UA RU EN

Дизайн гардеробних кімнат

Кожен з нас може зіткнутися з проблемою розміщення і зберігання речей в квартирі або будинку. Найбільш оптимальним вирішенням такої ситуації стає обладнання окремого приміщення для зберігання всього цього майна - гардеробної кімнати.

Грамотне облаштування вбиральної  кімнати дає можливість максимально швидко навести порядок в квартирі, позбутися від великих шаф.

Розробляючи  дизайн інтер'єру гардеробної кімнати потрібно дуже раціонально розподілити простір. Важливим фактором є ергономіка. Потрібно враховувати звички господарів, їх спосіб життя, а також антропометричні показники.

При правильній організації простору вбиральні або господарської кімнати можна розмістити велику кількість речей і предметів. Гардеробна може складатися з шаф, стелажів, комодів, різних полиць і ящиків.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м)
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дизайн проект 2018 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн ергономічної гардеробної кімнати

Створення таких приміщень в квартирі – зовсім не розкіш, а спосіб зробити житло затишнішим. Звільнивши площу житла від зайвих меблів, використовуйте простір за  власним смаком. Важливо, що дизайн гардеробних кімнат зовсім не вимагає величезної площі квартири.

Досвід майстрів Simpeks Design допомагає знайти потрібний варіант навіть для невеликої квартири або будинку. Дизайнери розпланують приміщення так, щоб комоди, полички, шафи не перевантажували простір, а були розподілені рівномірно. При цьому в якості перегородок можуть застосовуватися як розсувні системи, так і звичайні стіни.

Маленькі гардеробні кімнати бувають за розмірами і  4 м. кв., При цьому залишаються місткими, що підтверджують наші дизайн-проекти. Замість одного великого приміщення для зберігання усіх речей, зручніше розділити його на маленькі зони, для кожного домочадця. Дизайн гардеробної кімнати маленького розміру, за умови окремо відведеного для неї приміщення, практично безмежний. Вбудовувані конструкції, які застосовуємо ми, дозволяють грамотно розпорядитися кожним сантиметром площі.

Попередньо вам необхідно продумати, де і як вам зручніше зберігати речі. Можуть застосовуватися:

  • кошики з сітки;
  • ящики різного розміру;
  • висувні ємності;
  • вішалки;
  • кронштейни;
  • полички.

Кількість елементів повинна відповідати кількості аксесуарів та одягу.

Найбільш зручні та затребувані такі гардеробні кімнати, дизайн-проекти яких ми розробляли не раз:

  • Звичайна  розширена шафа (уздовж стін встановлені міні-комоди і стелажі);
  • розпірні рами, на які монтують потрібну кількість полиць, вішалок, ящиків і т. ін.

Матеріалом для фінішної обробки найчастіше виступають: дерево, текстиль, скло, шпон, пластик, ламінат.

Дизайн маленької вбиральної  кімнати

Грамотно виставлене світло дуже важливий сегмент в гардеробній кімнаті, особливо для жінок. Дизайн кутової  гардеробної кімнати часто передбачає наявність вікна. Це найкращий варіант, оскільки підбирати речі зручніше при денному світлі.

В інших випадках ми проведемо будівельно-монтажні роботи так, щоб правильно розташувати різні види світильників. Наш досвід говорить про те, що краще розмістити їх на кількох рівнях. За бажанням замовника, кімната буде обладнана нічним економним  підсвічуванням.

Дизайнери компанії Simpeks Design розпланують простір таким чином, щоб гардеробна ідеально вписувалася в приміщення і була комфортна у використанні. Для безпечного користування верхніми поличками передбачена драбинка.

Ми не пропонуємо стандартних рішень. Кожна гардеробна кімната, її дизайн, створюється для Вас і завжди є  індивідуальним. Адже висоту, розташування полиць, шафок і вішалок дизайнер продумує разом з  господарями  квартири. Проектувальники і майстри чітко орієнтуються на завдання, поставлені вами.

Ми пропонуємо нестандартні та ергономічні концепції, які роблять кімнати місткими, безпечними, красивими. Дизайнер і проектувальник складають кошторис будівельних робіт, куди входять розрахунки для  меблів, матеріалів і вартість ремонтних робіт.

Цінуйте якість та індивідуальні рішення? Звертайтеся до нас за телефоном вказаним  у верхній частині сторінки. Телефонуйте!