UA RU EN

Дизайн інтер’єру в стилі Кантрі

Стиль Кантрі дуже різноманітний у своїй національності, адже особливістю стилю є колорит різних країн. Але все ж є загальні риси: не можна використовувати контраст і яскраві фарби, з меблів можна використовувати дивани, лавки, комоди, скрині.

На кухні в стилі кантрі використовується типовий сільський посуд: дерев'яні ложки, глиняні горщики та глечики, стіни покриті грубою штукатуркою і найчастіше просто побілені.

В інтер'єрах стилю кантрі використовується багато текстилю: фіранки на вікнах, різні покривала і килимки, в'язані серветки і скатертини. Все повинно бути з натуральних матеріалів.

Не чужий цьому стилю і декор, адже він допомагає розкритися стилю кантрі  в повній мірі. Це можуть бути різні статуетки, старі фотографії, свічники, годинники, посуд на полицях, ковані металеві вироби. Ексклюзивності стилю додають вироби ручної роботи (хендмейд).

 

 

 

Можливо Вам буде цікаво

Стиль інтер'єру кантрі. Для цінителів природності та взаємної гармонії з  природою

Життя в шумному і запиленому мегаполісі не всім подобається. Щоб хоч якось урізноманітнити сірі будні, одні купують житло за містом, інші намагаються створити в квартирі атмосферу простого і природного затишку. Саме для тих, хто  потай мріє про спокійне сільське життя, і став своєрідною віддушиною стиль кантрі в інтер'єрі.

У ньому немає місця ультрамодним матеріалам з яскравими дизайнами і блискучими хромованими поверхнями. Хоча і розвинувся він як дизайнерське рішення ще в минулому столітті, та все сучасне  нове йому притаманне і абсолютно не чуже.

Основні принципи напрямків стилю дизайну та інтер’єру Кантрі

Створюючи в своєму будинку або квартирі дизайн інтер'єру в стилі кантрі, доведеться дотримуватися певних правил і уникати використання штучних та екологічно небезпечних матеріалів. Щоб уникнути невдач й помилок краще використовувати допомогу професіоналів. Але якщо такої можливості немає, то прислухайтеся хоча б до їхніх рекомендацій.

З огляду на особливості цього напрямку багато хто вважає, що кантрі стиль більше підходить для сільських помешкань. Однак, сьогодні його можна зустріти і в міських квартирах, де йому притаманні більш сучасні риси. Приступаючи до робіт необхідно пам'ятати, що стильове оздоблення необхідно виконувати в усьому приміщенні, і ні в якому разі не можна зупинятися на одній кімнаті чи на одній частині помешкання. З цього моменту і починаються складнощі. Адже якщо оформлення спальні або вітальні не доставляє проблем, то з дитячою або ванною кімнатою виникає чимало питань і може знадобитися консультація фахівців.

Що стосується видів обробки, то вони обмежуються:

  • шпалерами, декоративною штукатуркою, вагонкою або панелями під дерево - для стін;
  • масивом, паркетною дошкою або штучним каменем - для підлоги;
  • фарбуванням в білий колір або обробкою, з використанням балок - для стелі.

Якщо використовується стиль кантрі в інтер’єрі, то  як матеріали, так і кольорова палітра, повинні бути максимально наближеними до природи, що добре видно на фото вище. І останнім штрихом в оформленні стане підбір меблів і аксесуарів.

Стиль кантрі в інтер'єрі квартири

Останнім часом все більша кількість міських жителів прагнуть облаштувати своє житло, створюючи в ньому дизайн інтер’єру схожий на сільський бабусин будиночок. Але на відміну від заміського котеджу змінюється  зазвичай не вся квартира, а лише окремі її кімнати. Найбільш часто в стилі кантрі оформляють лише інтер'єр кухні.

В цьому випадку доведеться відмовитися від пластику і скляних стільниць. Оформлення має бути максимально природним. Для покриття підлоги  і фартуха біля плити, і мийки може використовуватися плитка, як найпрактичніший і найнадійніший матеріал.

Кухня в стилі кантрі передбачає наявність різних декоративних елементів, на фото нашого сайту, ви можете зустріти  інтер'єр оформлений з використанням таких деталей. Окрасою для вікон і дверей може стати легкий текстиль, а обклеєні шпалерами стіни прикрашають керамікою, живими квітами та натюрмортами.

Інтер'єр кухні в стилі кантрі передбачає також використання:

  • дерев'яного обіднього столу і зручних стільців;
  • освітлювальних приладів у вигляді люстр з кованими підставками.

При цьому вся сучасна техніка ховається в навісні шафки, щоб не зіпсувати загальну картину.

Iнтер'єр будинку в стилi кантрi


Для заміського котеджу підійдуть будь-які етнічні прояви цього напрямку: від холодного шведського до барвистого французького. Позбавлені манірності вони ніколи не набридають і відмінно підходять для створення затишної атмосфери в домі.

Стиль кантрі в інтер'єрі заміського будинку часто є основним для всієї площі. Він підійде прихильникам практичної й зручної обстановки, яка легко піддається догляду.

Інтер'єр кімнати в стилі кантрі дозволяє використовувати, деякі універсальні предмети. Це може бути кошик для зберігання дров у вітальні або циновка в передпокої. Головне, щоб вони вписувалися у загальне оформлення.