UA RU EN

Зараз заміські котеджі, а, відповідно, і їх дизайн інтер'єру стають дедалі популярнішими.  Адже з кожним разом все більше людей хочуть жити у великому просторому будинку, а не тіснитися в маленькій квартирі. Оформити котедж можна у будь-якому стилі: від Класики до Мінімалізму, від Провансу до Хай-Теку. При виборі загального стилю інтер'єру потрібно враховувати також зовнішній архітектурний стиль будівлі (дизайн фасаду) – вони повинні гармоніювати.

Дизайн інтер'єру – це ціла наука, в якій є свої закони, принципи та правила, та не зважаючи на це створюючи новий шедевр можна здійснити політ фантазії і думок. Незвичайний, оригінальний дизайн інтер'єру котеджу завжди підкреслює індивідуальність і непересічність господаря.

Особливу увагу потрібно приділяти дизайну сходів, адже це елемент інтер'єру, який об'єднує весь будинок в одну композицію. Студія архітектури та дизайну Сімпекс Дизайн розробить для Вас дизайн проект котеджу з  урахуванням всіх Ваших побажань .

Виконані проекти
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.) Дивитися проект
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.)
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
с. Забір'я, Приватний Будинок (500 кв.м.) Дивитися проект
с. Забір'я, Приватний Будинок (500 кв.м.)
с. Забір'я, Приватний Будинок (500 кв.м.) Дизайн проект 2018 р.
м. Ірпінь, Приватний будинок (140 кв.м) Дивитися проект
м. Ірпінь, Приватний будинок (140 кв.м)
м. Ірпінь, Приватний будинок (140 кв.м) Дизайн проект 2017 р.
Додаткові послуги
Ландшафтний дизайн Системи поливу, Висадка рослин, Дизайн ділянки, Догляд за садом, Ландшафтне проектування Дізнатися більше
Ландшафтний дизайн
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн котеджів – свіжі ідеї для інтер'єру

Велика площа будинку надає широкі можливості для творчості при створенні внутрішнього комфорту. Але домогтися того, щоб просторе житло задовольняло всі потреби його  мешканців, необхідно щоб це помешкання поєднувало в собі красу і практичність, а це завдання не таке вже й легке. Його можливо вирішити за допомогою професіоналів студії Simpeks Design. Дизайн проекти будинків і котеджів – один з напрямків нашої роботи, в ході якого ми намагаємося створювати  гармонійний і унікальний інтер'єр, на всі сто відсотків.

Ми знаємо, як будинок наповнити теплом і затишком

Житло має бути багатофункціональним, комфортним, з приємною обстановкою для кожного мешканця. Для досягнення цієї мети існує безліч шляхів і способів. Найбільш ефективний  - співпраця зі студією Simpeks Design, фахівці якої виконують дизайн інтер'єрів котеджів таким чином, що знаходитися  в будинку комфортно і приємно, кожному домочадцеві.

Досягти необхідного результату нашим співробітникам вдається шляхом:

 • підбору правильних декоративних і фактурних елементів;
 • вдалого  вибору кольорової гамми;
 • гармонійного планування кожної кімнати.

Грамотно виконаний дизайн проект котеджу дозволяє за короткий термін створити гарну обстановку, втіливши в інтер'єрі сучасні ідеї. Важливими складовими популярності студії Simpeks Design є:

 • тісна співпраця із замовником при прийнятті основних дизайнерських рішень;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • високий професіоналізм співробітників.

Дизайн проект інтер'єру котеджу – сучасні тенденції та домашній комфорт

Досвідчені дизайнери нашої студії створять спеціально для вас ультрасучасні і ергономічні варіанти внутрішнього затишку, в якому гармонійно поєднуватимуться краса і комфорт. Дизайн будинків котеджів всередині виконується з урахуванням всіх побажань замовника. У нас немає шаблонів, ми створюємо інтер'єр в будь-якому стилі: від класики до мінімалізму, від прованс до хай-тек.

Всі роботи виконуються поетапно:

 • спілкування з клієнтом, визначення стилю;
 • знайомство з будинком, обміри та фото фіксація всіх приміщень;
 • детальне опрацювання умеблювання, освітлення, оздоблення;
 • декорування.

Внутрішній дизайн котеджів фахівцями студії виконується оперативно і на найвищому рівні. При цьому головними критеріями будь-якого інтер'єрного рішення є:

 • багатофункціональність;
 • комфорт;
 • висока естетичність.

Ми дотримуємося правила, про те, що   створення сучасного дизайну котеджів можливе тільки з урахуванням останніх трендів і прогресивних тенденцій: прагнення до простору і денного світла, використання натуральних оздоблювальних матеріалів, практичність всіх елементів обстановки.

Дизайнери студії Simpeks Design подбають також і про те, щоб інтер'єр і екстер'єр котеджу гармонійно доповнювали один одного, щоб оздоблення фасаду і внутрішнє облаштування приміщення поєднувалися між собою.