UA RU EN

Дизайн інтер’єру в класичному стилі

Класичний стиль - це стиль перевірений часом. Під поняттям класичного стилю мається на увазі ціле сімейство стилів, які мають історичні та національні характеристики: античний, грецький, римський, класицизм, бароко і т.ін.

Загальні властивості класичних стилів – правильна геометрія, симетричність, композиційність, національний відбиток. Для інтер'єру в класичному стилі потрібен виликий простір кімнат і високі стелі.

У такому інтер'єрі використовуються тільки дорогі та натуральні матеріали: паркет з цінних порід дерева, плитка з мармуру, в якості  декору використовують ліпнину, фризи, колони.

Стеля може бути розписаною, а стіни покривають декоративною штукатуркою, тканиною або шпалерами з натуральною основою.

Для інтер'єру в класичному стилі використовують спокійні тони: бежеві, молочні, оливкові, коричневі в поєднанні з позолотою. Тут не місце яскравим фарбам.

Виконані проекти
м. Ірпінь, Квартира (56 кв.м) Дивитися проект
м. Ірпінь, Квартира (56 кв.м)
м. Ірпінь, Квартира (56 кв.м) Дизайн проект 2014 р.
Можливо Вам буде цікаво

Класичний стиль в інтер'єрі

Класичний стиль залишається поза часом. Це те, що не підвладне скороминущим трендам, і цей дизайн навіть через багато років залишиться таким же привабливим і актуальним. Інтер'єр будинку в класичному стилі втілює чарівну грацію, функціональність і затишок, підкреслюючи матеріальне благополуччя власника.

Стиль класика в інтер'єрі включає в себе наступні елементи:

  • чіткі геометричні форми у всьому, включаючи стіни, двері, вікна, меблі та декор;
  • вікна і двері повинні бути прямокутними або у вигляді арки;
  • підлога з дерев'яним покриттям;
  • прості стелі, як правило, прикрашені ліпниною;
  • інтер'єр залу в класичному стилі в ідеальному виконанні, передбачає наявність  каміна з каменю;
  • меблі зі світлих порід дерева повинні прикрашатися світлими пастельними тонами, а темні предмети прикрашаються благородними яскравими відтінками;
  • ліпнина – основна прикраса стін. Декор, як правило, має орнамент рослинної тематики;
  • люстра з підвісками (обов'язково з кришталю або цінного скла), плафони у вигляді троянд або свічок, шовкові абажури на торшерах, бра – ось, що створює ідеальне освітлення таких приміщень;
  • інтер'єр ванни в класичному стилі передбачає стримані тони (білий, бежевий, сірий). У виборі сантехніки і меблів немає чітких обмежень за формою та розміром;
  • сучасна техніка забезпечує комфорт і функціональність традиційного інтер'єру. Головне, щоб все було розташоване симетрично, а зайві дроти, розетки і перемикачі були заховані в стіни або замасковані декором.

Команда професіоналів «Simpeks Design» безліч разів створювала інтер'єр в класичному стилі, та на нашому сайті можна знайти всі фото звіти. Ознайомившись з багаточисленними варіантами реалізації класики в інтер'єрі, можна зрозуміти, чи підходить Вам такий інтер'єр.

Хто вибирає класичний інтер'єр?

Класика в дизайні являє собою якусь золоту середину. Цей стиль втілює все найкраще, що залишилося з  минулих століть. Прийнято вважати, що класичний дизайн інтер'єру припадає до душі спокійним, врівноваженим і серйозним людям. Квартира в такому стилі наповнена спокоєм, упевненістю в завтрашньому дні, гармонією і елегантною простотою.

Квартира в класичному стилі, як правило, обставлена ​​дорогими якісними меблями, які десятиліттями зберігають свій  бездоганний вигляд. А якщо додати скляні меблі, світлі прості штори, металеві декоративні елементи, то традиційність наповниться духом сучасності. Наявність функціональної сучасної техніки зробить життя простішим і цікавішим.

Дизайн інтер'єру в класичному стилі вибирають успішні люди, смак яких бездоганний. В такому житлі точно вийде повноцінно відпочити, відновити сили і отримати нове натхнення .

Класика від «Simpeks Design»

Хочете створити дизайн квартири в класичному стилі? Студія «Simpeks Design» пропонує ідею, проект і рішення. У клієнтів є можливість вибрати один з декількох пакетів дизайну, що включає різний перелік  робіт. Ми готові повністю реалізувати в життя Вашу ідею і Ваші  бажання, або ж спільно розробити ідеальний проект .

Що таке класика? Це чудовий інтер'єр, який відрізняється вишуканістю і розкішністю, але при цьому дарує своїм мешканцям справжній затишок і казкову обстановку. Мрієте про квартиру або будинок в класичному стилі? Телефонуйте нам! Ми допоможемо реалізувати в життя всі найкращі ідеї і бажання. Такий інтер'єр буде радувати Вас своєю функціональністю і величчю, навіть через багато-багато років.