UA RU EN

Ремонт офісних та торгових приміщень –  це перш за все вдалі інвестиції в успіх вашого бізнесу!

Якісний ремонт завжди оцінять,  як співробітники, так і відвідувачі. Слід врахувати, що матеріали для комерційного приміщення повинні бути міцними. Ергономіка простору допоможе співробітникам більш продуктивно працювати і розвивати бізнес. Не менш важливим є світло в приміщенні. При правильному  підсвічуванні товарів, їх легше продавати. Студія Simpeks Design багато років займається ремонтами офісів і магазинів та втілює свої інтер'єри в реальність. Згуртований колектив і майстри, які знають всі процеси будівництва та нові технології в обробці приміщення, якісно й в строк виконають ремонт під ключ Вашого приміщення.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

При ремонтi комерцiйного примiщення необхiдно роздiлити весь процес на етапи. З чого почати ремонт Вам пiдкажуть нашi фахiвцi!

Перед початком ремонту необхiдна зустрiч з прорабом, а в iдеалi - i з дизайнером на об'єктi для оцiнки стану примiщення, затвердження всiх побажань i складання кошторису. Досвiдчений прораб вiдразу пiдкаже якi матерiали найбiльше пiдходять для Вашого ремонту i якi моменти врахувати при обробцi.

Важливим етапом складання кошторису є розуміння замовника того, що саме він хоче бачити в своєму приміщенні. Правильніше за все зробити дизайн проект - по ньому з точністю можна порахувати вартість всього ремонту. Кошторис складається кошторисником або виконробом і підписується замовником. Допускається відступ від кошторису 5 -10% в разі, якщо немає дизайн проекту і виконробу складно все з точністю вирахувати.

Розуміючи переживання кожного замовника, компанія надає Вам договір на ремонт будинку, з яким Ви зможете ознайомитися за запитом. Гарантії та прописані терміни виконання робіт значно підвищать вашу довіру до нас. Ми готові виконати навіть трохи більше, ніж вказано в договорі й зробити Вам приємний бонус. В результаті клієнт завжди залишиться задоволеним і буде радий звернутися до нас знову. У договорі прописуються терміни та додається кошторис.

Складаються етапи закупівлі матеріалу, що необхідно придбати в першу чергу на початку робіт. Компанія Сімпекс Дизайн готова надати Вам кращі ціни на будівельні матеріали від заводів постачальників ексклюзивних представників. Доставку ми теж беремо на себе, надаючи послуги з розвантаження та заносу матеріалу.

Правильне ведення ремонтно-будівельних робіт - це перш за все знання всіх процесів будівництва.

1. Кондиціонування та вентиляція

2. Встановлення вікон

3. Пристрій приладів опалення

4. Укладання теплої підлоги

5. Сантехнічні роботи

6. Стяжка

7. Електрика

8. Укладання плитки

9. Малярка

10. Укладання підлоги

11. Установка дверей

12. Поклейка шпалер

13. Установка плінтуса

14. Прибирання будинку

Після проведення певних видів робіт підписуються акти звірки, де підрядник здає, а замовник приймає роботу. Повний взаєморозрахунок проводиться також на цьому етапі. Після чого майстри приступають до наступних робіт. Якщо замовник сумнівається в правильності виконаної роботи, він завжди може замовити технічний нагляд за окрему вартість і упевнитися в старанності підрядника.

Переваги співпраці з нами

Студiя дизайну Simpeks Design, працюючи в складi будiвельної компанiї Simpeks Group i торгової компанiї Simpeks Trade, готова надати Вам повний спектр послуг вiд розробки до кiнцевої реалiзацiї проекту. Оптимальнi цiни плюс професiоналiзм i згуртований колектив з багаторiчним досвiдом є головними перевагами компанiї. Ми зробили багато ремонтiв комерцiйних примiщень, а клiєнти компанiї успiшно розвивають свiй бiзнес в наших iнтер'єрах.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Київ, вул. Ярославська Офис (70 кв.м.) Дивитися проект
вул. Ярославська Офис (70 кв.м.)
м. Київ, вул. Ярославська Офис (70 кв.м.) Об'ект 2017 р.
м. Київ, Бутік MALLINA Дивитися проект
Бутік MALLINA
м. Київ, Бутік MALLINA Об'єкт 2016 р.
м. Київ, вул. Ярославська, Офіс (1000 кв.м.) Дивитися проект
м. Київ, вул. Ярославська, Офіс  (1000 кв.м.)
м. Київ, вул. Ярославська, Офіс (1000 кв.м.) Об'єкт 2014 р.
Ціни

Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

Разом з послугою ремонту офiсу / магазину зазвичай цiкавляться додатковими послугами компанiї. Перед початком робiт рекомендується замовити дизайн проект для зручностi роботи майстрiв на об'єктi, точностi виконання Ваших ідей та правильного складання кошторису.

Можливо Вам буде цікаво

Комплексний ремонт офісів

Створити зручний офіс з продуктивною атмосферою допоможе компанія Simpeks Design. Влаштовуючи робоче місце, важливо забезпечити комфорт співробітникам і керівнику, компактність в розміщенні предметів меблів. Складність робіт з комплексного ремонту офісу не менша, ніж у випадку з квартирою або будинком. Завдання полягає в створенні брендового дизайну, а також необхідності проведення ряду монтажних робіт з поверхнями та інженерними мережами.

Ремонт офісів під ключ починається із того, що фахівець заміряє площу. Далі ми обговорюємо із замовником його бачення комфортного офісу і пропонуємо свої рішення. Формується кошторис, який визначить вартість і терміни реалізації проекту.

Під час ремонту зазвичай проводиться монтаж стін, стелі та підлоги, наноситься облицювання і декоративні елементи. Їх вибір визначає індивідуальний брендовий стиль, створений дизайнером враховуючи  побажання замовника. Ми підбираємо необхідний будівельний матеріал, з огляду на особливості робочого приміщення. При цьому, замовляючи ремонт, в нашій студії, Ви отримуєте відчутну економію на матеріалах, оскільки Simpeks Design працює в складі будівельної компанії Simpeks Group і торгової компанії Simpeks Trade.

Капітальний ремонт офісів необхідний у випадку з новобудовою або старим, зношеним приміщенням. Ми зміцнюємо стіни, стелю та підлогу, наносимо на поверхні новий облицювальний матеріал і облаштовуємо приміщення до рівня сучасності. Ваш офіс буде виглядати по-новому! Косметичний ремонт офісу не передбачає перепланування і роботу з інженерними мережами. Це частковий монтаж сантехніки, ряд оздоблювальних і декоративних робіт, таких як штукатурка і фарбування стін, стелі, поклейка шпалер, укладання плитки, ламінату, кріплення плінтусів т. ін.

Ремонт офісів під ключ

Вартість ремонту офісу буде залежати від розмірів і комплектації. Наша компанія пропонує практичні рішення. Ціна на проведення ремонту офісу залежить від складності електромонтажних, сантехнічних, оздоблювальних, монтажних та демонтажних робіт з поверхнями. Наприклад, крім робіт з оздоблення, часто потрібне виконання таких робіт, як штроблення стін під кабель, прокладання кабелю, свердління в бетоні отворів для комунікацій, монтаж розеток. Також завжди виконується установка нових освітлювальних приладів, люстр або точкових світильників. Можливий монтаж домофонів та лічильників.

Компанією проводиться і демонтаж сантехнічного обладнання, установка різних приборів сантехніки, прокладка труб під сантехніку. Ми надаємо широкий спектр послуг з ремонту офісу, а також консультуємо замовника з підбору матеріалу.

Компанія Simpeks Design проводить якісний ремонт офісів. Ми створимо унікальний дизайн і облаштуємо ваш офіс в дусі сучасності та практичності. Знайти нас ви можете за адресою вул. Іоанна Павла ІІ 4/6, корпус В, офіс 618. Або телефонуйте за номером, вказаним на головній сторінці сайту.