UA RU EN

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі

Девіз інтер'єру в сучасному стилі: "Нічого зайвого". У кімнаті повинно бути мінімум меблів, а декор повинен зводитися до  лаконізму.

Основні особливості сучасного стилю –  чіткі та прості лінії, правильні геометричні форми, функціональність предметів інтер'єру, спокійні тони з яскравими акцентами, поєднання різноманітних фактур.Часто при оформленні стін в сучасному інтер'єрі одну стіну виділяють кольором або фактурою.

Вітальня не повинна бути захаращеною меблями, тому оптимальним варіантом є кутовий диван.

Найпопулярніші відтінки сучасного стилю – сірий, бежевий, білий, чорний.

Сучасний стиль в інтер'єрі особливо підходить для оформлення кухні, він відрізняється функціональністю, зручністю і комфортом. Всі кухонні меблі повинні приносити максимум користі, при цьому їхня кількість повинна бути мінімальною.

Можливо Вам буде цікаво

Дизайн інтер’єру в сучасному стилі

Оскільки час не стоїть на місці, то і події або модні тенденції навіть минулого року вже складно назвати сучасними. Сучасні стилі інтер'єру також дуже складно втиснути в тимчасові рамки і назвати  їх усіх,  від першого до останнього. Простіше описати основні особливості та тенденції.

Особливості організації простору.

Сьогодні для більшості будинків і smart квартир характерні риси: обмежений простір  і велика кількість необхідних речей. Сучасний дизайн покликаний розширити межі та скоротити кількість непотрібних дрібниць, тим самим він робить життя власників помешкання  більш комфортним і приємним. Риси цього стилю:

 • максимум простоти –  немає складних текстур, нашарування квітів;
 • форми правильної геометрії – це стосується меблів, предметів інтер'єру, декору і самих приміщень;
 • максимальний оупенспейс – чим зручніше розставлені ​​меблі, тим більше корисного простору звільняється. Також можна візуально збільшити приміщення, правильно підбираючи гамму кольорів;
 • сучасний інтер'єр будинку передбачає велику кількість природного освітлення, тому вікна повинні бути великими. Площу, яка погано освітлюється природним світлом, потрібно доповнити точковим підсвічуванням;
 • використання природних матеріалів: багато скла, каменю, дерева і металевих конструкцій.

Інтер'єр в сучасному стилі, світлини, якого у великій кількості можна знайти в інтернеті, передбачає повну відсутність штор на вікнах і використання вбудованих шаф для економії простору. Меблі  – прості та негабаритні. У приміщенні багато скляних поверхонь, перегородок, що відбивають світло і надають інтер'єру легкості. Для приватних будинків популярними стають скляні фасади та покрівля. Це пов'язано з бажанням людини повернутися до природи, але не відмовлятися від усіх зручностей сучасності.

Кольорові рішення в сучасному дизайні квартир

Зараз ринок пропонує достатню кількість матеріалів і кольорів, але сучасний дизайн інтер'єру повинен бути максимально простим. Стіни найчастіше фарбують у білий колір, це додатково розширює простір і спрощує дизайнерам підбір меблів та декору.

Улюбленим прийомом дизайнерів є зонування простору, для цього якнайкраще підійде поєднання білого і чорного кольорів. Припустимо, в квартирі-студії з білими стінами, зони кухні,  їдальні та  вітальні,  можна розділити на 3 частини за допомогою забарвлених у чорний колір поверхонь. Чорні меблі також можуть бути центральними об'єктами у приміщенні.

Переглянувши сучасний дизайн квартир на фото нашого сайту з портфоліо, ви побачите монохромні рішення кольорів або варіанти пастельних тонів. Другий варіант виглядає набагато тепліше і м'якіше, добре компонується з натуральними дерев'яними меблями.

Як підібрати меблі в сучасний інтер'єр квартири?

Ніяких громіздких предметів. Тому акуратна , розсувна  дерев'яна шафа – це «так», громіздкий гардероб - однозначно "ні". Його краще зробити вбудованим або взагалі виділити окреме приміщення для речей, якщо це  дозволяє квадратура.

У м'яких меблів по максимуму поєднується шкіра і металеві деталі. Шкіряна оббивка робить крісла та дивани більш солідними, а металеві ніжки додають легкості та чіткості. На диванах немає підлокітників, тому, що вони можуть швидко поміняти своє розташування в інтер'єрі. Популярним рішенням стали меблі-трансформери, які до прикладу, перетворюються, з настінних полиць в письмовий стіл. Це додатково допомагає економити простір.

Інтер'єри квартир в сучасному стилі часто доповнюють простими меблями з натурального дерева. Іноді виникає відчуття, що деревина погано оброблена або все збите на швидку руку, але подібна простота є особливістю цього стилю.

Як декорувати сучасний інтер'єр?

 У сучасному інтер'єрі потрібно використовувати виключно корисні та практичні предмети, наприклад:  дзеркала, освітлювальні прилади, годинник, нову побутову техніку і т.ін.

Головні правила декору:

 • мінімальне використання аксесуарів;
 • монохромні або легкі рами для картин;
 • замість громіздких штор і гардин – жалюзі, римські штори або вікно без фіранок, але зі спеціальним не просвічуваним покриттям із зовнішнього боку;
 • підлога без килимів або з невеликими килимками, з високою ворсиною;
 • покриття підлоги – паркет, плитка під камінь, ламінат, наливна підлога;
 • предмети декору –  стримані, бажано з натуральних матеріалів.

Дизайн інтер'єру в сучасному стилі повинен бути стриманим і містити тільки корисні предмети інтер'єру та декору. Оформити простір, підібрати гамму кольорів, меблі та предмети інтер'єру вам допоможе студія дизайну та архітектури Simpeks Design. Телефонуйте нам за номером на сайті.