантехнічних, оздоблювальних, монтажних та демонтажних робіт, обсяг яких формує загальну вартість. Наприклад, проводиться наступний ряд робіт:

  • поклейка шпалер або фарбування поверхонь;
  • штукатурка;
  • облицювання стін плиткою або іншим матеріалом;
  • укладання матеріалу на підлогу (ламінат, лінолеум, ковролін);
  • демонтажу сантехнічного обладнання;
  • монтаж розеток, вимикачів і приладів освітлення.

Вартість послуг на ремонт економ залежить від вибору додаткового матеріалу замовником.

Simpeks Design допоможе провести економний ремонт, забезпечивши вам комфорт і витрати нижчі за середньоринкові. Завдяки роботі досвідченої команди ремонт пройде швидко, а дизайн квартири ще довго буде радувати вас. Для отримання додаткової інформації телефонуйте нам за номером, вказаним на головній сторінці сайту.