UA RU EN

Кухня займає особливе місце у кожному будинку, тому до розробки дизайну інтер'єру тут потрібно підійти з особливою ретельністю. Основне завдання – це зробити так, щоб кухня була не просто красивою і стильною, але також функціональною і комфортною.

Найголовнішим при проектуванні кухні є ергономічне розташування меблів і кухонного обладнання, так званого "робочого трикутника" - холодильника, плити і мийки.

Під час оформлення інтер'єру потрібно враховувати площу і конфігурацію приміщення кухні, щоб не нагромаджувати простір меблями. Дуже важливо використовувати для приміщення кухні всіляку вбудовану кухонну техніку і шафи з висувними ящиками.

Підбираючи гамму кольорів, краще використовувати кольори, які візуально розширюють простір (світлі відтінки), а не навпаки.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м)
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дизайн проект 2018 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн маленької кухнi - робимо тiсне - просторим

Кухня маленьких розмiрiв дуже незручна, але вона вже стала  частиною життя тих, хто проживає в старих багатоквартирних будинках. I тим, хто хоче щось в цьому планi змiнити, слiд знати, що це цiлком можливо. Досить звернутися за допомогою до  студiї Simpeks Design. Ми розробимо дизайн кухнi, який повнiстю змiнить її, позбавивши вас  традицiйних незручностей, якi виникають у  маленькому примiщеннi. Нам вiдомi всi секрети розширення корисного простору малогабаритних квартир.

Ефективно змiнюємо дизайн iнтер'єру кухнi

Розробленi нашими фахiвцями проекти допоможуть вам вирiшити вiдразу кiлька завдань:

  1. Вiзуальне збiльшення простору.
  2. Максимальна функцiональнiсть меблiв i устаткування.

Так, виконуючи дизайн кухнi студiї, ми розумiємо, що звичайне перепланування призводить до збiльшення одних примiщень завдяки  зменшенню iнших. Але вiзуально зробити кiмнату бiльшою можна, застосувавши при оформленнi спецiальнi кольори i освiтлення. Використання дзеркал в iнтер'єрi також доволi добре справляється iз цим завданням. Пiдсилює ефект вiльного простору наявнiсть блискучих поверхонь i хромованих деталей. Особливо добре це проявляється вночi, при яскравому освiтленнi.

Сучасний дизайн кухнi виключає використання масивних меблiв i великогабаритної побутової технiки. На невеликiй площi це не тiльки захаращує простiр, а й значно зменшує психологiчну зону комфорту. До того ж, навiть красивi та якiснi меблi, якщо вони великих розмiрiв, в крихiтнiй кiмнатцi абсолютно втрачають свiй привабливий вигляд.

Добре виглядає та  кухня, дизайн якої створений на контрастi розмiрiв. Наприклад, невеликих розмiрiв меблi та масивна поличка для посуду. Шляхом рiзкого контрасту та правильного пiдбору кольорiв створюється враження збiльшення простору.

Фахiвцi студiї Simpeks Design розроблять для вас дизайн кухнi - їдальнi, в якiй буде приємно обiдати i приймати гостей.

Будуть використанi такi способи вiзуального розширення невеликого примiщення, як:

  • розмiщення меблiв вiд пiдлоги до стелi;
  • розмiщення джерел свiтла пiд верхнiми шафками або всерединi них;
  • склянi фасади меблевої гарнiтури;
  • вiдкритi полицi;
  • глянцевi та дзеркальнi поверхнi;
  • максимум природного освiтлення.

Дизайн кухнi з барною стiйкою вiдрiзняється максимально простим i приємним iнтер'єром. Блискучi поверхнi скляних або пластикових меблiв i хромовi поверхнi окремих її елементiв, цi аспекти  створюють бажане вiдчуття простору.

Дизайн кухнi з балконом - гарне рiшення для невеликої площi

Для фахiвцiв студiї Simpeks Design при проектуваннi  не iснує  завдань, яких не можливо розв'язати i хоча створити неповторний iнтер'єр маленького примiщення не так легко, у нас завжди знайдеться практичне рiшення для оригiнального планування i незвичайного  оформлення в певному кольорi.

Одним з них є кухня з виходом на балкон. Це дозволяє наповнити її природним свiтлом.

В цьому випадку дизайн маленьких кухонь проводиться з урахуванням видiлення двох обов'язкових зон iнтер'єру:

  • робочої;
  • обiдньої.

Цього можна досягти за допомогою рiзного освiтлення, рiвнiв зон або завдяки використанню рiзних фактурних матерiалiв. Наприклад, робоча територiя викладена керамiчною плиткою, а обiдня видiлена спецiальною штукатуркою. Вiддiлення зон може здiйснюватися i за допомогою рiзного кольорового рiшення.

Для досягнення бiльшої функцiональностi примiщення ми виконуємо дизайн кутової кухнi , що вiдрiзняється практичнiстю. Кухонний гарнiтур в даному випадку розмiщується вздовж двох або трьох стiн перпендикулярно один одному. Компактне розташування меблiв допомагає вдало економити простiр i час.

Спiвпрацювати  з нами -  вигiдно

Звернувшись в студiю Simpeks Design i замовивши дизайн невеликої кухнi, ви можете бути впевненi, що цим будуть займатися досвiдченi професiонали, у яких за спиною сотнi подiбних проектiв. До того ж, ми знаходимося в складi будiвельної компанiї i можемо забезпечувати проведення всiх етапiв робiт: вiд створення ескiзiв до фiнiшної обробки.

Iндивiдуальний пiдхiд до кожного клiєнта, оперативне та якiсне виконання замовлення - основнi принципи нашої роботи.