UA RU EN

Міжнародна архітектурна премія RIBA 2018

International Excellence та International Emerging Architect - це дві премії 2018 року в яких королівський Інститут британських архітекторів RIBA, оголосив переможців. Для фіналу міжнародної премії RIBA, було відібрано 20 проектів, ім'я абсолютного переможця цих премій ми дізнаємося тільки в листопаді 2018 року. Лауреати, подали на конкурс проекти великих культурних центрів, приміщень освітнього призначення, проекти інфраструктурних схем, а також невеликих громадських приміщень, житлових будинків і культових споруд.

Серед переможців у цих категоріях цього року: станція метро в Будапешті, приватний художній музей в Нідерландах; житлова вежа з пишними вертикальними садами в Мілані; культурний центр в Греції; і мечеть в Туреччині та ін.
RIBA International Prize - це ще одна номінація яка додалася до списку до попередніх. Попри типологію та географію британці розглядали весь пласт сучасної архітектури.

Відзначаючи досягнення переможців архітекторів, публікація цих престижних нагород також означає ще одну річ - ми на один крок ближче до великого відкриття Міжнародної премії RIBA 2018, яка буде оголошена в листопаді.