UA RU EN

Дизайн інтер’єру в класичному стилі

Класичний стиль - це стиль перевірений часом. Під поняттям класичного стилю мається на увазі ціле сімейство стилів, які мають історичні та національні характеристики: античний, грецький, римський, класицизм, бароко і т.ін.

Загальні властивості класичних стилів – правильна геометрія, симетричність, композиційність, національний відбиток. Для інтер'єру в класичному стилі потрібен виликий простір кімнат і високі стелі.

У такому інтер'єрі використовуються тільки дорогі та натуральні матеріали: паркет з цінних порід дерева, плитка з мармуру, в якості  декору використовують ліпнину, фризи, колони.

Стеля може бути розписаною, а стіни покривають декоративною штукатуркою, тканиною або шпалерами з натуральною основою.

Для інтер'єру в класичному стилі використовують спокійні тони: бежеві, молочні, оливкові, коричневі в поєднанні з позолотою. Тут не місце яскравим фарбам.

Можливо Вам буде цікаво

Класичний стиль в інтер'єрі

Класичний стиль залишається поза часом. Це те, що не підвладне скороминущим трендам, і цей дизайн навіть через багато років залишиться таким же привабливим і актуальним. Інтер'єр будинку в класичному стилі втілює чарівну грацію, функціональність і затишок, підкреслюючи матеріальне благополуччя власника.

Стиль класика в інтер'єрі включає в себе наступні елементи:

  • чіткі геометричні форми у всьому, включаючи стіни, двері, вікна, меблі та декор;
  • вікна і двері повинні бути прямокутними або у вигляді арки;
  • підлога з дерев'яним покриттям;
  • прості стелі, як правило, прикрашені ліпниною;
  • інтер'єр залу в класичному стилі в ідеальному виконанні, передбачає наявність  каміна з каменю;
  • меблі зі світлих порід дерева повинні прикрашатися світлими пастельними тонами, а темні предмети прикрашаються благородними яскравими відтінками;
  • ліпнина – основна прикраса стін. Декор, як правило, має орнамент рослинної тематики;
  • люстра з підвісками (обов'язково з кришталю або цінного скла), плафони у вигляді троянд або свічок, шовкові абажури на торшерах, бра – ось, що створює ідеальне освітлення таких приміщень;
  • інтер'єр ванни в класичному стилі передбачає стримані тони (білий, бежевий, сірий). У виборі сантехніки і меблів немає чітких обмежень за формою та розміром;
  • сучасна техніка забезпечує комфорт і функціональність традиційного інтер'єру. Головне, щоб все було розташоване симетрично, а зайві дроти, розетки і перемикачі були заховані в стіни або замасковані декором.

Команда професіоналів «Simpeks Design» безліч разів створювала інтер'єр в класичному стилі, та на нашому сайті можна знайти всі фото звіти. Ознайомившись з багаточисленними варіантами реалізації класики в інтер'єрі, можна зрозуміти, чи підходить Вам такий інтер'єр.

Хто вибирає класичний інтер'єр?

Класика в дизайні являє собою якусь золоту середину. Цей стиль втілює все найкраще, що залишилося з  минулих століть. Прийнято вважати, що класичний дизайн інтер'єру припадає до душі спокійним, врівноваженим і серйозним людям. Квартира в такому стилі наповнена спокоєм, упевненістю в завтрашньому дні, гармонією і елегантною простотою.

Квартира в класичному стилі, як правило, обставлена ​​дорогими якісними меблями, які десятиліттями зберігають свій  бездоганний вигляд. А якщо додати скляні меблі, світлі прості штори, металеві декоративні елементи, то традиційність наповниться духом сучасності. Наявність функціональної сучасної техніки зробить життя простішим і цікавішим.

Дизайн інтер'єру в класичному стилі вибирають успішні люди, смак яких бездоганний. В такому житлі точно вийде повноцінно відпочити, відновити сили і отримати нове натхнення .

Класика від «Simpeks Design»

Хочете створити дизайн квартири в класичному стилі? Студія «Simpeks Design» пропонує ідею, проект і рішення. У клієнтів є можливість вибрати один з декількох пакетів дизайну, що включає різний перелік  робіт. Ми готові повністю реалізувати в життя Вашу ідею і Ваші  бажання, або ж спільно розробити ідеальний проект .

Що таке класика? Це чудовий інтер'єр, який відрізняється вишуканістю і розкішністю, але при цьому дарує своїм мешканцям справжній затишок і казкову обстановку. Мрієте про квартиру або будинок в класичному стилі? Телефонуйте нам! Ми допоможемо реалізувати в життя всі найкращі ідеї і бажання. Такий інтер'єр буде радувати Вас своєю функціональністю і величчю, навіть через багато-багато років.