UA RU EN

Ремонт у новобудові

Ремонт у новобудові - один з етапів, з яким стикаються багато власників нової нерухомості. Купуючи квартиру в новобудові, перед початком ремонтних робіт ми рекомендуємо запросити дизайнера для більш чіткого промальовування інженерних комунікацій і розміщення меблів.

Важливим фактором є і перепланування. Зараз майже всі його пропонують, тут не обійтися без чітких розмірів і схеми монтажу перегородок. Студія дизайну та архітектури Simpeks Design вже багато років виконує роботи дизайнерського оформлення інтер'єру в ході ремонту новобудови. Досвідчені прораби за нашими кресленнями без зусиль зможуть виконати ремонт навіть найскладнішого рівня.

Ми співпрацюємо з будівельною компанією Simpeks Group, а в штаті - згуртована команда фахівців з ремонту. Уже не перший рік надаємо послугу ремонту в нових приміщеннях, а кількість задоволених клієнтів обчислюється сотням.

Виконані проекти
м.Київ, ЖК Новопечерскі Ліпкі Дивитися проект
ЖК Новопечерскі Ліпкі
м.Київ, ЖК Новопечерскі Ліпкі Об'єкт 2016 р
м. Київ, ЖК Герцен Парк (170 кв.м.) Дивитися проект
ЖК Герцен Парк (170 кв.м.)
м. Київ, ЖК Герцен Парк (170 кв.м.) Об'єкт 2018 р.
м. Ірпінь, вул. Новооскольска Дивитися проект
 вул. Новооскольска
м. Ірпінь, вул. Новооскольска Об'єкт 2017 р.
Можливо Вам буде цікаво

Ремонт квартир в новобудові: індивідуальні рішення, доступні матеріали
Власники недавно збудованої житлової площі відмінно знають, що ремонт в новобудові доведеться затіяти неабиякий. Переважна більшість забудовників занадто економлять на матеріалах, продаючи буквально голі стіни. Все-таки впадати у відчай, представляючи суму, яка буде необхідна на ремонт квартири в новобудові, рано.

Студія Simpeks Design працює в складі великої будівельної компанії Simpeks Group, яка давно діє на ринку, уклавши вигідні договори з постачальниками будматеріалів. Фахівці компанії з багаторічним досвідом роботи виконають ремонт новобудови під ключ з цінами на матеріали значно дешевшими, ніж у випадку з самостійним вибором і покупкою всього необхідного.

Виконроби компанії відмінно знають, з чого почати ремонт в новобудові, з огляду на період усадки будівлі. Уникнути різного роду дефектів допомагає чітке планування комунікацій, перепланування і грамотна обробка в ході ремонтних робіт.

При складанні кошторису ми детально розписуємо скільки коштує ремонт в новобудові з матеріалами, запропонованими нами. Клієнтам гарантована значна економія, замовляючи ремонт під ключ у нашій компанії.

Фактори, які визначають вартість ремонту в новобудові
Найчастіше, стандартний розрахунок вартості ремонту квартири в новобудові складається з наступних пунктів:

  • Облаштування водопроводу, системи опалення, звукоізоляція. Останній пункт дуже важливий в нових будинках, де масово проводяться ремонти.

  • Вирівнювання рівня підлоги спеціальними сумішами, вкладання фінішного покриття на вибір замовника.

  • Вирівнювання стін і стелі, фінішна обробка згідно з проектом.

Якщо планом передбачено перепланування приміщення, в базовий кошторис додаються витрати на зведення перегородок та оздоблювальні роботи.
Завдяки тому, що наші бригади використовують матеріали європейської якості, фінішне покриття і комунікації зберігають первинний вигляд при усадці стін і перекриттів. Можливість використовувати нові будматеріали з особливими розцінками істотно зменшує вартість ремонту квартири в новобудові, роблячи її прийнятною для замовників з різним бюджетом.

Ознайомтеся з фотогалереєю виконаних нами робіт і підберіть оптимальний варіант або запропонуйте свої ідеї. Ми втілимо ваш задум і без проблем виконаємо ремонт будь-якої складності. Набирайте вказаний вище номер для зв'язку зі співробітником. Наш досвід і професіоналізм - до ваших послуг!