UA RU EN

Що говорять про Simpeks Design?

Ігор м. Київ

Двокімнатна квартира для родини в центрі Києва.

Коли ми купили двокімнатну квартиру, стало гостре питання вибору дизайнера і я звернувся до свого друга, який закінчував ремонт у своїй квартирі і порадив мені дизайн студію Simpeks Design. Коли я зустрівся з Юлією, розповів їй всі свої побажання, вона вислухала і зробила все як я просив у найкращому вигляді. Наша квартира зараз нас по-справжньому радує, дуже комфортне і затишне гніздечко для моєї сім'ї. Велике дякую за роботу, процвітання всій вашій компанії.

 

Ліза м. Одеса

Дизайн офісу IT компанії

Ми залишилися задоволені співпрацею. Розробили дизайн офісу, забезпечили підбір всіх матеріалів і контроль якості ремонту бездоганний. Кращі фахівці працювали над нашим об'єктом, всі вимоги були виконані добре.

У терміни і бюджет майже вклалися.

 

Назар м. Харків

Дизайн ресторану у м. Харків

Знаю Юлiю вже давно. Часто користуюсь послугами її компанiї. Головним проектом в нашiй спiвпрацi був наш ресторан. Ми продумали з нею всi моменти до останнiх дрiбниць. Усе вийшло якнайкраще, адже клiєнти обожнюють наш заклад за атмосфернiсть та комфорт. Дякую, Simpeks Design, за вашу душу, яку ви вкладаєте в кожен квадратний метр. Тепер ми не просто клiєнт та замовник, а й хорошi друзi, якi часто зустрiчаються, спiлкуються, а також Юлiя була почесним гостем на вiдкриттi нашого ресторану.

 

Ольга м. Київ

м. Київ, Однокімнатна квартира

Знайшла в Facebook вашу компанію, здзвонилася і зустрілася з Юлією, вона мене вислухала і вже зовсім скоро я отримала шикарний проект своєї однокімнатної квартири. Все вийшло дуже продумано, адже квартира у нас маленька, а потрібно було зробити спальню, робоче місце та інші. Юлія давала багато хороших порад і ідей, підказувала багато корисного. Ремонту вже кілька років, але все красиво і дуже свіжо. Всім рекомендую Simpeks Design.

 

Світлана м. Львів

м. Львів, Салон краси

Фахівці компанії Simpeks Design розробили мені дизайн Салону краси. Всі мої думки нарешті були втілені в реальність. Все зроблено дуже акуратно і головне - клієнти із задоволенням відвідують мій салон і ходять до нас на процедури. Simpeks Design, бажаю вам процвітання і, думаю, ми скоро зустрінемося, бо планую купити собі нове житло, тому чекайте мене скоро у вашому офісі.

 

Дмитро, Київська обл.

Київська обл., Приватний будинок

Я довго сумнівався кому довірити свій будинок, так як дуже вимогливо ставлюся до дизайну в своєму будинку, адже я багато працюю, а будинок - це місце, де відпочиваю після важкого робочого дня. Simpeks Design мене не розчарували і зробили все дуже добре. Рекомендую всім, впевнений вони вам сподобаються.

 

Валентин Київська обл.

Київська обл., Приватний будинок

Мій будинок - для мене все. Я з дружиною не помилився, довіривши наш будинок компанії Simpeks Design. Наш двоповерховий будиночок з ландшафтним дизайном і оздоблювальними роботами був зроблений просто бездоганно і якісно! Ми дуже раді, що познайомилися з Юлією і всією її командою.

 

Олександр, Київська обл.

Київська обл., Заміський будинок

Я давно мріяв про сучасний дерев'яний будиночок. Я з сім'єю вже давно поклав око на компанію Simpeks Design, тому як бачу їх постійне зростання і фундаментальність ідей. Вони повністю спроектували, побудували і прикрасили мій будинок. Радує те, що ми довірилися професіоналам, адже вони продумали все до найдрібніших деталей. Зазвичай цей процес займає багато часу, сил і вимагає стресостійкості, а тут все легко, швидко і спокійно. Рекомендую цю компанію всім, хто планує змінити своє життя хорошим житлом.
 

Сергій м. Київ

м. Київ, Стоматологічна клініка

Ми всією командою дякуємо студії Simpeks Design за відмінний дизайн нашої стоматологічної клініки. Дизайн стриманий і зроблений дуже професійно і практично. Працювати стало дійсно приємно і комфортно. Ми рекомендуємо цю команду і ви можете спокійно звертатися до них, ці люди реально добре працюють!

 

Катерина м. Київ

м. Київ, Приватний готель

Дизайн нашого готелю вийшов дуже гармонійним. Клієнтів стало більше і приємних відгуків теж. Компанія Simpeks Design як завжди зробила все на відмінно. Ми правильно зробили свій вибір дизайн студії, тому рекомендуємо її всім, хто зібрався правильно вкладати гроші в свій бізнес. Великий досвід в роботі і відмінний смак дизайнерів компанії допоміг нам визначитися з вибором дизайну. Сімпекс, ви дуже класні, модні і як завжди стилі!

Дякуємо за співпрацю, рекомендую!