UA RU EN

Дизайн пентхаусів

Пентхауси - це будівлі  категорії DeLuxe, що складаються з двох або трьох поверхів, які розміщуються на даху багатоповерхівок.

Квартира пентхаус має ряд переваг: панорамні вікна, відсутність сусідів, окремий ліфт, велику площу, високі стелі та відкриті тераси з чудовим краєвидом.

Розробку дизайн-проекту багаторівневих пентхаусів, краще довірити професійним дизайнерам, які підкреслять вашу індивідуальність, створюючи стильний і оригінальний інтер'єр. Дизайнери нашої студії можуть виконати інтер'єр у будь-якому стилі або ж створять Ваш власний, який об'єднуватиме кілька стильових напрямків.

Головне завдання у розробці дизайн-проекту – створити максимально функціональне і комфортне житло.

 

Виконані проекти
м. Київ, ЖК «14-16 Avenu» (110 кв.м) Дивитися проект
м. Київ, ЖК «14-16 Avenu» (110 кв.м)
м. Київ, ЖК «14-16 Avenu» (110 кв.м) Дизайн проект 2015 р.
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн пентхаусу

Simpeks Design пропонує дизайнерські рішення для приватних будинків і пентхаусів. Розробка індивідуального стилю передбачає врахування параметрів приміщення, адже за допомогою правильного дизайну можна приховати недоліки і підкреслити особливості простору. Наші професіонали справляться зі своїм завданням швидко і якісно. Створений нами дизайн пентхаусів і світлини із завершеними роботами ви можете знайти на нашому сайті у розділі «Портфоліо».

Найбільш важливим процесом є вибір стилю, адже він багато в чому визначить різноманітність меблів, багатство декоративних елементів і будівельний матеріал. Розробляючи дизайн-проект пентхауса, ми не обмежуємо себе і комбінуємо стилі, створюючи неповторний інтер'єр, що відповідатиме побажанням   замовника.

Найбільш популярні стилі:

  • модерн;
  • вікторіанський;
  • класичний;
  • хай-тек;

Дизайн інтер'єру пентхауса в різних стильових рішеннях

Модерн передбачає використання великої кількості натурального матеріалу – дерева, каменю. Велика кількість вишуканих узорів, багаторівневі стелі, вітражі та ковані елементи, свобода форм – відмінні риси модерну. Різноманітна гамма кольорів, багато світлих відтінків з темними декоративними елементами, меблі з дерев’яною текстурою. Доповнюють палітру строкаті вітражі. Якщо доступний великий пентхаус у декілька  поверхів, дизайн інтер'єру витончено підкреслять дерев'яні сходи з кованими елементами. Для освітлення використовують ковані люстри і вбудовані світильники.

Вікторіанський стиль впевнено можна назвати королівським. У ньому також використовується натуральний матеріал, переважно дерево, пастельні м'які тони. Велика кількість декору відрізняє цей стиль від інших: починаючи від позолоти, закінчуючи елегантними кованими деталями. Умебльовуючи пентхаус перевага надається цінним сортам дерева. В такому пентхаусі гармонійно виглядатиме антикваріат. Дуже важливо зберегти симетрію пропорцій і забезпечити достатнє освітлення: ковані люстри і додаткові світильники, бра. Вікторіанський дизайн проект і його реалізацію  на світлинах ви можете знайти на нашому сайті.

Класичний стиль нагадує вікторіанський, але він більш витриманий, без великої кількості декоративних елементів. Класичний дизайн пентхауса передбачає округлі форми, подіуми, арки і колони, настінні розписи, використання якісного текстилю і тканин, дерева, мармуру.

Хай-тек відрізняється від представлених стилів сучасністю і строгістю геометричних форм, у процесі використовується максимальна кількість технічних нововведень. Перевага у будівельному матеріалі віддається металу, каменю, склу і частково дереву. Світильники розташовані максимально компактно не тільки на поверхнях, але навіть і на меблях.

Пропонуємо розробити дизайн пентхауса у місті Києві, розраховуючи на доступну ціну. На дизайн пентхауса ціна розраховується індивідуально, залежно від обсягу робіт, і відповідно складається кошторис. Допомагаємо у підборі меблів і оздоблювальних матеріалів. Телефонуйте нам за номером на сайті для отримання необхідної консультації.