UA RU EN

Копенгаген розширює межі мислення

Поїздка в Копенгаген - це унікальна можливість надихнутися скандинавський дизайн і атмосферою затишній Данії. Кожне відвідуване будівля має свою історію і назавжди запам'ятається кожному, хто побачив його. Такі місця як бібліотека The Blak Diamond за проектом SHL Arhitects, Kroers Plads в районі Cristianshavn за проектом COBE, будівля 8House за проектом BIG, а також відвідування студентського містечка Тіетген за проектом Lungard & Tranberg нікого не залишать байдужими. Дуже цікаве знайомство з засновником студії GDS і спільний перегляд проектів студії: VM House і The Moutain. Також запам'яталося будівлю Silo за проектом COBE.

Незабутньою і надихає була поїздка з Данії до Швеції по Ересуннський міст! Цей міст довжиною 7845 метрів починається від міста Мальме. Проходячи над рівнем моря, він опускається в підводний тунель, який знаходиться під морем, і виходить прямо в Копенгаген.

У Швеції ми відвідали будинок Turning Torso (Танцюючий біля моря або Танцюючий торс) за проектом Сантьяго Калатрава. Дуже цікавим було відвідування комплексу Malmo Live за проектом датської студії SHL Arheticts. Всім тим, хто коли-небудь відвідає ці чудові країни, рекомендую обов'язково побувати в згаданих місця. Сучасна архітектура Данії і Швеції - це незвичайні форми і, звичайно, екологічність. Мова йде не тільки про матеріали, але і про правильне їх використання. Актуальна мода на традиційний датський дизайн. Шедеври Ханса Вегнера, Арне Якобсена і Поля Хеннінгс, меблі фабрики Carl Hansen & Søn - все це справжня класика датського дизайну.