UA RU EN

Green Glue

Green Glue: збільшення звукоізоляції на 98%

Green Glue наноситься шаром між двома листками будь-яких часто використовуваних будівельних матеріалів для стін. В основному це гіпсокартон. Завдяки надзвичайно низькій  в'язкості, матеріал можна розпилити з стандартного розпилювача, а при стисненні листів він легко поширюється по всій поверхні.

       

Завдяки сьогоднішнім технологіям   звукоізоляції, використовуються різні матеріали, що володіють звукопоглинальними властивостями, для обшивки стін. Однак такі  вставки не гарантують достатній рівень ізоляції уздовж стиків сусідніх конструкцій, таких як стіна - підлога, стіна - стеля, стіна - стіна. На відміну від них, Green Glue найбільш повно заповнює простір між стіновими панелями, що практично виключає проникнення шуму через стики. Крім того, цей матеріал пожежобезпечний і не робить негативного впливу на навколишнє середовище, оскільки не містить формальдегідатності,  він екологічно чистий!

                                          

Green Glue рекомендується для використання, як в новому будівництві, так і при реконструкції чи модернізації існуючих житлових, адміністративних і промислових будівель.