UA RU EN

Дизайн магазинів, Бутиків

Дизайн магазину, бутику –  це перш за все інструмент для більш успішного продажу Вашого продукту. Замовивши дизайн проект бутику в студії дизайну інтер'єру Сімпекс Дизайн, Ви вирішуєте безліч клопотів, з якими можете зіткнутися при ремонті приміщення. Студія є організатором всього процесу, який стосується правильної подачі бізнесу і відкриття магазину. Команда професіоналів працює над проектом для того, щоб всі процеси до відкриття магазину відбувалися правильно.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Переваги співпраці з нами

Студiя дизайну Сімпекс Дизайн, що працює в складi будiвельної компанiї Сімпекс Групп i торгова компанiя Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг вiд розробки до кiнцевої реалiзацiї проекту. Оптимальнi цiни, плюс професiоналiзм i згуртований колектив з багаторiчним досвiдом є головними перевагами компанiї.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Ірпінь, Бутік жіночого одягу Дивитися проект
м. Ірпінь, Бутік жіночого одягу
м. Ірпінь, Бутік жіночого одягу Дизайн проект 2020 р.
м. Одесса, ТРЦ City Centre, Бутік LETICIA (70 кв.м.) Дивитися проект
м. Одесса, ТРЦ City Centre, Бутік LETICIA (70 кв.м.)
м. Одесса, ТРЦ City Centre, Бутік LETICIA (70 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. Київ, ТРЦ Даринок, Бутік MALLINA (35 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ, ТРЦ Даринок, Бутік MALLINA (35 кв.м.)
м. Київ, ТРЦ Даринок, Бутік MALLINA (35 кв.м.) Дизайн проект 2017 р.
Ціни

   


Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги
Шумоізоляція Професійна шумоізоляція. Іспанія, Германія, США, Монтаж. Дізнатися більше

Дизайн магазину. А Ви подобаєтеся своїм клієнтам?

Чому нам не відомі випадки, коли неправильний дизайн магазину зіграв злий жарт з цим бізнесом? Тому що ми так і не дізналися про цей бізнес – все закінчилося, навіть не розпочавшись. Як би це не звучало, але нові бренди не мають право на помилку при розробці дизайн-проекту магазину. Відомі мережі можуть схибити з редизайном, але завдяки популярності швидко виправляються і повертаються у колію. Вам у першу чергу потрібно продавати тут і зараз! Немає часу залишатися в тіні та чекати, поки хтось помітить приміщення з непрофесійним оформленням

Пропозиція для дизайну інтер'єру магазину від Simpeks Design

Ми пропонуємо проекти, які сприяють зростанню вашого бізнесу. У нас немає універсальної схеми, яка всіх приводить до успіху, але ми розуміємо ключові принципи і цілі кожного проекту. Наша компанія надасть повний спектр послуг: від розробки бренду, до втілення в життя магазину, який буде успішно продавати. Ми створимо:

 • дизайн магазину одягу і взуття;
 • дитячих товарів;
 • продуктового;
 • ювелірного;
 • квіткового і т. ін.

Як ми це робимо

Розробка дизайну магазину починається зі знайомства з маркетинговими дослідженнями вашого бізнесу. Ми повинні знати які рекламні кампанії ви ведете, як себе позиціонуєте, і хто ваші клієнти. На основі цього і буде будуватися проект.

Дизайн проект бутику - це безліч складових. Наприклад, необхідно:

 • усунути можливі архітектурні недоліки приміщення;
 • продумати внутрішній простір і розміщення меблів так, щоб сприяти підвищенню продажів  
 • зуміти виділити замовника від прямих конкурентів і сусідніх об'єктів;
 • правильно організувати освітлення, підібрати кольори і вдалі фактури;
 • домогтися того, щоб дизайн бутику або магазину зміг сам розповісти про бренд;
 • організувати всі деталі інтер'єру так, щоб вони впливали на психологію покупця  потрібним для нас чином.

Сучасний дизайн магазину – ціла наука. Над завданням працюють: маркетолог, дизайнер, проектувальник і архітектор. У Simpeks Design ви отримуєте 3d дизайн магазину, і ми разом проаналізуємо його, внесемо правки, щоб максимально наблизиться до ідеалу. Ви маєте проект, де все розраховано до дрібниць, прописані всі матеріали, системи і вартість. Адже студія дизайну входить до складу будівельної компанії, це дає нам можливість пропонувати комплексний підхід - у нас можна отримати проект і його кваліфіковане втілення. Також ми виконуємо дизайн фасаду і вітрин магазинів. Телефонуйте нам щоб отримати консультацію або домовитися про зустріч.