UA RU EN

Ремонт двокімнатної квартири

Ремонт двокімнатної квартири від студії дизайну та архітектури Simpeks Design – це завжди професійний підхід і комплексна робота з клієнтом. Маючи великий досвід з виконання ремонтів, ми можемо запропонувати нашому замовнику повний спектр послуг з ремонту двокімнатної квартири, починаючи від креслень інженерних комунікацій і розміщення меблів в розмірах до постачання на об'єкт матеріалів за найдоступнішими цінами. Ми працюємо в основному із заводами-виробниками і ексклюзивними постачальниками, ціни Вас приємно здивують.

Співпраця з будівельною компанією Simpeks Group – це досвідчений і згуртований колектив майстрів з ремонтних робіт. Ми з упевненістю можемо сказати, що нам під силу ремонт будь-якої складності. Перепланування двокімнатної квартири – наш коник. Ми маємо досвід, тому зможемо запропонувати Вам зробити простір двокімнатної квартири набагато цікавіше і практичніше в порівнянні з тим, що у Вас було спочатку.

Ми несемо відповідальність за якість і надаємо гарантії на виконані роботи!

Виконані проекти
м. Київ, ЖК Львівський Дивитися проект
ЖК Львівський
м. Київ, ЖК Львівський Об'єкт 2018 р.
м. Київ, ЖК Престиж Хол Дивитися проект
м. Київ, ЖК Престиж Хол
м. Київ, ЖК Престиж Хол Об'єкт 2014 р.
м. Київ, пр. Григоренка, 22/20 Дивитися проект
м. Київ, пр. Григоренка, 22/20
м. Київ, пр. Григоренка, 22/20 Об'єкт 2015 р.
Можливо Вам буде цікаво

Ремонт двокімнатних квартир під ключ, без посередників!

Всім, хто стикався з ремонтними роботами, відомо, що незначний або капітальний ремонт двокімнатної квартири вимагає грамотного планування, бездоганного виконання. Завдяки роботі нашої компанії в складі будівельної компанії «Simpeks Group», ремонт двокімнатної квартири виконають професіонали з 10-ти річним досвідом.

Ми готові запропонувати різні варіанти ремонту двокімнатної квартири в залежності від кількості мешканців. Найчастіше таку житлову площу заселяють молоді пари без дітей або сім'ї з однією дитиною. Якщо в першому випадку можна втілювати будь-який проект ремонту двокімнатної квартири, то в другому - одна кімната обов'язково повинна бути дитячою.

Часто вартість ремонту двокімнатної квартири в перерахунку на квадратний метр виходить навіть дешевше, ніж однокімнатної, в силу додаткових знижок за обсяги та відсутність складних завдань, пов'язаних з нестачею простору. Замовте нашого консультанта по дизайну і задайте йому всі питання, які вас цікавлять. Ціна ремонту двокімнатної квартири може бути значно знижена, якщо підібрати правильні матеріали!

Ремонт двокімнатної квартири під ключ – це вигідно!

Майстри нашої фірми працюють самостійно, ретельно виконуючи всі етапи робіт, втілюючи найоригінальніші ідеї ремонту двокімнатної квартири. В процесі строго дотримуються європейських стандартів якості. Оновлене житло замовник отримує точно в термін, який зазначений в договорі.

Співпраця між нами та клієнтом відбувається за такою схемою:

  • Ви телефонуєте нам або надсилаєте заявку на email.
  • Спеціаліст виїжджає в обумовлений час, оглядає об'єкт і записує ваші побажання. Одночасно обговорюється приблизний кошторис на ремонт двокімнатної квартири в новобудові, вторинне житло.
  • Уточнення деталей в нашому офісі, затвердження кошторису, підписання договору.
  • Вибір і придбання будматеріалів.
  • Виконання ремонтних робіт, яке ви можете контролювати в будь-який час.
  • Здача відремонтованого об'єкта замовнику.
  • Фахівці високого класу в точності повторять ремонт двокімнатної квартири згідно з якісним фото. Зображення можна принести особисто або переслати на електронну пошту.

Не залежно від обсягу робіт, це був капітальний ремонт двокімнатної квартири  або частковий, ви отримуєте гарантію якості. За виконані роботи ми несемо повну відповідальність.

Скільки коштує ремонт двокімнатної квартири у нас?

Основним фактором, який впливає на підсумкову суму, є кількість (комплекс) робіт. Погодьтеся, ексклюзивний дизайнерський ремонт двокімнатної квартири не може коштувати дешево. Адже для цього розробляється індивідуальний проект, підбираються ексклюзивні матеріали, а багато процесів вимагають підвищеної кваліфікації майстра.

Особливістю ремонту в новобудовах є перепланування площі, що додає витрати на зведення перегородок, додаткові оздоблювальні роботи.
Клієнтам зі скромним бюджетом часто пропонуємо косметичний ремонт двокімнатної квартири, який дозволяє простору заграти новими фарбами. У будь-якому випадку співробітники студії «Simpeks Design» зроблять все для того, щоб вам сподобався результат нашої роботи.

Поставити всі питання та отримати максимум інформації можна, зателефонувавши на номери вказані в розділі «Контакти», або написавши листа на електронну пошту.