UA RU EN

Виставка дизайну ISALONI 2018 у Мілані

Salonedel Mobile - це грандіозна подія, яка є майданчиком для яскравих експериментів та інновацій дизайну інтер'єру, а також пов'язує всю індустрію, демонструє останні тенденції в створенні дизайну. Наша компанія Simpeks Design з величезним задоволенням відвідала масштабний світовий захід.

Виставка відбулася з 17-22 квітня 2018 року в Мілані.

Участь в ній взяли понад 165 країн 300 тисяч відвідувачів, 40 тисяч фахівців і 5 тисяч журналістів. Окрема платформа Salone Satellite, була виділена для дизайнерів.

Ми не переставали насолоджуватися оригінальними віртуальними інсталяціями, із задоволенням подорожували по домівках відомих метрів архітектури, таких як Девід Чіпперфільд, Біджа Джайн, Захі Хадід, Даніель Лібескінд, Маріо Белліні, Марсіо Коган, Сігеру Бана, Массіміліано і Доріани Фуксас. "Де живуть архітектори" прекрасна назву цього новаторського проекту, який і дозволив кожному глядачеві стати гостем живих класиків.

Виставка об'єднала кілька напрямків: міжнародний меблевий салон, освітлення, меблеві аксесуари та фурнітура, кухонні меблі та ін..

Столиця високої моди дизайну та архітектури, стала прекрасним натхненням для нашої команди та з новими емоціями, ідеями та пропозиціями ми з величезним задоволенням повернулися до нашої улюбленої роботи, щоб здійснювати всі найсвіжіші ідеї в наших нових проектах, і ділитися своїм досвідом, і знаннями з нашими клієнтами.