UA RU EN

Дизайн інтер'єру кабінету має свою специфіку оформлення, пов'язану з особливостями роботи.

Основне призначення кабінету в будинку – це комфортна робота в затишній домашній атмосфері. Тому при розробці дизайну інтер'єру потрібно дотримуватися особливих принципів.

Основні принципи побудови інтер'єру кабінету: нічого не повинно відволікати від роботи (мінімум деталей), комфортні меблі та затишок, функціональність, кабінет повинен відтворювати характер і особистість господаря.

Розташовувати кабінет потрібно далеко від галасливих приміщень – вітальні, дитячої  кімнати. Кабінет можна розділити на функціональні зони: робоча, зона відпочинку, і зона для зустрічі гостей.

Особливу увагу потрібно приділити якісному освітленню. Воно повинно бути достатнім і найкраще –  багаторівневим, а також воно повинно  розсіюватися.

Виконані проекти
м. Дубаї ОАЄ, Офіс для фінансової компанії. Дивитися проект
м. Дубаї ОАЄ, Офіс для фінансової компанії.
м. Дубаї ОАЄ, Офіс для фінансової компанії. Дизайн проект 2020 р.
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м)
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дизайн проект 2018 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн кабінету

Створити зручне робоче місце допоможе Simpeks Design. Розробляючи дизайн робочого кабінету, враховуємо особливості приміщення, діяльність замовника, забезпечуємо достатній рівень освітленості для зручної роботи.

Вибір стилю багато в чому визначить палітру кольорів і облаштування кімнати. Ми здатні створити унікальний зовнішній вигляд, комбінуючи стилі  з огляду на побажання замовника. Дизайн-проект кабінету багато в чому залежить від його параметрів. Перед початком робіт наш фахівець проводить необхідні розрахунки.

Найбільш вдалі стилі для робочого місця:

  • класичний;
  • мінімалізм;
  • хай-тек.

                Дизайн інтер'єру кабінету

Робочий кабінет у класичному стилі передбачає витончений дизайн: вишуканість форм, світлі пастельні тони, просторість. Використовується натуральний матеріал, переважно дерево, доповнюють інтер'єр арки і колони, розписи і візерунки на поверхнях. Можливо зробити в такій кімнаті й місце для бібліотеки.

Мінімалізм передбачає чіткі геометричні форми, обмежену кількома кольорами гамму і роботу з менш дорогим будівельним матеріалом, практично відсутній декор. Дизайн маленького кабінету в стилі мінімалізм найбільш оптимальний для молодих і активних людей. Підбирається найнеобхідніші й найпрактичніші меблі: крісло, робочий стіл, шафа для книг і документів.

Хай-тек забезпечує найсучасніший вид кімнати. Використовується велика кількість металоконструкцій, останні новинки техніки і оснащення. Вбудовані світильники, строгість форм, модульні багатофункціональні меблі – відмінні риси стилю дизайну хай-тек. Він також відмінно підходить для невеликих кімнат.

Проблем з освітленням не виникає, в тому випадку, якщо вікна виходять на сонячну сторону, проте з іншої сторони  варто ретельно розрахувати рівномірний розподіл денного світла. Встановлюємо світлодіодні стрічки, вбудовані або навісні світильники, люстри, лампи залежно від обраного стилю і рівня освітленості.

                Дизайн спальні кабінету

Планування такої кімнати передбачає зонування приміщення на дві рівноцінно важливі зони: відпочинку та роботи. Важливо, щоб, відпочиваючи, людина відчувала себе розслаблено, а працюючи була сконцентрована на своїй справі. Правильні емоції в спальні-кабінеті допоможуть створити продуманий дизайн.

Дизайн спальні, поєднаної з кабінетом, визначає обраний стиль інтер'єру. Мінімалізм забезпечить достатню кількість світла і простору, класичний додасть вишуканості приміщенню шляхом декоративного оздоблення і стильних меблів, хай-тек зберігає дух сучасності та практичності. Дизайн інтер'єру кабінету-спальні в скандинавському стилі забезпечить спокійну домашню атмосферу: контрастні тони і помірна кількість декоративних елементів, великі вікна, світлі поверхні.

Дивіться портфоліо наших робіт на сайті.

Телефонуйте нам за номером на сайті, ми надамо якісну безкоштовну консультацію. Допоможемо стильно облаштувати ваш кабінет, адже дизайн розробляють досвідчені фахівці. Вчасно забезпечимо виконання найскладніших завдань, враховуємо середні для міста ціни на послуги.