UA RU EN

Дизайн Таунхаусів

Таунхауси – це вид житла, який з'явився на нашому будівельному ринку зовсім недавно. Дизайн інтер'єру таунхауса – величезне поле для втілення найсміливіших і найоригінальніших дизайнерських ідей.

При роботі над дизайн-проектом таунхауса, дизайнеру потрібно враховувати потреби і смаки не одного господаря будинку, а цілої родини.

При оформленні такого житла основним завданням, є створення гармонійного, зручного і максимально комфортного житла, в якому кожен член сім'ї буде відчувати себе затишно і спокійно.

Вибір стилю, в першу чергу, залежить від побажань замовника. Не варто забувати і про грамотне планування приміщення.

З'єднання різних стильових рішень, гра з кольором, світлом і декором допоможе створити унікальний інтер’єр , який буде дивувати гостей і приносити відчуття комфорту господарям будинку, кожного дня. Студія архітектури і дизайну з радістю розробить Вам дизайн проект таунхауса,  відповідно до  обраного стилю з урахуванням всіх нових тенденцій у дизайні.

 

Виконані проекти
м. Київ, Таунхаус (258 кв.м.) Дивитися проект
г. Київ, Таунхаус (258 кв.м.)
м. Київ, Таунхаус (258 кв.м.) Дизайн проект 2020 р.
Додаткові послуги
Можливо Вам буде цікаво

Дизайн проект таунхауса. Поєднуючи домашній затишок і сучасні тенденції

Ідеальним компромісом між міським житлом і приватним помешканням, є малоповерхові будівлі з дворівневими квартирами, що складаються з декількох блоків, з'єднаних між собою бічними стінами, вони активно зводяться у всіх куточках України, будучи оптимальним варіантом для великої родини і створюючи попит на дизайн інтер'єру таунхаусів.

Внутрішня обстановка таких будівель, є хорошою площиною для втілення практично будь-яких фантазій і побажань замовника, дозволяючи співробітникам нашої студії експериментувати з композиційними і планувальними рішеннями. Створюючи для вас проект оформлення внутрішнього простору, ми не забуваємо про те, що дизайн таунхауса повинен відповідати його зовнішньому вигляду. Адже будинок з сучасною архітектурою, повинен відповідати цьому стилю і в середині .

Цікаві ідеї від талановитих розробників студії «Сімпекс Дизайн»

Маючи великий досвід у сфері оформлення інтер'єрів житлових приміщень, ми зуміємо організувати внутрішній простір будинку так, щоб він повністю відповідав побажанням нашого замовника. Переконатися в нашому професіоналізмі нескладно. Потрібно лише заглянути в портфоліо, де допоможуть оцінити дизайн таунхаусів фото виконаних нами робіт.

За бажанням замовника ми готові використовувати навіть нестандартні прийоми в проектуванні, які допоможуть обійти особливості планування та прокладання інженерних комунікацій. Тому розробляти інтер'єри таунхаусів наші фахівці починають після виїзду за вашою адресою, щоб:

  • зафіксувати основні параметри приміщення;
  • вивчити план будови;
  • провести необхідні обміри.

Наступним кроком на шляху до реалізації проекту стає вивчення побажань всіх мешканців будинку. Часто думка щодо стилістичного оформлення приміщень у членів сім'ї різного віку істотно відрізняється. В цьому випадку дизайнеру доводиться шукати компроміс, що дозволить створити інтер'єр таунхауса, який задовольнить кожного члена сім’ї. Рішенням цього завдання  може стати поділ приміщення на зони, та правильний вибір кольорової гамми.

Застосовуючи у своїй роботі комп'ютерне моделювання, ми надаємо клієнтам можливість заздалегідь оцінити запропоноване проектом оформлення. За допомогою 3D-презентації ви зможете побачити ідеї наших фахівців і вибрати найбільш відповідний до вашого світовідчуття варіант.

Дизайн інтер'єру таунхауса під ключ

Студія «Сімпекс Дизайн» тісно співпрацює з будівельною компанією, що дає нам можливість точно дотримуватися всіх вимог клієнтів. Тому, вирішивши замовити дизайн таунхауса у нас, можна розраховувати на грамотне виконання всіх робіт, а також на створення проекту, в якому будуть враховані:

  • особливості планування будівлі;
  • модні тренди у сфері інтер'єрів;
  • поради архітекторів, будівельників та інших фахівців.

Звернувшись до нас,  ми гарантуємо вам якісне оформлення будь-яких приміщень. Довіривши нам свій таунхаус, ви отримуєте до найменших дрібниць продуманий дизайн інтер'єру, що дозволить економно витрачати кошти на майбутній ремонт.