UA RU EN

Проектування будинку

Проект – основа будівництва будь-якого об'єкту. Для того щоб розробляти і впроваджувати проект, необхідні кваліфіковані фахівці. Адже проектування будівель і споруд - це складне і масштабне  заняття, що передбачає створення різноманітних креслень, ведення розрахунків та складання різноманітної документації. Студія архітектури та дизайну Simpeks Design багато років займається проектуванням будівель і споруд різного призначення. Ми можемо запропонувати Вам комплекс робіт зі  створення єдиної системи, в яку входять: архітектурні, конструктивні, технологічні, інженерні, а також дизайнерські рішення.


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Етапи виконання робіт

Архітектурне проектування складається з декількох важливих етапів. На стадії розробки концепції об'єкту приймаються основні планувальні рішення, розробляється стильова спрямованість майбутнього об'єкту і його можливе функціональне наповнення. Йде визначення важливих показників технічного і економічного обґрунтування проекту.

 


Мета аналізу об'єкта полягає в розумінні того, з чим доведеться працювати архітекторові. Замовнику потрібно надати якомога більше інформації підряднику, проаналізувавши її, архітекторові можна буде робити висновки та, що важливо, формувати архітектурні ідеї.

Обов'язковою умовою є укладення договору на розробку архітектурного проекту, де Замовник замовляє, а Архітектор зобов'язується розробити архітектурний проект об'єкта відповідно до завдання на проектування. Замовник зобов'язується прийняти проект і оплатити послуги. Деталізація договору на розробку архітектурного проекту залежить від проектованого об'єкта, його категорії, цільового призначення, згідно з вимогами спеціальних будівельних норм і правил. Договір редагується індивідуально і надається на вимогу.

Ескізний проект будівлі - це початкова стадія архітектурного проектування. Вона дає можливість попереднього опрацювання основних параметрів при проектуванні будівлі до моменту прийняття остаточних рішень всіх розділів проекту. При виконанні ескізного проекту будівлі, в процесі обговорення з Замовником до запропонованих архітекторами планувальних рішень і фасадних композицій, відбувається визначення доцільного для конкретного об'єкта складу різних за функціями приміщень, їх розмірів і взаємного розташування. І звичайно, формуються стильові особливості архітектури. Цей етап завершується розробкою оптимального об'ємно-планувального рішення і композиційно-художнього образу споруди, що проектується, які затверджуються Замовником.

Являє собою основну, що затверджується частиною документації на проектування будівель. На стадії Проект виконуються комплекти креслень по всіх майданчиках в обсязі, необхідному для проходження погоджень в зацікавлених державних органах. Виконується на підставі чинних державних стандартів, норм і правил та технічного завдання замовника в складі:

• загальна пояснювальна записка

• генеральний план

• архітектурний проект;

• конструктивна частина

• технологічна частина

• рішення з інженерного обладнання та інженерних систем і мереж

• проект організації будівництва

• розрахунок кошторисної вартості будівництва.

На цій стадії виконуються комплекти деталізованих креслень по всіх розділах проекту, необхідних для виконання будівельних і монтажних робіт. Робоча документація складається з:

• робочих креслень (плани, розрізи, фасади, аксонометричні схеми);

• специфікацій обладнання, виробів і матеріалів;

• кошторисної документації по розділах.

Авторський нагляд спрямований на те, щоб забезпечити рішення архітектора щодо введення об'єкта в експлуатацію згідно з усіма показниками та вимогам проектної документації. В рамках авторського нагляду архітектори і замовник періодично відвідують вже споруджуваний об'єкт, де можуть вирішити виникаючі питання, також відбувається уточнення деталей.

Переваги співпраці з нами

Студія архітектури та дизайну Сімпекс Дизайн, працюючи у складі будівельної компанії Сімспекс Груп і торгової компанії Сімпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг від розробки до здійснення. Оптимальні ціни, професіоналізм і згуртований колектив з багаторічним досвідом –  це головні переваги компанії.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Ціни

Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

З послугою архiтектурне проектування Вас можуть зацiкавити додатковi послуги нашої компанiї.

Проектування будинків

З кожним днем ексклюзивне проектування будинків користується все більшою популярністю. Розробка проектного рішення є не легким завданням, з яким якісно можуть впоратися тільки фахівці. Послуги проектування будинків будь-якого типу  – це один з головних видів нашої діяльності. На нашому рахунку безліч успішних робіт. Ми проводимо проектування будинків у Києві та у Київській області. Головне завдання нашої дизайнерської студії – створення естетичного та функціонального проекту, що цілком відповідатиме усім  задумам замовника.

Архітектурне проектування будинків, котеджів

Під час всього робочого процесу ми ретельно консультуємося з клієнтом і враховуємо всі деталі. Першим кроком у роботі з замовником є складання ескізного проекту. Наступний крок –  визначення конструкцій і матеріалів, з яких буде виконано об'єкт. За роки існування на нашому сайті накопичилося маса прикладів, які можна подивитися в портфоліо. Наша студія зробить проектування:

  • приватних будинків;
  • заміських будинків;
  • заміських котеджів.

Для того щоб скоротити вартість проектування будинку, можна вибрати типовий проект, який є в каталозі. Перед тим, як почати проектування одноповерхових будинків, проводиться аналіз умов, де саме він буде будуватися, а також   здійснюється аналіз ґрунтового складу.

Наша компанія може скласти архітектурний проект будинку, при обліку функціонування всієї периферії будинку. Цей процес складається з 4 етапів:

  1. Перший етап – робочий аналіз об'єкта. Даний крок  складається із  інформації та  формування ідей;
  2. Другий етап – концептуальне створення робочих проектів. Під ним розуміється оцінка плану робіт, формування думки клієнта. На даному етапі можна дізнатися більш точну вартість архітектурного проектування;
  3. Під третім етапом мається на увазі розробка ескізу проекту, планування кожного поверху, а також створення архітектурних рішень для об'єкта робіт;
  4. Четвертий етап. У нього входить написання документації, яка включає конструкторські, архітектурні розділи та ін. У ці  розділи входять плани вузлів, фасадів, поверхів.

До п'ятого етапу можна віднести таке поняття, як авторський нагляд. Архітектурне проектування має різну ціну, в залежності від обсягу робіт, часу витраченого на виконання та інших факторів.

3d проектування будинку

Проектування в 3Д форматі з'явилося не так давно, для озброєння сучасних архітекторів і дизайнерів. 3д проектування будинку має масу плюсів. Розглядати складений  проект в такому форматі  набагато зручніше і він  допомагає в уникненні помилок. Наші фахівці пропонують не тільки створення проектів, а й допомогу в 3D проектуванні. Перевагою нових технологій є можливість перегляду проектної будівлі в цілому. Також можливий огляд внутрішніх комунікацій будинку в збільшеному форматі, не можливо зробити це при вивченні двомірних креслень.

Звернувшись до нас, повністю виключається ймовірність ризиків, неточностей, помилок і переплат за роботу.

Наша дизайнерська студія Сімпекс Дизайн надасть якісні послуги у сфері проектування. Наші дизайнери, інженери та конструктори спроектують будинок вашої мрії, а колеги з Сімпекс Груп його побудують. Виконання робіт нашими фахівцями допоможе уникнути зайвих витрат. Для того щоб замовити архітектурний проект, звертайтеся за телефоном, який вказаний на сайті. До кожного клієнта підбирається індивідуальний підхід. Побудований будинок не розчарує замовника, адже сам клієнт має можливість взяти участь у створенні будинку своєї мрії.