UA RU EN

Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн ділянки, подвір'я, саду –  це можливість красиво і професійно облагородити територію. Підбір рослин, обладнання гірок, системи поливу і всього, що може відноситися до ландшафтного дизайну Ви можете замовити, звернувшись в нашу студію. Професіонали розроблять для Вас унікальний ландшафтний дизайн, який буде підходити стилістиці Вашого будинку і настрою людей, які в ньому живуть. Правильно підібрані рослини, освітлення ділянки, альтанки та мангали – все це важлива складова проектування території ділянки. Довіртеся професіоналам, і ми втілимо Ваші задуми в реальність!


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

Ландшафтний дизайн можна розділити на стадії проектування і реалізації. Працюючи з нашою компанією, Ви підкріплені договором, термінами і гарантіями на роботу.


1. Геодезична зйомка ділянки

2. Підземні комунікації

3. Водойми, грунт. Наявність об'єктів природоохоронного фонду

4. Інформація про наявність джерел води, електроенергії

5. Фотофіксація об'єкта

1. Загальні відомості

2. Естетичні вподобання

3. Побажання щодо структури ландшафтного об'єкта

4. Інженерно-технічні вимоги

5. Вимоги до матеріалу, який будуть висаджувати.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на розробку ландшафтного проекту з яким Ви зможете ознайомитися зробивши запит. Гарантії та прописані терміни значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть більше, ніж часто пишемо в договорі, щоб покупець залишився задоволеним. Договір укладається виходячи з технічного завдання, на основі якого також формується ціна. Додаток до договору складається індивідуально для кожного об'єкта.

1.Творчий задум

2. Стилістичне рішення

3. Засоби та матеріали для вираження ідеї

4. Загальний образ проекту.

1. Розробка ескізного проекту.

Склад. Генплан. 3D візуалізація об'єкта

2. Розробка робочого проекту.

Ген план. Розвідні креслення. План тротуарів і майданчиків. План вертикального планування. Системи поливу. Розташування світильників. План озеленення. Малі архітектурні форми. Специфікація.

Благоустрій території (реалізація проекту). Сервісне обслуговування ділянки.

Постійне і регулярне обслуговування саду досвідченим садівником є ​​запорукою і гарантією того, що всі рослини та насадження у Вашому саду будуть прекрасно рости й розвиватися.

Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Сімпекс Дизайн, працюючи в складі будівельної компанії Сімспекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до здійснення. Оптимальні ціни, професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом є головними перевагами компанії.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Ціни

Кожне замовлення ландшафтного дизайну розраховується iндивiдуально, виходячи із технiчного завдання.

Додаткові послуги

Разом з послугою, ландшафтний дизайн, наша компанія може запропонувати додаткові послуги. Ми можемо взяти об'єкт під ключ, від проектування до озеленення та поливу.

Яким Ви бачите свій дизайн ландшафту?

Дизайн ландшафту – це своєрідна рамка, в яку вкладена картина вашого будинку. Тому її необхідно підібрати правильно і гармонійно. Створення ідеї ландшафту –  це ряд заходів, мета яких полягає в створенні економічно обґрунтованого, правильного і красивого дизайн - проекту території.

Ландшафтне проектування можна вважати окремим видом мистецтва, яке реалізується лише при наявності деяких наукових знань і тонкого дизайнерського почуття. Це означає, що створити прекрасний сад без спеціальних знань практично неможливо.

 Затишок і комфорт прилеглої до будівлі території безпосередньо залежить від правильно спроектованого ландшафту, який охоплює і дизайн клумб, і розміщення додаткових будівель або водойм, і вибір, розташування дерев. Правильно обрані поєднання рослин, встановлені елементи декору зададуть композицію і створять умови для комфортного відпочинку.

Зверніться до професіоналів студії «Simpeks Design», якщо потрібен проект-дизайн:

 • дачної ділянки, в якому буде передбачено все необхідне для садівництва і зони барбекю;
 • естетично бездоганної присадибної ділянки, на якій  буде грамотно продумана зона відпочинку;
 • садової ділянки, яка відповідатиме всім вашим побажанням, передбачаючи всі умови для благоустрою саду.

Ми створюємо ландшафтний дизайн, проектування якого має на увазі створення не тільки зовнішнього вигляду ділянки. У поняття входить: розробка схеми великих і дрібних елементів декору, системи поливу і освітлення, озеленення ділянки і план висадки рослин.

Ідеальний дизайн ділянки від «Simpeks Design»

Хороший ландшафтний дизайн створюється виконавцем при спільній роботі із замовником. Створення проекту передбачає такі етапи:

 • огляд ділянки, визначення її типу і функціональної ролі;
 • збір відомостей про рельєф території, погодні умови та інші важливі чинники;
 • інтерв'ю із замовником, під час якого збирається максимальна кількість інформації про побажання клієнта, його ідеї і переваги ;
 • розробка проекту;
 • проектування великих, дрібних деталей дизайну подвір’я ;
 • погодження та затвердження проекту;
 • візуалізація ландшафтного дизайну (фото 3д). Цей етап найбільш важливий, адже дозволяє точно побачити, як буде виглядати ваша ділянка після реалізації проекту. При необхідності вносяться корективи;
 • розробка робочої документації (система авто поливу і освітлення, дендрологічний план, креслення для висадки і т. ін.).

Для реалізації проекту ви також можете звернутися в нашу компанію. Кваліфіковані фахівці втілять в життя дизайн подвір’я . Вартість створення проекту індивідуальна і обумовлюється при зустрічі.

Ми виконаємо якісне озеленення в Києві, з урахуванням ваших побажань і зі строгим дотриманням усіх норм. Планування території, створення дренажної системи, висадка рослин, висадка газонів, створення доріжок і композицій, система авто поливу і освітлення, створення водойм, дизайн клумб – це те, що передбачає якісний ландшафтний дизайн у Києві.

Професіонали «Simpeks Design» розроблять ексклюзивний дизайн ділянки, запропонують для висадки відповідні рослини, виконають озеленення території або реалізують весь проект  ландшафту від початку і до кінця. Телефонуйте!