UA RU EN

Дизайн інтер’єра у стилі Модерн

Назва стилю "Модерн" означає –  "сучасний", у свій час цей стиль і був таким, внісши неординарність і витонченість в розвиток дизайну кінця 19 століття, але до сучасних тенденцій дизайну не має ніякого відношення.

Стиль модерн можна назвати одним з найскладніших стилів, адже кожна культура в різних країнах наклала свій відбиток на розвиток цього стилю, він ввібрав в себе безліч різних напрямків.

Основні риси стилю модерн – достатня кількість дерев'яних предметів, природні та рослинні теми в декорі, всі лінії плавні, використання вітражів, вікна і двері мають форму арки , сходи прикрашені кованими перилами  з ажурним орнаментом.

 Гамма кольорів інтер'єру в стилі модерн –  приглушені, пастельні тони (відтінки коричневого, перлового, бежевого, мокрого асфальту, чорного, сріблястого).

Для оформлення стін в інтер'єрі використовують світлі фарби, вони не повинні акцентувати увагу на собі , а бути лише фоном.

Меблі стилю модерн не повинні мати гострих кутів, тільки плавні лінії, максимальна асиметричність в спинках ліжок і диванах. В інтер'єрі такого стилю добре будуть виглядати класичні меблі різної  форми.

Виконані проекти
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.) Дивитися проект
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.)
с. Безрадичі, Приватний будинок (250 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
Можливо Вам буде цікаво

Новий – старий стиль модерн в інтер'єрі

З'явившись понад 100 років тому, цей різновид архітектури та інтер'єрного дизайну викликав фурор. Це було дійсно щось нове, дивне і не зовсім зрозуміле. Зараз інтер'єр будинку в стилі модерн встиг стати класикою.

Завдяки особливостям, він впізнаваний і популярний. Втілити його у життя можна трьома способами:

  • Поверхневим – легкі акценти, дотримання кольорової гамми;
  • Декоративним – основну роль грають архітектурні елементи;
  • Максимальним – дизайн інтер'єру в стилі модерн точний до найдрібніших деталей.

Характерна риса цього напрямку – відсутність прямих ліній і строгих форм. Велика кількість рослинного орнаменту, вигнуті форми зі зміщеною симетрією, фарфор, кольорове скло і метал. Художник отримує абсолютну свободу: він може змішувати матеріали в будь-якій пропорції, отримуючи максимальну естетичність і функціональність.

 Дуже складно самостійно отримати стиль модерн в інтер'єрі, адже дивлячись на фото, розумієш, що дизайнер повинен бути професіоналом. Всі елементи повинні гармонійно поєднуватися з рослинними мотивами, із не симетричними формами і грубими матеріалами.

Досвідчені дизайнери вважають, що сучасний модерн – справжня знахідка для власників нестандартного житла. Він вдало приховає недоліки і нерівності, перетворивши їх на переваги. Площа повинна бути досить великою –  цей стиль характеризується трохи надлишковим декором.

 

Кольорове рішення може бути будь-яким, головне, щоб обраний відтінок був м'яким, розмитим. На початку визначте домінуючий колір, потім  кольорові акценти, які будуть гармонійно виглядати разом з ним і максимально виразний відтінок для завершальних  текстур кольору.

Суворі вимоги стилю «сучасний модерн» закладені  в освітлювальних приміщення. У всіх кімнатах потрібно встановити два типи світильників: декоративні та функціональні. Перші для акцентного освітлення, а другі поділяються на основні (стельові), фонові (на стінах), цільові (трохи вище плінтуса). Правильно вибрати і розмістити світильники, новачкам без професійної допомоги дуже непросто.

Стиль інтер'єру модерн. Постійний розвиток

Залишаючи осторонь химерність і деяку незвичайність, це стилістичне рішення робить приміщення практичнішим  і зручнішим у  побуті. Наприклад, стиль модерн в інтер'єрі кухні на цих фото цілком вдалий. Особливо якщо не скрупульозно слідувати всім вимогам, а застосувати декоративний або поверхневий підхід.

 Найголовніше – не захоплюватися чимось одним, наприклад, металом або склом. Намагайтеся, щоб кожен фрагмент був гармонійним: для однієї кімнати досить одного скляного (металевого) основного елемента і двох-трьох декоративних предметів.

Отже, щоб інтер'єр квартири в стилі модерн був  вдалим, потрібен достатній простір, істотні кошти і величезне бажання. До речі, це один з найдемократичніших, постійно розвиваючих стилів. Тому модерновий інтер'єр залишиться актуальним на довгий час.