UA RU EN

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі

Девіз інтер'єру в сучасному стилі: "Нічого зайвого". У кімнаті повинно бути мінімум меблів, а декор повинен зводитися до  лаконізму.

Основні особливості сучасного стилю –  чіткі та прості лінії, правильні геометричні форми, функціональність предметів інтер'єру, спокійні тони з яскравими акцентами, поєднання різноманітних фактур.Часто при оформленні стін в сучасному інтер'єрі одну стіну виділяють кольором або фактурою.

Вітальня не повинна бути захаращеною меблями, тому оптимальним варіантом є кутовий диван.

Найпопулярніші відтінки сучасного стилю – сірий, бежевий, білий, чорний.

Сучасний стиль в інтер'єрі особливо підходить для оформлення кухні, він відрізняється функціональністю, зручністю і комфортом. Всі кухонні меблі повинні приносити максимум користі, при цьому їхня кількість повинна бути мінімальною.

Виконані проекти
м. Киев, ЖК "Файна Таун" Дивитися проект
м. Киев, ЖК "Файна Таун"
м. Киев, ЖК "Файна Таун" Дизайн проект 2021 р.
м. Ірпінь, Ірпінські липки (80 кв.м.) Дивитися проект
м. Ірпінь, Ірпінські липки (80 кв.м.)
м. Ірпінь, Ірпінські липки (80 кв.м.) Дизайн проект 2021 р.
м. Київ, ЖК "А52" Дивитися проект
м. Київ, ЖК "А52"
м. Київ, ЖК "А52" Дизайн проект 2021 р.
Додаткові послуги
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі

Оскільки час не стоїть на місці, то і події або модні тенденції навіть минулого року вже складно назвати сучасними. Сучасні стилі інтер'єру також дуже складно втиснути в тимчасові рамки і назвати  їх усіх,  від першого до останнього. Простіше описати основні особливості та тенденції.

Особливості організації простору.

Сьогодні для більшості будинків і smart квартир характерні риси: обмежений простір  і велика кількість необхідних речей. Сучасний дизайн покликаний розширити межі та скоротити кількість непотрібних дрібниць, тим самим він робить життя власників помешкання  більш комфортним і приємним. Риси цього стилю:

 • максимум простоти –  немає складних текстур, нашарування квітів;
 • форми правильної геометрії – це стосується меблів, предметів інтер'єру, декору і самих приміщень;
 • максимальний оупенспейс – чим зручніше розставлені ​​меблі, тим більше корисного простору звільняється. Також можна візуально збільшити приміщення, правильно підбираючи гамму кольорів;
 • сучасний інтер'єр будинку передбачає велику кількість природного освітлення, тому вікна повинні бути великими. Площу, яка погано освітлюється природним світлом, потрібно доповнити точковим підсвічуванням;
 • використання природних матеріалів: багато скла, каменю, дерева і металевих конструкцій.

Інтер'єр в сучасному стилі, світлини, якого у великій кількості можна знайти в інтернеті, передбачає повну відсутність штор на вікнах і використання вбудованих шаф для економії простору. Меблі  – прості та негабаритні. У приміщенні багато скляних поверхонь, перегородок, що відбивають світло і надають інтер'єру легкості. Для приватних будинків популярними стають скляні фасади та покрівля. Це пов'язано з бажанням людини повернутися до природи, але не відмовлятися від усіх зручностей сучасності.

Кольорові рішення в сучасному дизайні квартир

Зараз ринок пропонує достатню кількість матеріалів і кольорів, але сучасний дизайн інтер'єру повинен бути максимально простим. Стіни найчастіше фарбують у білий колір, це додатково розширює простір і спрощує дизайнерам підбір меблів та декору.

Улюбленим прийомом дизайнерів є зонування простору, для цього якнайкраще підійде поєднання білого і чорного кольорів. Припустимо, в квартирі-студії з білими стінами, зони кухні,  їдальні та  вітальні,  можна розділити на 3 частини за допомогою забарвлених у чорний колір поверхонь. Чорні меблі також можуть бути центральними об'єктами у приміщенні.

Переглянувши сучасний дизайн квартир на фото нашого сайту з портфоліо, ви побачите монохромні рішення кольорів або варіанти пастельних тонів. Другий варіант виглядає набагато тепліше і м'якіше, добре компонується з натуральними дерев'яними меблями.

Як підібрати меблі в сучасний інтер'єр квартири?

Ніяких громіздких предметів. Тому акуратна , розсувна  дерев'яна шафа – це «так», громіздкий гардероб - однозначно "ні". Його краще зробити вбудованим або взагалі виділити окреме приміщення для речей, якщо це  дозволяє квадратура.

У м'яких меблів по максимуму поєднується шкіра і металеві деталі. Шкіряна оббивка робить крісла та дивани більш солідними, а металеві ніжки додають легкості та чіткості. На диванах немає підлокітників, тому, що вони можуть швидко поміняти своє розташування в інтер'єрі. Популярним рішенням стали меблі-трансформери, які до прикладу, перетворюються, з настінних полиць в письмовий стіл. Це додатково допомагає економити простір.

Інтер'єри квартир в сучасному стилі часто доповнюють простими меблями з натурального дерева. Іноді виникає відчуття, що деревина погано оброблена або все збите на швидку руку, але подібна простота є особливістю цього стилю.

Як декорувати сучасний інтер'єр?

 У сучасному інтер'єрі потрібно використовувати виключно корисні та практичні предмети, наприклад:  дзеркала, освітлювальні прилади, годинник, нову побутову техніку і т.ін.

Головні правила декору:

 • мінімальне використання аксесуарів;
 • монохромні або легкі рами для картин;
 • замість громіздких штор і гардин – жалюзі, римські штори або вікно без фіранок, але зі спеціальним не просвічуваним покриттям із зовнішнього боку;
 • підлога без килимів або з невеликими килимками, з високою ворсиною;
 • покриття підлоги – паркет, плитка під камінь, ламінат, наливна підлога;
 • предмети декору –  стримані, бажано з натуральних матеріалів.

Дизайн інтер'єру в сучасному стилі повинен бути стриманим і містити тільки корисні предмети інтер'єру та декору. Оформити простір, підібрати гамму кольорів, меблі та предмети інтер'єру вам допоможе студія дизайну та архітектури Simpeks Design. Телефонуйте нам за номером на сайті.