UA RU EN

Ремонт 1-кімнатної квартири

Ремонт однокімнатної квартири від студії дизайну та архітектури Simpeks Design - це оптимальний підхід у виборі планування і якісних матеріалів для ремонту. Співпрацюючи з будівельною компанією Simpeks Group, сьогодні ми маємо згуртований колектив майстрів  ремонту приміщень, які з легкістю за нашими кресленнями виконають ремонт приміщення Вашої однокімнатної квартири.

Ми виконуємо перепланування для однокімнатної квартири, якщо потрібно зонувати простір для проживання кількох людей. Ми виконали безліч перепланувань однокімнатних квартир і маємо десятки позитивних відгуків від замовників.

Маючи великий досвід в ремонті та працюючи тільки з заводами-виробниками і ексклюзивними постачальниками матеріалів, можемо запропонувати нашому клієнту повний цикл по ремонту: починаючи від креслень інженерних комунікацій і закінчуючи постачанням матеріалів на об'єкт за найнижчими цінами від виробника.

Виконані проекти
м. Киев, ЖК "Комфорт Таун", Регенераторна, 4. (31 кв.м.) Дивитися проект
м. Киев, ЖК "Комфорт Таун", Регенераторная,4. (31 кв.м.)
м. Киев, ЖК "Комфорт Таун", Регенераторна, 4. (31 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
м.Київ, ЖК Новопечерскі Ліпкі Дивитися проект
ЖК Новопечерскі Ліпкі
м.Київ, ЖК Новопечерскі Ліпкі Об'єкт 2016 р
м. Ірпінь, вул. Новооскольска Дивитися проект
 вул. Новооскольска
м. Ірпінь, вул. Новооскольска Об'єкт 2017 р.
Можливо Вам буде цікаво

Ремонт однокімнатної квартири під ключ від фахівців студії «Simpeks Design»

Основна складність подібного проекту – ремонт однокімнатних квартир виконується на дуже обмеженій площі. Тому всі роботи потрібно виконувати особливо ретельно, враховуючи кожну дрібницю. Основна мета більшості клієнтів – це не просто косметичний ремонт однокімнатної квартири, а повне перепланування простору, підвищення його функціональності, обсягу і рівня комфорту.

До послуг кожного замовника студії «Simpeks Design» команда досвідчених дизайнерів, яка любить вирішувати складні завдання. Ми пропонуємо максимально ефективно використовувати весь простір приміщення. Адже кожна однокімнатна квартира, в якій має бути ремонт, найчастіше ділиться на:

 • кухню;
 • санвузол;
 • коридор;
 • балкон / лоджію;
 • підсобне приміщення;
 • основна кімната.

Ми надаємо проект ремонту однокімнатної квартири з декількома ескізами, щоб вибрати найбільш відповідний. Кожне приміщення відрізняється своїми особливостями, тому варіанти ремонту однокімнатної квартири повинні бути максимально продуманими.

Різні ідеї ремонту однокімнатної квартири, від стандарту до ексклюзиву

Часто клієнти приходять до нас з проханням повторити ремонт однокімнатної квартири, який вони бачили на фото. Ми намагаємося йти на зустріч замовникам але, якщо повністю повторити даний варіант не виходить, використовуємо його елементи або  гамму кольорів. Набагато простіше виконувати повний ремонт однокімнатної квартири з нуля, ніж переробляти будь-яку частину малогабаритного житла. Тут важливий закон збереження загального простору, який потрібно вписати в загальну концепцію.

Звернувшись до нас, клієнт отримує не просто дизайнерський ремонт однокімнатної квартири, а й грамотну реорганізацію простору. Досвідчені фахівці м'якими акцентами виділять основні функціональні зони (робочу, дитячу, спальню, зону відпочинку). Багатофункціональні меблі-трансформер, подіуми, в яких зберігаються речі, вбудовані шафи додадуть простору і легкості.

Співробітникам студії «Simpeks Design» варто довірити будь-яку ідею модернізації житла:

 • простий красивий ремонт однокімнатної квартири класу «Стандарт» із застосуванням бюджетних матеріалів, недорогий.
 • відомий «Євроремонт» за європейськими технологіями з використанням відповідних матеріалів.
 • стильний ремонт однокімнатної квартири класу «Преміум» зі створенням унікального інтер'єру.

Консультація нашого дизайнера допоможе реалізувати проект вашої мрії й зменшити витрати на нього.

Яка вартість ремонту однокімнатної квартири від фахівців Simpeks Design?

Співробітники студії працюють на ринку дизайнерських і будівельних послуг понад 7 років і комплексно підходять до вирішення поставлених завдань. Приємною несподіванкою для замовників виявляється ціна ремонту однокімнатної квартири, яка у нас нижче, ніж в інших студій. Секрет в тому, що ми отримуємо матеріали безпосередньо від постачальника і працюємо за спеціальними розцінками.

Зазвичай, кошторис ремонту однокімнатної квартири охоплює наступні пункти:

 • розробка проекту;
 • демонтажні роботи;
 • прокладання нових комунікацій;
 • первинна обробка;
 • фінішна обробка.

Звичайно, кількість пунктів, а значить і загальна вартість розраховуються індивідуально. Не буває однакових ескізів, ремонтів та витрат.

Необхідний ремонт однокімнатної квартири, ціна якого помірна у місті Києві? Звертайтеся до студії «Simpeks Design». Набирайте один із вказаних номерів, ми оперативно і кваліфіковано відповімо на всі питання.