UA RU EN

Ремонт трикімнатної квартири

Ремонт трикімнатної квартири від студії Simpeks Design – це завжди відповідальний підхід до Вашого приміщення. Ґрунтуючись на великому досвіді перепланування, ми готові запропонувати найкращий варіант, який забезпечить Вам максимально комфортне проживання. Співпрацюючи з будівельною компанією Simpeks Group, з упевненістю можемо сказати, що ремонт будь-якої складності для нас не проблема. Команда фахівців з ремонту несе повну відповідальність за якість робіт і надає на них гарантію! Виконати ремонт трикімнатної квартири з нашою компанією буде для вас простою, оскільки ми беремо на себе повний спектр послуг з ремонту, від промальовування інженерних комунікацій до постачання матеріалу на об'єкт.

У нас налагоджені прямі контакти із заводами-виробниками та ексклюзивними постачальниками, тому ми готові запропонувати для наших замовників якісний будівельний матеріал за відмінною ціною. Ми також готові повністю укомплектувати приміщення освітлювальним обладнанням та меблями, що позбавить Вас від безлічі проблем з оформленням інтер'єру трикімнатних апартаментів.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК Герцен Парк (120 кв.м.) Дивитися проект
ЖК Герцен Парк (120 кв.м.)
м. Київ, ЖК Герцен Парк (120 кв.м.) Об'єкт 2019 р.
м. Київ, ЖК Герцен Парк (170 кв.м.) Дивитися проект
ЖК Герцен Парк (170 кв.м.)
м. Київ, ЖК Герцен Парк (170 кв.м.) Об'єкт 2018 р.
м. Київ, пр. Григоренка, 22/20 Дивитися проект
м. Київ, пр. Григоренка, 22/20
м. Київ, пр. Григоренка, 22/20 Об'єкт 2015 р.
Можливо Вам буде цікаво

Ремонт в трикімнатній квартирі для вимогливих замовників

З огляду на кількість демонтажу при ремонті 3-кімнатних квартир, особливо у вторинному житлі, вимоги замовників до виконавців робіт зростають. Адже сам по собі ремонт у 3 кімнатній квартирі – процес досить тривалий, копіткий. Великий досвід співробітників студії «Simpeks Design» та робота в складі будівельної компанії «Simpeks Group» дозволить виконати ремонт трикімнатної квартири під ключ поетапно, з мінімальними витратами часу і грошей на матеріали.

Якщо замовник залишається проживати в квартирі на весь період робіт, потрібна висока швидкість одночасно з високою якістю й акуратністю. Чітко розподіліть кімнати в залежності від потреб і замовте консультанта студії. Він підкаже, як зробити ремонт у вашій трикімнатній квартирі, відповідно до обраного дизайну на фото або розробленого проекту.

Виконуємо ремонт трикімнатних квартир правильно

Практика показує, що ремонт трикімнатної квартири в панельному будинку або будь-якому іншому краще починати з найвіддаленішого приміщення. Насамперед виконуються найбрудніші та найшумні роботи: демонтаж перегородок, вікон і дверей, заміна комунікацій. Чистові роботи проводяться у напрямку від стелі до підлоги, що дає можливість працювати одночасно в декількох приміщеннях. Даний прийом, звичайно, не знизить вартість ремонту в трикімнатній квартирі, але однозначно дозволить закінчити його швидше.

Протягом багатьох років наша студія займалася переплануванням, що дозволяє пропонувати клієнтам будь-які варіанти модернізації простору. Вивчіть різні приклади виконаних робіт у фотогалереї нашого сайту або запропонуйте свої варіанти. Ми із задоволенням допоможемо повторити ремонт трикімнатної квартири по фото з будь-якого джерела, також готові запропонувати масу нових ідей.

Нашим клієнтам не варто хвилюватися за величезні рахунки. Ексклюзивні контракти, які наш партнер «Сімпекс Груп» уклав з постачальниками, дозволяють купувати високоякісні будматеріали значно дешевше. Крім того, в залежності від комплексу будівельно-оздоблювальних робіт замовникам надаються знижки.

Знизити вартість ремонту трикімнатної квартири, РЕАЛЬНО!

Як уже сказано вище, будматеріали «Simpeks Design» закуповує за вигідними розцінками, суму в підписаному кошторисі не збільшує. З вашого боку зменшити вартість допоможе чітке розуміння цілей процесу. В ході простого оновлення поверхонь ціна ремонту трикімнатної квартири буде одна, а при повному переплануванні, створенні унікального інтер'єру – вже інша.

Наберіть вказаний вище номер телефону або зв'яжіться з нами будь-яким зручним вам способом. Кваліфікований працівник компетентно відповість на всі питання і допоможе вибрати оптимальний варіант ремонту. Телефонуйте!