UA RU EN

Стиль дизайну Лофт

Лофт –  означає "горище" або "верхні апартаменти", хоча сьогодні в цьому стилі можна облаштувати будь-яке приміщення, на будь-якому поверсі.

У єдине ціле тут добре поєднується старе (бетонні стіни, цегла, балки, вентиляційні труби) і сучасне (м'які меблі, техніка).

Основні матеріали Лофт - груба штукатурка, цегляні стіни, бетонна стеля, дерево, метал.

Простір відкритий, без перегородок, його розділяють на зони  за допомогою меблів, кольорової гамми, світла або фактури. Найчастіше текстиль на вікнах відсутній, а всі комунікації виведені назовні - вентиляція, труби, електропроводка, що надає інтер'єру індустріальності.

Стилю Лофт характерне застосування нестандартних аксесуарів – графіті, плакатів, абстрактних картин.

Вітальня в стилі Лофт, може бути об'єднана з кухнею в єдиний простір, розділений барною стійкою або шкіряним диваном.

Можливо Вам буде цікаво

Інтер'єр в стилі Лофт

Стиль Лофт, що виник ще в 50-тих роках у Америці, став особливо модним і популярним в наш час. Первісне значення цього терміну означало -  квартира на верхньому поверсі, на горищі або мансарді. Вільне планування квартири, відсутність міжкімнатних стін, високі стелі, проглядаються балки - головні елементи Лофт.

Сучасний стиль Лофт включає в себе продуману комбінацію будь-яких архітектурних ідей - поєднання старих елементів з сучасними деталями. Наприклад, неприкриті труби, голі цегляні стіни, балки, вентиляційна система відмінно можуть поєднуватися з сучасною технікою, дзеркалами або  металевими елементами в дизайні.

Отже, стиль інтер'єру Лофт складається з таких  основних деталей:

  • відкрите планування. Перегородки (міжкімнатні стіни) відсутні повністю або ж їх дуже мало. Нерідко використовуються прозорі перегородки, які не порушують загальної концепції. Функціональні зони, як правило, поділяються завдяки різним способами зонування (контрастами кольорів, акцентуванням на  освітленні або оздобленням  матеріалом, установкою специфічних меблів);
  • стиль інтер'єру лофт обов'язково вимагає наявності високих стель, бажано забарвлених у світлі тони. Добре, якщо тут будуть панорамні вікна, які  пропускатимуть багато світла;
  • що стосується гамми  кольорів, то перевага віддається холодним відтінкам (металевий, синій та ін.);
  • обов'язкова присутність індустріального духу. Цегляні стіни, труби, балки, «оголені» стіни - невід'ємна частина стилю лофт. При цьому дуже важливо домогтися гармонійного поєднання грубої обробки з сучасними меблями, технікою і декором.

Щоб зрозуміти всю специфіку, досить переглянути стиль лофт в інтер'єрі (фото представлені в галереї на нашому сайті). Існують різні варіанти реалізації, які залежать від характеристик приміщення та особистих уподобань мешканців.

Кому підійде стиль Лофт в інтер'єрі?

Уявіть собі просторе приміщення, високі стелі, відсутність міжкімнатних стін. У такій квартирі й дихати буде легше. Стиль лофт в дизайні інтер'єру – це те, що створює відчуття свободи і безмежних можливостей. Спочатку, порожнє промислове приміщення займали і облаштовували письменники, художники і студенти. Ці люди були творчою богемою і створювали сучасну моду і мистецтво.

Сучасний дизайн інтер'єру в стилі лофт став вміщати куди більш широке визначення і призначення. Облаштоване приміщення,  квартира або приватний будинок, прекрасно підійде для:

  • економних людей. Цей стиль вимагає мінімум фінансових витрат - тут має бути все просто і лаконічно;
  • людей творчих професій. У просторому приміщенні легко спорудити свою ідеальну майстерню і облаштувати виставковий зал;
  • тим, хто купив квартиру з вільним плануванням або будує заміське житло. Інтер'єр будинку в стилі лофт стане ідеальною основою, що дозволяє втілити в життя будь-які сміливі ідеї і бажання;
  • волелюбним неординарним особистостям. Найчастіше саме молодь є шанувальником цього стилю. Якщо є тяга до всього нового і нестандартного, значить лофт-житло, вдасться облаштувати чудовим чином.

Інтер'єр квартири в стилі лофт від «Simpeks Design»

Студія «Simpeks Design» пропонує найкращі дизайнерські рішення та реалізацію в життя створених ідей в точно обумовлені терміни. Команда професіоналів продумає до дрібниць інтер'єр вітальні в стилі лофт або відразу ж всієї квартири. Клієнтам пропонується кілька пакетів наших послуг, кожен з яких включає 3д проект дизайну.

Звернiться до нас, якщо хочете бачити стиль лофт в iнтер'єрi квартири. Нашi дизайнери допоможуть Вам створити приголомшливий затишок i функцiональнiсть, зберiгаючи простiр примiщення. Телефонуйте! І ми зробимо так, щоб примiщення  Вас радувало i надихало .