UA RU EN

Дизайн салону краси

Дизайн салону краси від студії дизайну та архітектури Simpeks Design - це перш за все правильно спроектоване  приміщення у якому зручно працювати майстрам і комфортно перебувати клієнтам салону . Зважаючи на останні тенденції в дизайні інтер'єру, команда професіоналів розробить для Вас цікаве рішення і допоможе з його реалізацією.

 

 

 

 


Безкоштовна консультація

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Переваги співпраці з нами

Студiя дизайну Сiмпекс Дизайн, працюючи в складi будiвельної компанiї Сiмпекс Груп i торгової компанiї Сiмпекс Трейд, готова надати Вам повний спектр послуг вiд розробки до кiнцевої реалiзацiї проекту. Оптимальнi цiни плюс професiоналiзм i згуртований колектив з багаторiчним досвiдом є головними перевагами компанiї.

Переваги роботи з нами

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.

Досвід роботи

Досвід роботи

досвід роботи у сфері будівництва та дизайну понад 10 років

оптимальні ціни

Оптимальні ціни

працюємо за цінами прямих постачальників матеріалів

Розумні строки

Розумні строки

завжди докладаємо максимум зусиль для оперативної здачі проектів

Висока якість

Висока якість

висока якість матеріалів, всі роботи виконуються висококваліфікованим персоналом

Виконані проекти
м. Киів, Салон краси "Beauty time" (50 кв.м.) Дивитися проект
м. Киів, Салон краси "Beauty time" (50 кв.м.)
м. Киів, Салон краси "Beauty time" (50 кв.м.) Дизайн проект 2018 р.
м. Київ, "BOUTICQUE COSMETOLOGY" Дивитися проект
м. Київ, "BOUTICQUE COSMETOLOGY"
м. Київ, "BOUTICQUE COSMETOLOGY" Дизайн проект 2018 р.
Крим, "The Tiffany" Дивитися проект
Крим, "The Tiffany"
Крим, "The Tiffany" Дизайн проект 2017 р.
Ціни

   


Індивідуальний прорахунок Вашого приміщення

Якщо у Вас після ознайомлення з текстом залишилися питання, Ви можете задати їх нашим консультантам. Протягом години співробітники компанії зв'яжуться з Вами і нададуть детальну консультацію.


Додаткові послуги

Замовляючи послугу проект дизайн салону краси, клієнти часто цікавляться можливістю реалізації у життя всіх задуманих планувань. Тому студія пропонує додаткові послуги.

Яким повинен бути дизайн салону краси

Розробка проектів для таких об'єктів вимагає особливого підходу. Важливо врахувати, як індивідуальні погляди клієнтів на поняття естетики і витонченості, так і забезпечити комфорт для обслуговуючого персоналу. Тому замовляти дизайн інтер'єру салону краси потрібно у професіоналів. Тільки в цьому випадку приміщення буде приємним для клієнтів і асоціюватиметься з високою якістю сервісу.

Чудовий інтер'єр салону краси - важлива складова успіху

Дизайнери і проектувальники Simpeks Design неодноразово створювали проекти для найрізноманітніших закладів з індустрії краси. Маючи практичний досвід в цій області та хорошу теоретичну підготовку, враховуючи особливості вашої цільової аудиторії, ми зуміємо розробити дизайн:

  • простий і досить комфортний для салону економ-класу;
  • оригінальний і по-домашньому затишний для маленького за площею приміщення;
  • з високими світлими стелями і відкритим плануванням в стилі лофт;
  • наповнений свіжістю морського бризу і п'янким ароматом лаванди в стилі прованс;
  • в класичному стилі, який ніколи не втрачає актуальності;
  • арт дизайн, в якому фарб додають оригінальні постери і яскраві поєднання кольорів.

У кожному проекті буде правильно виконане планування приміщення, підібрано вишукане  рішення кольорів і грамотна розстановка обладнання. Настільки ретельно продуманий інтер'єр для салону краси, стане вашою конкурентною перевагою і складовою успішності вашого бізнесу. При цьому ви можете вибрати будь-який з існуючих стилів: від класики до мінімалізму. Кожен з них ми зуміємо впровадити, гармонійно поєднуючи всі ваші побажання і правила оформлення.

На що ми орієнтуємося в своїй роботі

Створення проекту починається з вивчення концепції закладу. Спеціаліст нашої студії виїжджає на об'єкт, щоб оцінити його архітектурні особливості, дізнатися на яку аудиторію він розрахований і вивчити передбачувані сценарії обслуговування клієнтів. Особлива увага при цьому приділяється спеціалізації. Цей критерій є основою для вдалого проекту. Сьогодні існує безліч спеціалізацій, і для кожної з них необхідний свій унікальний дизайн:

  • поєднання модних тенденцій і комфорту для манікюрного салону;
  • функціональність, зручність і розслаблююча атмосфера для СПА-салону;
  • витонченість і урочистість для весільного.

Створюючи інтер'єр, ми обов'язково орієнтуємось на вік цільової аудиторії, на її розуміння комфорту і очікування від закладу. Адже тут люди повинні знаходити не тільки можливість пройти ряд процедур, а й отримати моральне задоволення.

Оскільки наша студія входить до складу будівельної компанії, ми готові запропонувати вам комплексний підхід у створенні дизайн-проекту салону краси і його реалізації, включаючи обробку фасаду. Зацікавила пропозиція? Телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Ми допоможемо вам втілити найсміливіші мрії в бездоганний інтер'єр.