UA RU EN

Дизайн офісів

Дизайн інтер'єру офісу передбачає собою функціональний і ергономічний простір, в якому зручно працювати і творити. З огляду на всі нюанси і побажання, відштовхуючись від бренду і специфіки бізнесу, команда професіоналів студії дизайну та архітектури «Simpeks Design» розробить Вам дизайн проект офісу, що відповідатиме всім сучасним дизайнерським трендам. Правильно оформлений офіс підвищує продуктивність роботи співробітників і статус для відвідувачів.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Переваги співпраці з нами

Студія дизайну Сімпекс  Дизайн, перебуваючи  у складі будівельної компанії Сімпекс Груп і торгової компанії Сімпекс  Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг –  від розробки до кінцевої реалізації проекту. Оптимальні ціни плюс професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом – головні переваги компанії .

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Маямі США, Офіс IT компанії (1000 кв.м.) Дивитися проект
м. Маямі США, Офіс IT компанії (1000 кв.м.)
м. Маямі США, Офіс IT компанії (1000 кв.м.) Дизайн проект 2019 р.
м. Киев, Центральний офіс проектной компанії (60 кв.м.) Дивитися проект
м. Киев, Центральний офіс проектной компанії (60 кв.м.)
м. Киев, Центральний офіс проектной компанії (60 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м. Киів, Дизайн СТО на Печерску. Дивитися проект
м. Киів, Дизайн СТО на Печерску.
м. Киів, Дизайн СТО на Печерску. Дизайн проект 2018 р.
Ціни

     


Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

Разом з дизайном офiсу часто цiкавляться додатковими послугами нашої компанiї для реалiзацiї проекту.

Шумоізоляція Професійна шумоізоляція. Іспанія, Германія, США, Монтаж. Дізнатися більше

Дизайн офісу. Основні правила оформлення інтер'єру

Робота в офісі повинна бути комфортною і ефективною. У красиво і правильно спроектованому просторі набагато приємніше приймати гостей і проводити ділові зустрічі.

Продуманий дизайн офісу покликаний забезпечити грамотне зонування простору і дати можливість вільно спілкуватися співробітникам одного департаменту. Також сьогодні:

  • віддається перевага офісам зі світлою  гаммою кольорів, адже строкаті або занадто темні кольори стомлюють;
  • обов'язково хороше освітлення: має бути досить денного світла;
  • необхідна наявність брендових кольорів компанії в інтер'єрі;
  • правильний дизайн офісу – це функціональні меблі, які займають мінімум корисного простору.

Також популярним трендом в дизайні офісних приміщень є фен-шуй. Він сприяє зростанню і просуванню компанії, притоку грошових коштів і збільшенню ресурсів. Як таке може бути? В ідеології фен-шуй особлива увага приділяється такому розміщенню предметів меблів, яке здатне забезпечити максимальний комфорт співробітникам. У такому приміщенні все працює активніше, відчувається впевненість , а тому –  успіх забезпечений!

Який  дизайн офісу варто замовити? Ключові способи розпорядження простором

Дизайн інтер'єру в офісі залежить від системи організації простору. Найпопулярніші це:

  • Класична кабінетно-коридорна система

Стиль всіх державних установ в Україні. Старі офісні центри – це також довгі коридори з дверима по обидва боки. За ними ховаються невеликі кабінети для персоналу і розкішні кімнати керівного складу. Обов'язковою є простора  кімната для переговорів з властивим їй мінімалізмом і величезним столом в центрі. Замовити дизайн офісу зі схожим  плануванням варто, адже це дає можливість розбавити атмосферу «серпа і молота» і додати невимушеності в інтер'єр. Можливо, доведеться знести декілька стін, але від цього приміщення тільки виграє!

  • Open Space, який прийшов із заходу

Всі молоді та перспективні фахівці хочуть працювати в сучасному офісі схожому на  Open Space. Він символізує більш демократичну організаційну структуру компанії, в порівнянні з лінійною ієрархією коридорної системи.

Просторе приміщення без стін, роль яких виконують мобільні або стаціонарні перегородки, сприймаються  набагато приємніше . До того ж відчутна економія площі! У таких офісах відчуваєш себе частиною організму компанії. На функціональні зони простір ділитися за допомогою  меблювання або тими ж перегородками. У стилі Open Space, всупереч сформованій думці, все ж можна створити комфорт і затишок, який дозволяє відчувати себе у абсолютному спокої. Замовити такий дизайн офісу варто прогресивним організаціям, де важлива постійна комунікація фахівців, мозкові штурми і тісне спілкування керівництва з персоналом.

У свою чергу, Open Space ділять на два види: європейський і американський. Перший дозволяє помірне змішання різних стилів. В оформленні робочої зони використовуються всілякі оригінальні аксесуари, яскраві акценти. Робоча зона може плавно переходити або трансформуватися в зону відпочинку.

Американський стиль – це суворий бізнес дизайн офісу, де ніщо не може відвернути від роботи. Інтер'єр набагато стриманіший, аскетичніший. Внутрішнє облаштування навіть може здатися незвичним. Тут комфортно працювати справжнім «акулам бізнесу».

Найпопулярніші стилі для Вашого офісу

В Україні все більше відчувається вплив Заходу. Тому зараз популярні:

  • Лофт. Зародився в США і Британії. Йому характерні голі цегляні або бетонні стіни, вільний простір і високі стелі. Для обробки найчастіше використовується камінь, метал, скло, дерев'яні фактури з ефектом реставрування. Loft не перевантажений меблями, можливе поєднання стилю хай-тек або ретро.
  • Мінімалізм. Дизайн офісу в світлих тонах, меблі можуть бути на декілька тонів темнішими і не привертати  до себе зайвої уваги. У приміщенні багато денного розсіяного світла.
  • Хай-тек - це ергономічні меблі та сучасні технології. Такий дизайн офісу, фото якого представлені на сайті, позбавлений усіляких деталей і зайвих аксесуарів. Їх замінює майстерне поєднання хромованого металу, скла і бетону. Характерні стримані та чіткі лінії, які можуть сплітатися у хитромудрі форми.

Професійно втілити будь-який дизайн у Вашому офісі зможуть дизайнери студії Simpeks Design. Сім років досвіду роботи на ринку України дозволяють нам точно реалізовувати побажання замовника і розробляти чудові дизайн проекти. Ми є частиною групи компаній, яка виконує  ремонт і будівництво об’єктів. Тому замовивши дизайн офісу в нас, Ви отримуєте якісно зроблений проект у 3D форматі , підбір потрібних постачальників для його реалізації і якісне втілення дизайну в життя. Для безкоштовної консультації з дизайнером телефонуйте за контактним номером!