UA RU EN

Ремонт квартири

Ремонт квартири - це завжди складний, але цікавий процес. Спостерігати за перевтіленням бетонних стін у красивий інтер'єр завжди приємно. Simpeks Design багато років займається ремонтами квартир і втілює свої інтер'єри в реальність. Згуртований колектив і майстри, які знають всі процеси будівництва і нові технології в обробці приміщення, якісно та вчасно виконають ремонт під ключ Вашого приміщення.

Новобудови Ремонт квартири у новобудові Дізнатися більше
1-кімнатна квартира Ремонт 1-кімнатної квартири Дізнатися більше
2-кімнатна квартири Ремонт двокімнатної квартири Дізнатися більше
3-кімнатна квартира Ремонт трикімнатної квартири Дізнатися більше

Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

При ремонті квартири необхідно розділити весь процес на етапи. З чого почати ремонт Вам підкажуть наші фахівці.


Перед початком ремонту необхідно зустрітися на об'єкті з прорабом, а в ідеалі й дизайнером для оцінки стану приміщення, затвердження всіх побажань і складання кошторису. Досвідчений спеціаліст відразу підкаже які матеріали найбільше підходять для Вашого ремонту і які моменти врахувати при обробці.

Важливим етапом складання кошторису є розуміння замовника того, що саме він хоче бачити в своєму приміщенні. Найкраще зробити дизайн проект - по ньому з точністю можна порахувати вартість всього ремонту. Кошторис, складається кошторисником або прорабом і підписується замовником. Допускається відступ від кошторису 5-10% у разі, якщо немає дизайн проекту, прорабу складно все з точністю вирахувати відразу.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на ремонт квартири, з яким Ви зможете ознайомитися за запитом. Гарантії та прописані терміни виконання робіт значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть трохи більший обсяг робіт, ніж зазначено в договорі. В результаті клієнт залишиться задоволеним і буде радий звернутися до нас знову. У договорі прописуються терміни та додається кошторис.

Складаються етапи відповідно до закупівлі матеріалу і необхідних в першу чергу матеріалів для початку робіт. Компанія Сімпекс Дизайн готова надати Вам кращі ціни на будівельні матеріали від заводів постачальників, ексклюзивних представників. Доставку ми теж беремо на себе, надаючи послуги з розвантаження та підйому матеріалу.

Правильне ведення ремонтно-будівельних робіт - це перш за все знання всіх процесів будівництва.

1. Демонтаж

2. Монтаж

3. Кондиціонування та вентиляція

4. Сантехнічні роботи

5. Стяжка

6. Заміна вікон

7. Електрика

8. Укладання плитки

9. Малярка

10. Укладання підлоги

11. Установка дверей

12. Поклейка шпалер

13. Установка плінтуса

14. Прибирання квартири.

Після проведення певних видів робіт підписуються акти звірки, де підрядник здає, а замовник приймає роботу. Повний взаєморозрахунок проводиться також на цьому етапі. Після чого майстри приступають до наступних робіт. Якщо замовник сумнівається в правильності виконаної роботи, він завжди може замовити технічний нагляд за окрему вартість і упевнитися в старанності підрядника.

Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Simpeks Design, працюючи в складі будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом є головними перевагами компанії. Ми зробили багато ремонтів квартир, і наші клієнти й зараз з теплотою відгукуються про нас.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Киев, ЖК "Комфорт Таун", Регенераторна, 4. (31 кв.м.) Дивитися проект
м. Киев, ЖК "Комфорт Таун", Регенераторная,4. (31 кв.м.)
м. Киев, ЖК "Комфорт Таун", Регенераторна, 4. (31 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м. Київ, ЖК Герцен Парк (120 кв.м.) Дивитися проект
ЖК Герцен Парк (120 кв.м.)
м. Київ, ЖК Герцен Парк (120 кв.м.) Об'єкт 2019 р.
м. Київ, ЖК Венеція (100 кв.м.) Дивитися проект
ЖК Венеція (100 кв.м.)
м. Київ, ЖК Венеція (100 кв.м.) Об'єкт 2019 р.
Ціни

Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

Ті, хто замовляє ремонт квартири, зазвичай цікавляться і додатковими послугами компанії. Перед початком робіт рекомендується замовити дизайн проект для зручності роботи майстрів на об'єкті, точності виконання Ваших  задумів і правильного складання кошторису. Таким чином, Ви не переплачуєте і залишаєтеся задоволені результатом. Також компанія пропонує шумоізолювати стіни з метою комфортного проживання в новому приміщенні.

Комплексний ремонт квартир

Компанія Simpeks Design пропонує ремонт під ключ. Комплексний ремонт квартир включає проектування дизайну приміщення, вибір бажаного стилю, перепланування і ряд будівельних, а також оздоблювальних робіт. Передбачається також електромонтаж та сантехнічні роботи. Таким чином, ремонт охоплює кожну кімнату квартири.

Перед ремонтом фахівці розраховують площу, проектують зміни і складають кошторис ремонту, щоб відразу визначитися з ціною. Довірте створення неповторного дизайну вашої квартири професіоналам. Це заощадить час, знизить витрати на матеріали і допоможе практично відразу встановити точну вартість ремонту. Після проведення обмірів фахівець консультує замовника щодо матеріалів, які використовуватимуться , а також якісно інформує про саму технологію ремонту. Дуже важливо підібрати правильний будівельний матеріал, з огляду на особливості поверхонь.

Комплексний капітальний ремонт квартири полягає в заміні зношених елементів будівлі та інженерних комунікацій. В процесі наші фахівці доводять приміщення до нового і сучасного вигляду. Робимо  обробку стін, стелі та підлоги з вибором матеріалу, згідно з дизайнерським проектом. Штукатурка, обробка декоративним каменем, проклейка шпалер і натяжна стеля, установка сантехнічного та кухонного обладнання - лише мала частина проведених робіт. Ми можемо виконати будь-яке побажання клієнта.

Косметичний ремонт квартир під ключ передбачає менший обсяг робіт. В такому випадку проводиться обробка та обладнання кімнат без заміни деталей конструкції приміщення і перепланування.

Комплексний капітальний ремонт квартири вимагає перерви робіт на висихання штукатурки і укріплення  підлоги, що триваліше за часом, ніж косметичний ремонт, суть якого полягає лише в заміні декоративних покриттів. Наша компанія проводить комплексний ремонт квартир під ключ в старих будинках і новобудовах з гарантією якості виконання.

Комплексний ремонт в Києві

Simpeks Design здійснює комплексний ремонт в Києві понад 6 років. За цей час ми зібрали портфоліо наших дизайнерських рішень для квартир, офісів і будинків. Переглянути роботи ви можете на сайті в розділі «Портфоліо». Вартість послуг надано в діапазоні від середньоринкових цін.

Відповідаючи на питання, скільки коштує ремонт під ключ, потрібно враховувати розмір будівлі, особливості дизайнерського рішення, тип використовуваних матеріалів. Ціна завжди розраховується індивідуально після складання кошторису.

Звертайтеся до нас за номером в розділі «Контакти» або за адресcою вул. Іоанна Павла ІІ 4/6, корпус В, офіс 618. Ми гарантуємо професійний комплексний ремонт квартир в Києві та консультацію перед і під час проведення робіт.