UA RU EN

Дизайн санвузла, незалежно від стилю, підпорядковується основним вимогам: функціональність, практичність, ергономічність і мінімум декоративних елементів.

Найчастіше санвузол поєднують з ванною. Це виправданий хід, як з точки зору економії простору, так і функціональності санвузла.

Основні труднощі – продумане розміщення сантехнічних приладів і побутової техніки (водонагрівача, пральної машинки).

При виборі стилю інтер'єру санвузла орієнтуються на загальну стилістику квартири. Найбільш популярні стилі оформлення інтер'єру – мінімалізм, прованс, модерн, класика.

Виконані проекти
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дивитися проект
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м)
м. Київ, ЖК "Львiвський Квартал" (70 кв.м) Дизайн проект 2018 р.
Можливо Вам буде цікаво

Проект дизайну ванної кімнати. Індивідуальні рішення

Досвід майстрів компанії Simpeks Design дозволяє перетворити найнеординарніший і найексклюзивніший дизайн ванної в реальність. Професійні дизайнери і проектувальники нашої компанії подбають про коректне і ергономічне розташування сантехніки, продумають найкращі варіанти оздоблення та освітлення вашої ванної кімнати.

З нами ви отримуєте не просто красивий і сучасний дизайн ванної кімнати, а по-справжньому затишну, безпечну ванну, якою зручно і приємно користуватися.

У більшості квартир ванна – досить невелике приміщення, тому його дизайн наші фахівці виконують дуже відповідально. Насамперед створюється ескіз на папері, на якому вказано розміщення кожного предмета і тип внутрішньої обробки підлоги, стін і стелі. Дизайн ванних кімнат оптимальний, якщо набір обладнання та меблів зручний кожному мешканцеві. Також за можливості виділяються чоловіча та жіноча  зони.

Ми працюємо на ринку дизайну і ремонтно-будівельних послуг з 2010 року в складі будівельної та торгової компаній. Тому зможемо не тільки створити проект, а й довести його до логічного завершення.

Завдяки новим технологіям стало можливо комбінувати  дерево,  з пластиком, склом, каменем або плиткою. Особливо оригінального і незвичайного підходу вимагає дизайн великої за площею  ванної кімнати - в ньому можна реалізовувати будь-які концепції.

Дизайнер підбирає гармонійну гамму кольорів і світлове оформлення, відповідно до обраного стилю. Кожен етап супроводжується узгодженням від замовника. Після завершення погоджень, ескізи  перетворюються в тривимірну модель.

Сміливий дизайн маленької ванної кімнати

Виходячи з власного багаторічного досвіду, радимо всім власникам квартир з маленькою ванною, не впадати у відчай – інтер'єр для неї можна підібрати не менш цікавий, ніж для великої. Варто тільки скористатися послугами наших фахівців.

Як правило, розробляючи дизайн ванної кімнати з маленькою площею, ми переслідуємо чотири цілі:

  • раціонально використовувати площу;
  • візуально розширити простір;
  • використовувати компактну сантехніку, фурнітуру та аксесуари;
  • організувати правильне освітлення.

Гармонійне поєднання цих цілей зробить навіть найменше приміщення  затишним і просторим.

Найчастіше ті, у кого маленька ванна кімната зовсім відмовляються від громіздких ван, вважаючи краще створити  дизайн з душовою кабіною. Такий крок дозволяє звільнити у невеликому приміщенні максимум простору.

Різноманітні фактурні пластикові панелі конкурують у обробці таких кімнат з керамічною плиткою. Ми запропонуємо вам вдалий ескіз з тим облицювальним матеріалом, який ви вважаєте більш вдалим.

Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною повинен бути, перш за все, гармонійним. Після візиту до вас, наш дизайнер продумає і запропонує кілька варіантів розміщення сантехніки і оформлення простору. Вам залишиться тільки вибрати кращий.

Також майстри Simpeks Design об'єднають ванну і туалет в один дизайн, зроблять це приміщення функціональним і сучасним.

Наші фахівці діють так:

  1. Виконують огляд стану кімнати, вимірюють ;
  2. Вибирають разом із  замовником стиль дизайну;
  3. Розробляють проект;
  4. Складають список будівельно-монтажних робіт, роблять кошторис.

Скористатися послугами професіоналів Simpeks Design можна, залишивши онлайн заявку або зателефонувавши за телефоном, вказаним у верхній частині сторінки. Звертайтеся!